bır derdım var:(

arkadaşlar askerlik psikolojisi çok değişik olabiliyor bir de onun tarafından bakalım olaya senin aldattığını sanmış demekki biraz da güvensizlik varmışki aranızda inanmamış sana güvenmemesi olumsuz tarafı ama o askerde ve aldatıldığını sanıyor bu da kötü bir durum sana git başkalarıyla çık demesinin nedeni seni denemek istemesi olabilir yanlış bir yol ama askerde sevgilin gerçekten psikolojileri değişebiliyor şu an o kendini mağdur durumda görüyor iyi düşün canım sen onun yerinde olsan ne yapardın

Son düzenleme:
Ben hic birsey anlamadim bu senaryodan, bu ne ya, rahat dur bakariz senin bi erkek arkadasin birseyler yapiyor , senin sevgilin onunla berabersin saniyor, olmadigini kanitlasaydin sende.
Hem ne demke kendine 4,5 ay güveniyorsan.......
yani belki seni farkli taniyor, belki bugüne kadar uzun süre asksiz duramadin, yani cok yarim yamalk yazmisin ben bukadarini anliyabildim sorry.

onu tanıdıgımda daha 17 yaşındaydım herşeyı bırlıkte yaşayıp paylaştık,gözümü onunla açtıgım ıçın ve benı kıskandıgını bıldıgım ıcın zaman zaman hayatımda sen olmazsanda bırılerı var veya olur dıyordum ayrı kaldıgımız zamanlarda.ve bır gun iş seyahatıne bır arkadaşımla cıktım.cocukta ılıskımı bıldıgı ve aşkımın ızınden gelecegını bıldıgı ıcın benım telımden kendı telıne mesaj gondermış ben bır toplantıdayken açıp mesajlarıma bakmadım bıle .Ama o aşkım ben uyurken mesajlarıma bakmış ve cocuk daha once askerıyedn kendısını bız bırbırımızı sevıyoruz dıye aradıgı ıcın boyle oldugunu dusundu .Ve ben cok sınırlı bırısıyım.Herseye olan ınadımı ,hırsımı sevdıgım ınsandan cıkarıyordum,oda aynısını yapar ve 1 saat sonra barışırdık.Hem bu olayın olması,hem onun askerlık stresı hemde o ızıne benım ıcın geldıgı halde ıs seyahatınden gec dönmem,onu işimin yogunlguundan ötürü dogru dürüst görememiş olmam gbi nedenler birleşti ve o ayrılık kararı verdı.Şuanda da bana sen bana buyuzden uygun degılsın ben sevebılcegım gercekten sevılebılcegım bana sadakat göstercek bırısını arıyorum dedı dun askerıyeye onu gormeye gıttgımde.ve belkıde bu sensındır ama suanda bunu farkedebılcek durumda degılım askerıye degıl bunun yerı dedı.Son 100lu gunlerı oldugu ıcınde stresının daha agır olacagını benımle olan ılıskısıne odaklanamayacagını,eger devam edersek 4.5 ay sonra bu kararı vermemız gerektıgını soyledı.Ve eger cok ılıskı ıcın bırısını ıstıyorsan başkalarıyla bırlıkte ol dedı.Bende ben senı ıstıyorum yanlızca dıyınce durdu eger 4.5 ay sonra da bu fıkırdeysen oturur konusur evlenırız ama ben suanda senın benı beklemek gıbı bır zorunluluk ıcınde olmanı ıstemıyorum dedı.OFF dunden berı aklım cok karışık sız bu durumda olsaydınız 4.5 ay beklermıydınız yada ne derdınız ne yapardınız ?( ve benı artık sevmedıgını yaptıklarım yuzunden sevgısının bıttgıını soyluyor ama bana hala eskısı gıbı bakıyor :))

valla dedigi seyler mantikli degil rahat durursan ne demek??
sana bence kötü birsey demis sana güveni yok mu bu kisininde senin nasil davranacagini bilmiyor mu?
benim sevgilim türkiyede ben yurt disinda okuyorum haliyle erkek arkadaslarimiz oluyor okulda ama bugüne kadar böyle laf duymadim,duymamaliydimda yanindayken herkes sever,herkes gözü gördügü icin güvenir ama uzaktayken böyle bir üphe düserse insana o kötü iste,birde benim o kisiyle oldugumu onu aldatitgimi düsünüyor demissin bir erkek bunu düsünürse zaten bitmis demektir...hem öyle düsünecek hemde senle evlenirz diyecek...bence dikkatli olun.tek erkek o degil

bana guvenı yok zaten ama sevgısı son derecede var.Oyle oldugunu dusunuyorve zaten normal arkadaşlarımıza bırbırımızın karışmıyoruz fakat bu durum cok farklı oldu ona kendımı ınandıramadım belkıde o anda bunu pek önemseyebılecegınıde dusunmedım.Ama şimdi bırseylerı sızce sıfırdan yaratabılme ımkanım yokmudur artık?

X