Bir elti sedef vakası da benden kızlar

Selam kızlar yemekten geldim ama biraz yoğunum, toparlayıp gelecem inşallah

Kısaca cevaplamam gerekirse

LoveAndPunishment , rica ederim güle güle kullan smileylerini kullandıkça beni hatırla Maşallah darısı başımıza bizde minik bi evle başladık devamı sizin ki gibi olur inşallah

SmuwiLa, bak ben neler neler anlattım yeri gelince öz anne bile bencil olabiliyomuş. Siz bence ikiniz kaf kafaya verin paranızı da hesabınızda biriktirin. Kimseye borç ya da yardım vermeyin, evleneceksiniz siz bir sürü masraf çıkacak.

ECD75, Allah gönlüne göre veriyor diye düşünüyorum boşve rgerisini kaynana zımbırtısını ben böyle konuşmam normalde ama seninkiler hak ediyor, hatta daha fazlasını

Sebatiye abla, yalnız değilsin işte herkes bi şekilde çekmiş çekiyor boşver sen kendin nasıl mutluysan öyle davran artık

Nemesis, snele birçok konuda hem fikiriz benim yerime de cevaplamışsın birçok şeyi zaten

Dönüşte görüşürüz kızlar, kaçırdığım varsa kusura bakmasın 10 parmak klavye yaptım burda koşuşturmaca da cabası

ay canım iyi çalışmalar sen akşam okursun dahil olursun bize kolay gele

annem bi dolu fasulye barbunya tereyağ tarhana fındık göndermiş
bide en sevdiğimmmm yaprak sarma aylar sonra yaprak sarma yicez anneler bi başka yaa, bu vesileyle smuwila'nın anneciğinide analım ışıklar içinde yatsın

Şanslısın,

Evlenmeden öğrenmişsin birçok şeyi...

Evlenirsen uzak durursun artık..

Bunalıyor, anlatıyor ne yapsın..
Haklı aslında biraz, yengesi benden de kızı için çizme istemişti, çocuk kıyafetlerinden konuşuyorduk güzel şeyler var çok cici çizmeler gördüm kızına da olur kaç giyiyor dedim 23 ama sen 25 alabilirsin seneye de giyer dedi.
Aldım gönderdim erkek arkadaşımla, bir çizmenin lafı mı olur da isteme şekli garip geldi, bir de ne kadar yüzsüzüm deyip gülmüştü.

Son düzenleme:

Biz hep diyoruz iş eşte biter diye,

Sen erkek arkadaşına bak, boşver onları...

Eğer evlendikten sonra bulaşacak gibilerse dikkatli olmalısın.

onlar arsızlığı ele almış canım,isterler,ne koparsam kar diye bakarlar senden ayakkabı öbüründen elbise al sana dolap düzüldü

Oh...

Afiyet olsun...

sağol canım kv de toplar gelir bi dolu şey bu günlerde ihya olduk valla
kızarım ederim ama yedirmeyi içirmeyi sever benim kv

afiyet olsun :)

bende geçenlerde ilk defa yaprak sardım tabi yarım kiloyu sarmak 2,5 saat sürdü anam ağladı valla ,ama kendimi tebrik ettim o akşamda kv ve annemler gelicekti akşam çaya ikram ettim bayılmışlardı , benim kv bilmiyormuş sarmayı saha doğrusu hiç sarmamış hayatında benden özenmiş bir hafta sonra sardı gönderdi yani dedikodu yapmak gibi olmasın kadın ilk defa sarmış ama bildiğin 3 parmak kalınlığındaydı , gülerek yedim artık pilav niyetine :)

kızlar bişi sorucam gerçi nemesis sen uzaktasın belki istisna olabilirsin ama , yeni evlendiğinizde yakın akrabalar gelin eymeğine aldı mı sizleri , benim için sorun değil bu tarz şeyler önemseme ama etraftan o kadar çok kişi eoruyo ki hayır dediğimde bi değişik bakıyolar illa gerekli bişi mi bu gelin yemeği

sen bunlarla görüşecek olsan iliğini kemiğini çocuğunun rızkını kuruturlar şekerim, bpşversene bunlar neymiş böyle, çekirge sürüsü gibi geldikleri yeri kurutan cinsten demek ki bunlar

Bende onlara para yedirecek göz yok artık canım.

