Bir elti sedef vakası da benden kızlar

bu konu geyiğe taşınır ama en çok bade beni etkiledi..komşu oğluydu,kaptım

e sırada ne var,doğum hikayeleri mi

Bir konuda bana yardımcı olur musunuz arkadaşlar?

Benim eşim süpriz yapmayı çok sever, şimdi sayamayacağım kadar süprizler yaptı, hepside değişik ve birbirinden güzeldi.

Ama ben biraz süpriz özürlüyüm, evlendiğimizden beri süpriz yapmadım desem yalan söylemiş olmam.

Şimdi sizlerden fikir istiyorum, Allah nasip ederse Haziran ayında eşim gelecek.

Onu çok güzel ve değişik süprizlerle karşılamak istiyorum.

Ama aklıma hiç bişey gelmiyor.

5 yaşındaki kızım bile bu konuda benden daha çok fikir üretiyor.

Anneeee, bir sürü balon alalım içine not yazalım eve gelince ben babamla patlatıyım notları okuyalım.

Anneeee, bir sürü hediye alalım ayrı ayrı yerlere saklayağım babam onları bulsun gibi.

Hem kızımı eğlendirecek, hem eşimi mutlu edecek, hemde 8 yıldır yapmadığım süprizlerin yerini dolduracak fikirlere ihtiyacım var.

bu arada bir zamanlar deli gibi aşık oldugum adam arada beni yokluyor.ne yapıyor evlendi mi gibisinden.hani ne olur ne olmaz elinin altında olayım diye.

neyse.eşim beni görmeye ankaraya geliyor.2 gün geçiiryoruz.sürekli konuşuyor anlatıyor anlatıyor.sanki beni 40 yıldır tanıyor.ben dinliyorum.öyle duygusal merhametli ve bunalım ki.bir de yalan yok.bu adamda yalan yok diyorum.bir kızın elini bile tutmamış.

sabahtan akşama kadar birlikte dolaşıyoruz.arada mescid bulup ben namaza gidiyorum.o dışarda beni bekliyor.inanmıyorum diyor.

oysa ben dinsiz biriyle bir şey düşünmeyi bırakın namaz kılmayan biriyle bile bir şey düşünmeyen biriyim.

dolaşıyoruz.agustos ayı.oturuyoruz.yaklaşıyoruz.kokusunu alıyorum.güzel kokuyor

senin kız fena valla
balon fikri çok güzel içine not falan süper olur, illaki mumda olsun,kızın için ve senin için tişört bastırabilirsin kızınınkinde hoşgeldin babacım yazsın seninkinde hoşgeldin aşkım canım falan, kapıda öyle karşılayın

aşk işte en zayıf yanımız zıt kutupların uyumu...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…