Bir elti sedef vakası da benden kızlar

Piskolata sen erken pes etmişin İnsan 1-2 ay yüz vermez

o yaşta asker yoluda beklemişsin ya

Bade sıra sende gözümden kaçtın sanma

benim pek ekşın yok
komşu oğluydu kapaklayıverdim 6 ay konuşma 7 ay nişanlılık hoop cepte
bu arada bende nemesis gibi esmerlere sulanırdım gittim sapsarı adamla evlendim bende seviyom napak

tüh ortaya çıkardın bulmuşum cillop gibi çocuğu kaçırmayım dedim
1 aydan sonra buluştuk işte iyi ki buluşmuşum yüzyüze konuşamadan adam askere gidecekmiş yoksa

Benim de duymak istediğim cümle buydu...Bir keremi görüştünüz askere gidene kadar :44::44::44:

benim pek ekşın yok
komşu oğluydu kapaklayıverdim 6 ay konuşma 7 ay nişanlılık hoop cepte
bu arada bende nemesis gibi esmerlere sulanırdım gittim sapsarı adamla evlendim bende seviyom napak

elinde sarma keklerle habire kapılarını çaldın deme
x teyze tuzumuz yok bi fincan şeker ver
seni seni

detaylarda boğ bizi

eşimle 98 in mayıs ayında bitirme ödevini yaptıgım asistan arkadasın odasında ayak üstü tanıştık.arkadas beni odada bırakıp gitti.ben onun PC sinde ödev yapmaya çalışıyorum.excel word ama bilmiyorum deneye deneye.arada karşımdaki masada oturan kişiye soruyorum.o da kalkıyor, gösteriyor.derken 2 saat felan karşımda otorup beni seyretmiş ama içinden de ne salak yahuu wordu exceli bile bilmiyor diyormus.

ben o zaman çok kötü aşk acısı çekiyorum.okul bitecek ve bu acı daha da büyüyecek.deli gibiyim ve bir taraftan da diyorum biri gelse boşver herşeyi seni seviyorum dese elini uzatsa beni bu kör kuyudan çıkarsa diyorum.

sonra eşimi 1-2 defa uzaktan görüyorum.okul bitiyor.eşim okulda asistanlığa devam ediyor.ben okula ugramıyorum.

iş derdi aşk derdi hiç bitmiyor.

ama benim içimde hep bir umut.deli gibi sevip evlenecegim.başka türlü olmaz.duygusal bosluk, aile sorunları, derken 2002 oluyor.

eşim beni buluyor.şaşırıyorum.internetten yazışıyoruz ilk önce sonra telefonda görüşmeye başlıyoruz.fotosunu gönderiyor ama ben adama hiç bakmamışım.hatırlamıyorum.ama Allah var çok yakışıklı.gözleri de yeşil ve hele sesi öyle hoşuma gidiyor ki...neyse 1 ayın sonunda ankaraya beni ziyarete geliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…