Bir elti sedef vakası da benden kızlar

Haklısın cok riskli, sağlam bir referans gerektiriyor. Bir de bakıcı tutmak kreşe vermekten daha pahalı.

Bugün kk lı kadınlar yoğun galiba..

Ben hic yoğun değilim de elim ayağım rahat durmuyor bugün huzursuz bacak sendromum basladı galiba.

Arada girip çıktığımdan Fransız kalabiliritem var

Konu ne çocuk mu
Benim henüz yok
Ama olursa da annem bakacak inşallah

Beni istemeye geldiklerinde eşimin anneannesi öyle karar vermişti
Benim kızım ( kayınvalidem ) çalışıyo, torun olursa sen bakarsın dedi, anneme
Biz şok olmuştuk tabi daha sözlenmedik bile ne torunu neler hesap ediliyo hemen diye

Haklısın cok riskli, sağlam bir referans gerektiriyor. Bir de bakıcı tutmak kreşe vermekten daha pahalı.

Ben hic yoğun değilim de elim ayağım rahat durmuyor bugün huzursuz bacak sendromum basladı galiba.

Ben de yoğun değilim. Dün fenaydı bir de ptesi zor bitirdim valla.
Huzursuz bacak sende de mi var. Bende de ona benzer bir şey var da teşhisi ben kendim koydum… tek bacağımda durup dururken böyle tuhaf bir hissiyat oluşuyor.. genelde akşamları evde.. neden olurmuş ki o?

Seve seve, biz de bu cevabı bekliyorduk deseydiniz..

Annen bakarsa eğer, laf etme şanslarını kendileri ortadan kaldırmış oldu Kader.

Şimdiye kadar kendi çocuğumda dahil olmak üzre hiç bir çocuğa el kaldırmadım.

Yaptığım en ağır hareket boğa gibi bakmak olmuştur.

Seve seve, biz de bu cevabı bekliyorduk deseydiniz..

Annen bakarsa eğer, laf etme şanslarını kendileri ortadan kaldırmış oldu Kader.

Zaten işime gelmese cevap verirdim
Dur kızım Kader dedim izle şunları dk 1 gol 1 neler düşünüyorlar
Hem zaten annemin bakmasını tercih ederim
Yoksa çocuğumda değişik huylar edinebilir, nezaketsiz yetişebilir

Bence kayınvalideler çocuk konusunda çok hevesliler de hayallerini dile getirmişler hazır canlı canlı karşılarındayken.

baskı var mı peki.. hadi hadi diye

Keşke yakın olsak 2 lafın belini reelde kırmak isterdim vallahi
burdaki bazı arkadaşlara acayip kanım kaynıyorr,

aynen canım yani acıyorum aldığım 60 puanlık cezaya, bin yıl geçse anlaşamayacağım tipler var burda bazen gaza gelip laf anlatmaya çalışıyorum, temizlik bizim içgüdümüz diyenimi ararsın kocamı ayarttılar diyenimi,ağam paşam diyip sonra vay benim kocam niye böyle diyenimi amaaaaaan valla günlerdir kendi konumdayım kafam rahat

daha beteri çatkapıcı olabilir düşünsene pat diye yatak odasına dalıp duran bi çocuk

bende çok sinirleniyorum bazende yazsam daha çok sinirlerim bozulacak abuk bi cvp gelecek en iyisi, huzurlu yerlerde takılmak :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…