Anket Bir erkekte begenmediginiz Özellik ya da Özellikler hangisidir ?

Bir erkekte begenmediginiz Özellik ya da Özellikler hangisidir ?

• Ankete Katılan
    84

chatlak

özgür
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2006
594
2
hadi kızlar erkelerde neleri beğenmiooruz görelim bakalım
bide rica etsem herkes hangi şıkkı veya şıkları işaretledğini yazarsa sevinirim öpüyorum hepinizi kocaman

sisman ve gobekli
ilgisiz ve duyarsiz olmasi
Sizden kisa olmasi
Tesbih Kullanmasi
bunlari begenmem bir erkekte
kel ve kupe kullananlara bayilirim cunki esim kel ve kupe takiyor:1yes2:

uzun saç küpe olmıycak,(erkekte bunlar bana itici gelir,kadınlığa özenti,erkek kısa saçlı olmalı)
tesbih kullanmıycak
sakızı sokakta ağzını aça aça çiğnemeleri çok çirkin,
boyu benden kısa olmıycak

herşeyin aşırısı oldumu benden not alamaz.

tespih ulu orta elde kabadayı gibi kullanılıyorsa
kel ve çirkinse bazılarına yakışıyor onlar dahil değil
çok konuşuyorsa hele boş boş konuşuyorsa
şişmansa yani çok aşırı şişman olmasa iyi olur çünkü ben zayıf katagorisindeyim :)
kısa olmasa iyi olur ama öle çok uzun olmasınada gerek yok ben 1.50 yim yaklaşık 10 cm fazla olsa benden yeterli
küpe uzun saç bazılarına yakışıyor bazılarına iğrenç oluyor ama adamlar inatla uzatıyor ya onlarda olmasın mümkünse

ben bunları sıraladım ama boşuna.. zaten aradığım tüm özellikler baktımda eşimde var. demek ki eşimi seçerkende bunları göz önünde bulundurmuşum :)

Bir kere ben erkekte uzun saç ve küpeye karşıyım bencde bu kadınlara özenmektir.Şişman olabilir kel olabilir çirkin olabilir ama ilgisiz olursa benim için o erkek anlam taşımaz. Tabi erkeğe öyle cak cak sakızda yakışmaz bence. Çok konuşması önemli değil ama saçma konuşması çok itici oluyor. İyiki sevgilim bu tarz bir erkek değil:1yes2:

Ilgisiz ve duyarsiz olmasi, kupeli uzun sacli olmasi bu siklari isaretledim diger siklar benim icin farketmez, zaten esim benden hem kisa hem sisman gobekli vs zaten bunlar mevcut

benden kısa olması
kel ve göbekli olması
ilgisiz ve duyarsız taş kalpli olması
top sakal veya küpeye
kaba olması, cimri olması ve de kılıbık hımbıl tiplere hiç tahammülüm yoktur.çok mu eledim neee evde kalcam bu gidişle :eek:
Ayy allahım öyle birini nasip etmesin bana inşallahh :1no2:

bir kere erkek sakız çiğnemez:mymeka: bunu kabullenmem bide lgisiz ve duyarsız olmasın mümkünse:roflol:

bnce hicbiri ok herkes esinin duyarsiz ve ilgisiz olmasini istemez,ama bnce ne olursa olsun insanin ic guzelligi onmli,bugun cok yakisikli gobeksiz insanlarda goruyoruz ne yaptiklari malumm,vede guzel olmus 20yil sonra cirkin ama ic guzellik 20 degil bir omur boyuk kalicidir,oyuzden bnce adam gibi adam olsun,

X