Eşiminde gözü açıldı, kendisi yemenin, gezmenin, tozmanın tanıda vardı, şimdi sorsalar benden önce yok paramız diyor.

hay maşallah bu yaşa kadar hiçmi sarmamış
ben pazı sardım beyaz lahana sardım ama yaprak sarmadım üşeniyorum be canım bu arada gelini çağırırlar benim bildiğim

Ya bende çok oluyorum ama

Birde şunu sorsam olur mu ki..

Hani birkaç tane yoruma tek seferde alıntı yaparak cevap yazıyorsunuz ya,

Ben yapamıyorum(((

Yeniyim ben yeniyim, yeniyim

Ben yapamıyorum(((

:)) hani alıntı ile cevaplanın yanında + işaretli küçük bi kısım var kutucuk gibi, cevaplamak istediğin yorumların yanını işaretliyosun sonra son işaretlediğinde alıntı ile cevapla diyosun hepsini alıyo , bende yeni öğrendim daha :))

Eşiminde gözü açıldı, kendisi yemenin, gezmenin, tozmanın tanıda vardı, şimdi sorsalar benden önce yok paramız diyor.

insanların sabrını zorlamıcaksın, ilişkileri el üstünde tutacaksın yaa, öyle yap ki yarın bigün bi müşkülün olduğunda insanlar atlasın dört bi koldan, bi onlar akıllı zaten hep ver ver ver, iyi yapıyosunuz valla hayat zor kız daha küçük sittin sene okuyacak belki kardeş gelecek neyle dönecek bu çark

Ben yapamıyorum(((

Alıntı ile cevaplanın yanında bir kutucuk varya ona tıkla sec istediğin yorumu toplu cevapla

Ah bu annelerimizde olmasa.

Bende geçen ay derin dondurucu aldım, şimdi annem neler konması gerektiğini söylüyor, ben alıyorum annem hazırlıyor ve koyuyor bana stok yapıyor, eşim gelince elime hazır gelmesi için.

4 kilo yufkadan pernirli sigara böreği sardı koyduk,

2 kilo nohut haşladı koyduk,

yakında bezelyeler çıkacakmış, bezelye temizleyecek koyacak,

boş bir zamanımızda mantı yapacağız.

Benimde nedense hep annem yapar.

Afiyet, bal, şeker, vitamin olsun.

sen önceden görmüşsündür de bir erkeğin ailesine bu raddeye getirmeleri için baya sınırları zorlamış olmaları gerek , demekki bezdirdiler eşini de senden ziyade eşinin anlamış olması güzel , yoksa olan senin sinirlerine olurdu, kendileri kaybetmişler

onlar arsızlığı ele almış canım,isterler,ne koparsam kar diye bakarlar senden ayakkabı öbüründen elbise al sana dolap düzüldü

Aynen öyle, montunu büyük amca almış, bebek arabasını da bir ara erkek arkadaşımla ablasına aldıracaklardı. Benimki bir ara bebek arabasını bize kakaladılar galiba diyordu.

Teşekkür ederim, deneyeceğim,

Seni de yad edeceğim

Aynen öyle, montunu büyük amca almış, bebek arabasını da bir ara erkek arkadaşımla ablasına aldıracaklardı. Benimki bir ara bebek arabasını bize kakaladılar galiba diyordu.

insanlar ne kadar rahat yahu , ben insanlara minnet etmekten nefret ederim o yüzden de kimseden birşey beklemem hatta gereksiz alınan yapılandan rahatsızlık duyarım millette iyice alışmış , smuvila şimdiden bir sınır gerekli sanırım yada onların taktiğini uyguluycaksınız ki hani sürekli borç harç vs konularından gözü sizde olmasın hani sen yeni gelin olcaksın ya hayır diyemez kıramaz diye senin üstüne gelmesinler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…