Bir elti sedef vakası da benden kızlar

yavvv ne demek çekmek.işine gelmiyorsa alırsın karını çeker gidersin.ne biçim erkekmiş o.erkek dediğin vurdu mu oturtur

En sevmediğim tavır
El kol hareketi ve hitap densizliği

yavvv ne demek çekmek.işine gelmiyorsa alırsın karını çeker gidersin.ne biçim erkekmiş o.erkek dediğin vurdu mu oturtur

Vurdu mu oturtur mu

Bilmiyorum ben o dönemler yoktum da
Eşimin anlattığı şekliyle
Kayınvalidem ve kayınpederim birlikte çalışıp üst katı yaptırmış, arsa kayınvalidemin rahmetli babasınınmış
Şimdi bu yer hisseli, resmiyette kayınvalidem ve ailesine ait ama kayınpederim de çalışmış kat çıkmış diye olaylar karışık

Ha diyince gidemiyorlar bu yüzden
Yoksa kaynanam, annesinden kaçacak yer arıyor
Kayınpederim susup otursa bile

Bende korkuyor---dum---

Tefalin düdüklüsünü aldım, nutricook..

asla açılmıyor ki patlasın,

Üstelik çok çok süre farkı var diğer düdüklülerle...

Benim düdüklüm var
Kayınvalidem baktım aaa bu güzellerinden dedi
İyiymiş yani ben pek anlamam
Schafer, düğmesine basıp öyle çekiyosun kapağı

Korkuyorum diye kullanmıyorum, patlatırım gibime geliyo nedense hiç öyle bi olay yaşamadım
Ama eskiden annemin düdüklüsü vardı ötünce beni çağırın yoksa patlar diyordu

aynısının tıpkısı bende var desem sever sevdiğini belli de eder ama işte bağara bağara dövüyomuş gibi konuşuyoo dürte dürte

işte gidemiyorsa varmış bir çıkarı.yani aynı hesap işine öyle gelmiş.

çıksaymış kiraya ya da bir gecede gecekondu yapıverseymiş.yeter ki huzurum olsun deseymiş.işte işte bunlar zor şeyler.belki şimdiki bu suskubluk kendi kendine yaptığı bu türden bir iç hesaplaşmasındandır.

Son düzenleme:

Zor ya benim omzum ağrıyo artık
Meslek hastalığı galiba mouseu tuttuğum sağ kolumun bitimi

Ben bi de yamuk oturuyorum belim iptal.

ya her baktığımda seviyorum sesli sesli..çok tatlı..
yaramaz yaramaz bakmış bide..

Ck tatlı ama dimiii, adı mia teyzesi :) Oyuncu canı oyun isteynce yanaşıyo sonra pısss diye uyuyo

Annen iyi korkutmuş seni :))))

Bende çok korkuyorum, hiç kullanmadım, bu yaştan sonra da kullanamam heralde.

Onun için nohutlarımı vs. anneme veriyorum topluca haşlayıp veriyor bana, bende dondurcuya koyuyorum.

Schafer ve tefal klipsli olanlar çok güzel.. hiç korkulacak gibi… anne maceralarından bizde bir korku var da teknoloji harika bir şey.
Hem pişirme süreleri de çok kısa klasik düdüklüye göre.

Bende çok korkuyorum, hiç kullanmadım, bu yaştan sonra da kullanamam heralde.

Onun için nohutlarımı vs. anneme veriyorum topluca haşlayıp veriyor bana, bende dondurcuya koyuyorum.

Hadi ya
Hiç geçmiyo yani bu korku ?

Ben bi kere yeni evliyken yaptım
Ama netten baktım kaç dk. diye çok mu yazmışlar ne
Ben o süreye göre yaptım mercimeğin dibi tuttu

Alışık değilim ve kapağı da oldukça ağır diye açana kadar da ne şekillere girdim , Allah'tan kimse yoktu
Eşim de düdüklüyü boşver ya onda bende ayarlayamıyorum normal tencere de görüyoruz bari dedi
Öyle kaldı düdüklücüğümüz

Ben düdüklüden korkuyorum

annemde korkardı sonra bende korkardım ama rahatlığını görünce seviyorum artık, havasını güzel çıkarınca bişi olmuyo kolaylık bence , hatta ben 10 dk havası çıksın diye bekletiyorum sonra içim rahat etmiyo çeşmenin altına tutuyorum iyice kıyıda köşede kalanlarda çıksın diye düğmeye basıyosun açılıyo zaten çok severim düdüklümü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…