Bir elti sedef vakası da benden kızlar

beceriklidir o konuda hakkını yiyemem, ama bi bulaştırsam benide bulaştırır o işe, zaten kafam dolu oluyo işten gelince bide hamurla uğraşamam, bana mantı tarifi veriyodu oğlu seviyomuş mantı ki eşimi 10 senedir tanıyorum ay mantı olsada yesek dediğini duymadım, şöyle açarsın şöyle bükersin, bende dedim hazır açılmışı bükülmüşü var mantımı açacam

kız sen de madem öyle dedi sen de hemen anne yap buzluga at gelirken getirirsin, yer yer sana dua ederiz he he he :))))

aslında kelin ilacı olsa kendi başına sürermiş

öyle sanma ki hazır cevabım

salağın tekiyim

ne zaman gelecekler
ve ne kadar kalalacaklar
biletleri siz aldınız herhalde kaldı o oyle.?

daha bide eltimde gelmek istiyomuş o gelirse kocası dururmu o da kalkar gelir eller cebe gitmiyo 4 kişi gidiş dönüş uçak bileti ne kadar tutardı acaba, kendi ortamlarında didiştikleri yetmiyo gibi bide benim evimde didişirmiş kv ile elti :KK1:
aslında görmüş olurdum gerçekten didişiyolarmı yoksa elti benimi dolduruyo

ne zaman gelecekler
ve ne kadar kalalacaklar
biletleri siz aldınız herhalde kaldı o oyle.?

7 Nisan-14 Nisan arası gelcekler canım, valla eşime gelince veririz şudur budur gibi bişey dememişler 266 tl bize kitlendi bence, geldiklerindede sanmıyorumki babası versin,kardeşiminkini de biz öderiz o zaman dedim aldım biletini, annesigil öderse yarısını alırız eşitlenmiş olur dedim eşime

kız sen de madem öyle dedi sen de hemen anne yap buzluga at gelirken getirirsin, yer yer sana dua ederiz he he he :))))

aslında kelin ilacı olsa kendi başına sürermiş

öyle sanma ki hazır cevabım

salağın tekiyim

deme öyle, bu işin okulu yok ki öğrenelim, kendim yoruldum varya şurda yazdıklarımdan ve düşündüklerimden hiç alışık değilim para konuşmaya, ben babama maaşını sorardım sanane derdi şaka yollu, para işi benim işim sen okulunu oku derdi

eltın o zamana kadar ınsallah ıs bulur dıyorum :)
kredı kaartımızın lımıtı dolu dersınız 4 kısı gıdıs donusu odemezsınız yanııı

eltın o zamana kadar ınsallah ıs bulur dıyorum :)
kredı kaartımızın lımıtı dolu dersınız 4 kısı gıdıs donusu odemezsınız yanııı

canım bende panik atak var konuları muallakta bırakamam uykularım kaçar çarpıntım başlar, o yüzden ben bu işi eşimle konuştum, bak dedim ben bebeğimiz olunca 2 sene çalışmıcam böyle alışıp gitmesinler her gelmede biz ödeyemeyiz, tabi canım o zaman söylerim yoksa neyle ödicem dedi, ki derde damarına basarlarsa

canım bende panik atak var konuları muallakta bırakamam uykularım kaçar çarpıntım başlar, o yüzden ben bu işi eşimle konuştum, bak dedim ben bebeğimiz olunca 2 sene çalışmıcam böyle alışıp gitmesinler her gelmede biz ödeyemeyiz, tabi canım o zaman söylerim yoksa neyle ödicem dedi, ki derde damarına basarlarsa

borca girin araba alın ev alın kredi çekin, sürekli borcumuz var deyin onlar bundan anlarlar

borca girin araba alın ev alın kredi çekin, sürekli borcumuz var deyin onlar bundan anlarlar

bebek olunca araba istiyoruz zaten, çünkü burda taksi işi çok yaygın değil, insanlar zengin herkesin arabası var, hadi çocuk hasta oldu gece araki taksi bul, bunu benden önce eşim düşünüyo, bunu bi dile getiriyim, hazır henüz bebek yokken bende çalışıyoken kredi çekip araba alalım, taksitleri bitmeye yakın ben ücretsiz izinde olurum sıkıntı olmaz diyim, iyi düşündün bak bide salağın tekiyim diyosun :)

bebek olunca araba istiyoruz zaten, çünkü burda taksi işi çok yaygın değil, insanlar zengin herkesin arabası var, hadi çocuk hasta oldu gece araki taksi bul, bunu benden önce eşim düşünüyo, bunu bi dile getiriyim, hazır henüz bebek yokken bende çalışıyoken kredi çekip araba alalım, taksitleri bitmeye yakın ben ücretsiz izinde olurum sıkıntı olmaz diyim, iyi düşündün bak bide salağın tekiyim diyosun :)

bebek olmadan halledin o işi.borçtan korkmayın.bizde her şeyi krediyle aldık.

