Bir elti sedef vakası da benden kızlar

pöff o da mı burdaydı
te Allahım demin msj atıp
seninle her daim ay lav yu diyen kimdi

4taneyi görünce belki sebamedinde vardır demiş:)
bundan sonra getirirsin de..

ben bir yemin ettim kiii dönemem.

KV için dedm ki ev telefonunu ararsa eşim çakmadan hemen fişi çekicem ki öyle yaptım.sonra eşimi ararsa çaktırmadan silicem.öyle yaptım.hiç pişman değilim.sonra bir yerlere utanmadan benim evimi arıyor, hafta içi ara oğlunu rahat rahat konuş ne demeye evimi arıyorsun maksadın benimle konuşmaksa konuşacağım bir şey yok seninle dedim de ondan sonra evi aramadı.

Benim eşim ilk torun, anneannesinin 'ay parçası'
Kayınvalidemden çok kayınvalidemin annesi büyütmüş, o yüzden daha bağımlı
Görümcem iyi mi kötü mü bilmiyorum değişik bir genç merhaba naber vs. derim o yüzden bi sorunumuz yok
Kayınvalidem iyidir bilerek yapmaz birçok hareketi ama bi kötü huyu çat kapıcıdır
Eltim yok, çok şükür Sedefsizim
Bu kadar

Ya ben bi bakıyorum ortalık toz duman hemen sıvışıyorum :)

Normalde de kavga gürültüyü pek sevmem, damarıma basılmadığı sürece tabi ki..

Bende böyle demiştim, ertesi gün ban yedim
Yarın siftah yapmak istemiyorsan kendini kolla

Sus sus Mune burda, duyar sonra :)

evet mesafe önemli değil hiç kıskanç insan için nerde olsa bi yolunu buluyo huzur bozmak için...

evliliğin ilk başında eşimle kavga ettiğimiz tek konu ablasıydı ama artık o telle konusurken yanında bile durmuyorum duymayınca sinirlerim zıplamıyo..

benimki gerçekten çok kıskanç ya...

geçen kalmaya geldi dedim ya benim bi su bardagımı beğenmiş birde söylüyor yani ay çok kıskandım valla uyuyamam şimdi hemen almam lazım diye

hey Allahım altı üstü bi bardak eşime dedim iyiki iç çamaşırımı görmüyo ablan

inşallah eltinde senin kafa dengin çıkar canım..çünkü huzur kötü yani atsan atılmaz satsan satılmaz..

Evet maalesef
Girer girmez haber vereyim dedim sana

bu sırtımdaki de ne..aa pıçak

sizi zaten kv.çekiştiriken düşünemiyorum
korkudan hepimiz size hak verirdik

aman tahtalara vur,gerçi burda aman aman sıkıntı çeken yok biliyomusun, ya görüşmüyolar ya da lafını veriyo kızlar ama her iki durumdada gündemimizi meşgul ediyo lanet gelsin

bu evlilikte ne zor şey ayol ne bu beöyle
görümcen olsa anası onu korur kollaar yapmadığını bırakmazlar kızıyla
eltin olsa kaynananı doldurur vs.
tek çocuk olsa kaynana oğluna kıyamaz dibinden ayrılmaz tek evlat diye

ben aslında lambur lumbur patavatsız konuşurum ama bura sayesinde usturubu öğrendim sigaram yok içkim yok bi kk var onu da elimden almasınlar dedim , terbiyeye geldim

ayy ben de bir de KV nin kız kurusu bacısı var.her şeye çanak tutan.2 elti + 2 görümce eder

ooowwwww çok sert sebatiye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…