Bir elti sedef vakası da benden kızlar

Onların semtteki evler işe yakın, kendi oturduğu evle işim arası yürüme mesafesi 15 dk. şuan ki evim işyerime 1 saat uzak, doğal olarak onların akrabalarına da. Hoş anne ve babası memlekette istanbula 12 saat uzaklar. :KK34:

Şimdi şöyle
Herkes bizimkiler gibi çat kapıcı olmayabilir :KK1:
Sen daha iyi gözlemlersin, nezaket bilen türdenlerse yakınlık uzaklık hemen hemen aynıdır rahatsızlık vermezler
Yok değilse, trafik çek onları çekme

Şimdi şöyle
Herkes bizimkiler gibi çat kapıcı olmayabilir :KK1:
Sen daha iyi gözlemlersin, nezaket bilen türdenlerse yakınlık uzaklık hemen hemen aynıdır rahatsızlık vermezler
Yok değilse, trafik çek onları çekme

Kesinlikle haklısın, tarfik çok daha mantıklı.. En Büyük KK
Yine de Allaha şükür anne ve babası, abisi, yengesi çok iyiler, yılda bir gelir anne ve babası hatta çoğu zaman sadece annesi, genelde büyük gelinde kalıyor diğer gelin davet etmezse gitmez.. Allahtan daha çok zaman var o günlere, gerçi fikir almak iyi oluyor.

Son düzenleme:
Kesinlikle haklısın, tarfik çok daha mantıklı.. En Büyük KK

Erkende gelsen sürekli birilerinin dahil olduğu bi hayatın olursa uzanıp başbaşa bi tv bile izleyemezsin
Biraz rötarlı git eve ama kafa dinleyebil, özgür ol
Ben bundan yanayım her zaman

Çalışmayan insan çalışanın halinden anlamaz, gelir sana abuk subuk sohbet açabilirler
Sen dedikodu dinleyecek durumda değilsindir örneğin onlarsa gün boyu mahalleliyi gözlemleyip çıkarım yapmış anlatacak biri arıyordur :KK1:

Erkende gelsen sürekli birilerinin dahil olduğu bi hayatın olursa uzanıp başbaşa bi tv bile izleyemezsin
Biraz rötarlı git eve ama kafa dinleyebil, özgür ol
Ben bundan yanayım her zaman

Çalışmayan insan çalışanın halinden anlamaz, gelir sana abuk subuk sohbet açabilirler
Sen dedikodu dinleyecek durumda değilsindir örneğin onlarsa gün boyu mahalleliyi gözlemleyip çıkarım yapmış anlatacak biri arıyordur :KK1:

Haklısın, zor bu işler..
Neyseki epey vaktim var. :KK55:

Nasılsınız?

Ben kendi adıma şükür iyiyim.

Ama artık yaz gelsin, havalar ısınsın istiyorum.

Bende iyiyim çok şükür teşekkür ederim
Evet soğuk benim için daha çekilmez, ben kansızım bir de
Havalar ısınsa da gönlümüzce gezsek, bahçemizde keyif yapsak :KK16:

günaydın kızlar valla bende tam bir duygu demeti var bugün, kardeşim yanımda mutluyum, eşim nevruz görevinde tedirginim, bahar geliyo heyecanlıyım, amirler 7 aydır erteledikleri işleri bugün birden hatırladılar ve bitsin diye bastırıyolar sinirliyim

Sorma valla, bende iple çekiyorum yazın gelmesini.

Hava geç kararıyor, işten çıkınca bile gezme, hava alma imkanın oluyor.

günaydın kızlar valla bende tam bir duygu demeti var bugün, kardeşim yanımda mutluyum, eşim nevruz görevinde tedirginim, bahar geliyo heyecanlıyım, amirler 7 aydır erteledikleri işleri bugün birden hatırladılar ve bitsin diye bastırıyolar sinirliyim

Allah yardımcısı olsun canım, iyi düşünelim iyi olsun her şey..:KK34:

Hepiniz hoş geldiniz :KK3:

Evet Elmayra çok iğrenç, uykumu bile alamadan metrobüsteydim yine :KK1:

Nemesis, insanoğlu hep öyle bi mutlu bi hüzünlü naparsın işte senin ki aynı güne toplanmış sadece. Allah kolaylık versin

Günaydın elmayra.

Nemesis inş. eşinin nevruz görevi sorunsuz biter, sanada kolay gelsin.

smuwiLa günaydın.

Henüz tatil planımız yok
Yani ayrı ayrı 2 hafta izin veriliyor bizde komple kullanamıyorsun
En azından 1 hafta çıkarız bi yerlere ama şu an şehir vs. belli değil

X