biz normalde zaten maaşımızın yarısını atıyoruz kenara, yani borç olmadanda var diyebilirz pekala, ev alıcaz peşinat biriktiriyoruz deriz ve bu doğru, şarktayken ne kadar biriktirsek kar, bide korkum şu nasıl olsa bilet paralarını bunlar veriyo diyip ikide bi gelmeseler bari, arada bizde yok yapamıyoruz vs diye ağlamalıyız galiba

biz normalde zaten maaşımızın yarısını atıyoruz kenara, yani borç olmadanda var diyebilirz pekala, ev alıcaz peşinat biriktiriyoruz deriz ve bu doğru, şarktayken ne kadar biriktirsek kar, bide korkum şu nasıl olsa bilet paralarını bunlar veriyo diyip ikide bi gelmeseler bari, arada bizde yok yapamıyoruz vs diye ağlamalıyız galiba

onlar şarktalar maaşları arttı diye düşünürler, emin olabilirsin

sen direk borca gir

hadi 1 kere neysede sürekli olması can sıkıcı yani, paraları yoksa gelmesinler diğer eltiye yardım ediyorlarsa paraları var demekki.!!!
2 kişi çalışıyor diye yüklenmek olmaz, herkesin gelecek planları var, benim eltide çalışmıyo kayınpeder onlara yardım ediyor, bizden de beklentisi oluştu
durumu anlayınca tavrımı koydum gık çıkaramıyor şimdi, ee salakmıyım sabahın köründe ekmek parası için yollara düşüyorum, elti hanım evinde keyif çatsın kp yardım etsin benden de bişiler umsunlar yok öyle bi dünya.!!!!!

hadi 1 kere neysede sürekli olması can sıkıcı yani, paraları yoksa gelmesinler diğer eltiye yardım ediyorlarsa paraları var demekki.!!!
2 kişi çalışıyor diye yüklenmek olmaz, herkesin gelecek planları var, benim eltide çalışmıyo kayınpeder onlara yardım ediyor, bizden de beklentisi oluştu
durumu anlayınca tavrımı koydum gık çıkaramıyor şimdi, ee salakmıyım sabahın köründe ekmek parası için yollara düşüyorum, elti hanım evinde keyif çatsın kp yardım etsin benden de bişiler umsunlar yok öyle bi dünya.!!!!!

gerçekten ayıp ve dediğin gibi gerçekten evinde keyif yapıyordur.çaylar börekler komşular, gezmeler, dedikodular

Birde şöyle birşey var, mesela senin için önemli olmayan ama eşinin ailesi için önemli sayılabilecek bir konu olur, sonra sen vermeyelim dersin, o verelim der, al sana kavga huzursuzluk sebebi.. Olmayınca zaten direk yok diyecek.

Neden böyle söyledim :) Ben hamileyken arabanın borcunun bitmesine az kalmıştı. Saçma bir konudan eşimin ailesi yardım istedi, ama eşim için saçma değildi.. Neyse o anda kenarda olan azıcık birikimi onlara çıkardı verdi.. Arabanın borcu devam etseydi, yada az kalmasaydı veremezdi kesinlikle...

demekkı sadece kotu komsu evs ahıbı etmıyormus
bıraz fazla samımı kv kp eltı ve kocası gülümler de ev sahibi edebilirmiş 'gülüm'

gerçekten ayıp ve dediğin gibi gerçekten evinde keyif yapıyordur.çaylar börekler komşular, gezmeler, dedikodular

biz 2 kişi çalıştığımız halde kirası uygun olsun diye pekde iyi olmayan bi evde oturuyoruz, elticiğimin evi gayet lüks kirasıda daha pahalı,
çocuğu iyi yerlerde büyüyecek ee nede olsa masraflara yardım eden var.

biz 2 kişi çalıştığımız halde kirası uygun olsun diye pekde iyi olmayan bi evde oturuyoruz, elticiğimin evi gayet lüks kirasıda daha pahalı,
çocuğu iyi yerlerde büyüyecek ee nede olsa masraflara yardım eden var.

yaz yaz bitmez di mi?

bir de para gönderebilmek için dolaplar çevriliyor bizde karı koca öğretmen olan eltiye

Son düzenleme:
X