Bir elti sedef vakası da benden kızlar

Nasılda seviyorsunuz geyiği, alttaki üye isimlerine bakıyorumda birkaç kişi eksik onlarda gelirse tam olur
Neyse şimdilik ben kaçar, bdv yalnız kalmasın

Nasılda seviyorsunuz geyiği, alttaki üye isimlerine bakıyorumda birkaç kişi eksik onlarda gelirse tam olur
Neyse şimdilik ben kaçar, bdv yalnız kalmasın

ahahahha bir kac banzede gelsin kadro tamam :)

Seni seviyorum, kolay gelsin.

Ben de uzmanlık sınavlarına hazırlanayım, konu içeriği BDV :)

Bilmiyorum artık meğerse dertleri başkaymış bizim daireyi de pazarlıkla almak istemişler az bi farkla anlaşamamışlar evi süzüp gittiler zaten bizim gül yüzümüze gelmemişlerdi

Evet bu tarz şeyler nazardan oluyo, ben artık şaşmıyorum.

Ooo o ne ki, ben ikinci gün tüm mutfağı ve duvarlarını sildim Ankastre ocak için yer yokmuş eşim mermerci çağırıp gömme yeri hazırlatmış, mermerci de çalışınca her yer mermer tozu olmuş. Son günler işimiz var dmeiş kayınvalidemler sarma dolma bişeyler sarmışlar sonra kına, düğün olacak diye.

Eşim ve liseden bi erkek arkadaşımız sarı bezlerle ne kadar silselerde geçmemiş tabi yüzeysel ordan al o taraf sür gibi bişey olmuş ben sildim sonra evlendikten sonra vaktim oldu napim

Eltiler , görümceler , kayınvalideler bansız çekiştiriliyor dediler geldim

Bir eltim var , kendi başının derdiyle meşgul , severim ; sanırım o da beni seviyor

Görümce derseniz iki adet , biri büyük biri küçük . Büyük , büyüklüğünün verdiği ağırlıktan dolayı çekilir derecede ama küçük

Neyse , bir de eşimin annesi var tabii Az görüşerek , samimiyetin dozajını ayarlayarak 8 yıldır onunla da yuvarlanıp gidiyoruz . Ama kayınpederin bal bal

Nasıl da kadınları sayarken burun kıvıra kıvıra , ağız ucuyla anlattım da adama gelince bal oluverdi , işin özeti burada sanırım

mesai bitiyooo
20 dk sonra ben kaçar, hepinizi gıdınızdan öptüm sevdim mıncırdım yok ben duymadım görmedim ne zaman gitti demeyin son 20 dakikam

sağolasın canım

ben senin konunu okumuştum canım ne kadar sabırlı maşlalh demiştim neren kötüymüş senin maşallah iyi bi gelinsin öpsünler seni başlarına koysunlar

Teşekkürederimm vallahi hem sabır ettim hem de zamanla birşeyler oturdu , herkes birbirini tanıdı şükür aman aman sıkıntılarımız kalmadı e herşeyi de 4-4 lük beklemek manasız artık geçinip gidiyoruz kimse kimseyi kırmadan umarım böyle devam eder , herkesin yuvasında mutluluk olsun herkes mutlu olsun bi de isteyen herkesin bebeği olsun .... pardon benim biyo saat koştu yineee

Son düzenleme:

Hoşgeldin aus, sen seviyorsun kayınaileni
mesai bitiyooo
20 dk sonra ben kaçar, hepinizi gıdınızdan öptüm sevdim mıncırdım yok ben duymadım görmedim ne zaman gitti demeyin son 20 dakikam

Güle güle canım, ben bugün nöbetciyim daha buralıyım

Hoş geldiniz
Benim de kayınpedeirm çok efendi sessiz sakin
Eşim babası için fazla sessiz der
Bende adama fırsat kalmamış ki derim

inşallah hep mutlu olursun canım..kucağındada bebeğinle en kısa zamanda

Valla var ya bir gün de ben anlatacağım inciğini cıncığını benimkilerin de durduk yere sinirimi bozmayım diyorum… ama bir gün kesin döküleceğim.. hiç anlatmadım daha.. hiçbir yerdee..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…