Bir elti sedef vakası da benden kızlar

Kazen sabitler konuyu böyle giderse..bir kendi gelmedi ya aşk olsun ona.

Bence kayınvalideler çocuk konusunda çok hevesliler de hayallerini dile getirmişler hazır canlı canlı karşılarındayken.

baskı var mı peki.. hadi hadi diye

Var ama ben gerektiği yerde dur diyebiliyorum
Geçen oğluna sormuş kayınvalidem
Ha şöyle dedim herkes kendi çocuğuna sorsun
Sanki ben doğurunca onlar mı bakacak, durum denen birşey var birde biz de biliriz ya allah deyip boy boy çocuk dizmeyi yoksa

Bizde ulu orta konuşulmaz bu tarz şeyler

çocuklar doğmuş bakıma geçmişşş, bende söyliyim bari doğurduğumda 2 yıl kendim bakm ayı istiyorum kv ye zaten baktırmak istemiyordum bide muhitin en dedikoducusuna çocukları olursa ben bakamam annesi genç baksın demiş, sonra beni aradı laf kulağıma geldikten sonra ben deneme yaptım aslında bakarım dedi bende kimse benim çocuğuma bakmak zorunda değil bakamıcağamn çocu doğurmam dedim konu kapandııı oooff içim şişmiş anlattım rahatladım

birde konuyla alakasız birşey sorabilir miyim ?

İyi bari.. bence hamilelik istiyorsan ne kadar düşük başlarsan o kadar kardasın. Sonra o kiloları vermek için anan ağlıyor 1 sene.

Boyum 1,69 çok zayıf ta yakışmıyo
Bi de yanaklarım süzülüyo hemen

daha beteri çatkapıcı olabilir düşünsene pat diye yatak odasına dalıp duran bi çocuk

Evet ondan korkuyorum ve benzer hallerinden

Evet kader aynen..
Bu günlerin tadını çıkar. Çocuk olduktan sonra yeni bir hayat yeni başlangıç yapıyorsun. Hayat 2 ye ayrılıyor. O ve ondan sonrası. Ben nerdeyse 3 yıldır uyumuyorum mesela..eski uyuduğum günleri düşünüp aahhh diyorum. Yani bir eskiyi özler mesela kocasıyla ilk günlerini bilmem ne gününü. Ben de hamile olup da 9 da uyuduğum günleri özlüyorum. Hazır olmadan X kişilerin gönlü olsun diye olacak bir şey değil gerçekten.

haydi sor sor

Sovr hoş geldin
Bizimkilerde daha isteme merasiminde resmen biz bakmayız çocuk olursa dediler, alakası yokken
Şimdi baktılar benim çocuk yapacağım yok
Olsun canım sen yap ta o zaman ben işten bile çıkar bakarım dediler

Gerek yok, mevzu o değil
Yoksa benim annem de bakar dedim.
Hayır yani benim bedenim benim kararım

Nasıl denemeymiş bu? Çok komik olmuş..
Neden deniyormuş ki?
Alla alla herkes bir tuhaf.

Ablam gibi konuştun
Beni evde çevimiçi görse
Fırsatın varken yatsana ben yatamıyorum bebekten diyo
Gezin dolaşın tatile çıkın herşeyi doyunca, sonra çocuk yapın diyo

Ben müdahale edilirse daha ayar oluyorum
Kaç yaşında insanlarız biz bilmiyor muyuz ne zaman çocuk yapacağımızı, tabi nasip Allah'tan
Ama olur olmadık yerde ( örneğin görümcemin nişanlısına bohça götürdüğümüz yerde ) kayınvalidem ve 2 de kardeşi gaza gelip bunları sorabiliyo, bizim çocuk büyüsün sana müracaat edebiliriz diyolar

Bende yabancı millet var diye fazla bozuntuya vermeden
Aynen onlar gibi gülerek 'başkalarının müraacatı ile olmuyo bu işler, hem biz çalışıyoruz' dedim, derim.
Kendi çocuklarına baktılar da benimkisini düşünüyolar sanki

hoşbuldukk
bide benim kv diyo ki falancanın kızı ev almış borcu bitirmiş sonra çocuk yapmış içimden dedim menopoza girmemi bekliyo galiba yada kıtır olduğumu unuttu beni 18 lik çıtır sanıyor , annem de rahatsızlıkları oluyo ona da güvenemem yani üstüne yük bindiremem bana kalıyo yani zaten en güzeli

soruma gelim çok alakasız ama antibiyotik kullandığınızda tarihlerinizde gecikme oluyo mu

ben pek ilaç kullanmamda bi kere agumentin kullanırken olmuştu, genelde hava değişiminden etkilenirim

Bizimkiler de tam tersi borç içinde yüzsen de çocuğu da aradan çıkar diye bakıyolar
Balık mı bu alayım akvaryuma koyayım öyle hazır kıt'a beni beklesin, iki yemleyince herşey bitsin

Benden pas, ben ilaç kullanmam. Evvelden kalma bi sebeple nefret ederim ilaçlardan. Allah tabi muhtaç etmesin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…