Bir elti sedef vakası da benden kızlar

Güler misin ağlar mısın

:) ben onlara beddua demiyorum, malumun zikri diyorum.bazı şeyler matematik konunu gibi katiidir.

Beddua etme.

Benim zamanında ettiğim bedduların haddi hesabı yok, yemin ederim hepsi tek tek gelip beni buldu:) Başıma bir ara gelmeyen kalmadı, kazalar, merdivenlerden yuvarlanmalar

Doğruymuş yani.. ben de öyle biliyorum beddua konusunu amma velakin ederken pek bir tatlı oluyor. Hatta etmeden rahatlıyamıyorsun.

Doğruymuş yani.. ben de öyle biliyorum beddua konusunu amma velakin ederken pek bir tatlı oluyor. Hatta etmeden rahatlıyamıyorsun.

Ben o dönem sürekli beddua ettim. O kadar cok ağladım ki rahatladığım tek sey bedduaydı, gerçi olan bana oldu :)

Allah Allah...

Abin ne yaptı ki? Ben de abimden pek hoşlanmıyorum da ondan sordum?

Hangi birini anlatayım kardeş
Çok şey yaptı da

Annemin üzüldüğü şey, şu an sadece cadı gelin ve annesinin büyü vs yapıp abimi temelli almaları
Ziyarete bile ayda bir gelir o da tek başına, eşinin izin verdiği saat diliminde

Ben bazen yaptıklarının bedelini, öyle bi eşle ödüyo diye düşünmüyor değilim
Püf neyse

Erkeğin kötü yola düşeni nasıl olur ki?
Ben de kayın pederim için sürüm sürün sürünsün ben de göreyim diyorum da başıma kalmazsa iyi.

ddun ben bı beddua öğrendim

ciğerlerin g.tünden dökülsün

hayatımda duyduğum en tuhaf beddua hatta daha tuhafı yok

bizde en çok boynun altında kalsın denır

Beddua etme.

Benim zamanında ettiğim bedduların haddi hesabı yok, yemin ederim hepsi tek tek gelip beni buldu:) Başıma bir ara gelmeyen kalmadı, kazalar, merdivenlerden yuvarlanmalar

Doğru... bedduaya nere gidiyorsun demişler, geldiğim yere demiş.

Biliyo musun zaten ben ne anneme benziyorum ne babama
Ablam dedi ki bize de benzemiyosun, ne ayaksın

Ferhunde gelinlik mi öğreteceksin yoksa bana :26:

senin yeğenler kopyan halbu ki..
öğretirim de o yönden beni geçersin sen..gerek yok

ahaha töbeee..zerrin gibi anayyn giller babayyn gilleyyr nasıllar kııızz.dersin

Hımm bizimkisi daha farklı daha bireysel,

Bekarken bütün özel günlerimi, bütün herşeyimi berbat etmekte,

Sürekli huzurumu kaçırmakta üstüne yoktu,

Anneme iyi evlat olsun, bana az çektirmedi...

Ben o dönem sürekli beddua ettim. O kadar cok ağladım ki rahatladığım tek sey bedduaydı, gerçi olan bana oldu :)

ben bedduayı sistemli yaparım.

Allahım sen bilirsin derim.bana yaptıklarını görüyorsun derim.sonra en güzel duaları ederim, okurum.neticede rahatlarım.ama dilimle söylemesem bile kalbim onların çok iyiliğini istemez.

yine kendi lisanımla çok kırgınım bana agır geliyor ondan böyle düşünmem derim.avukatlığımı da iyi yaparım

benden korkulur di mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…