bir derdim var dertten öte

9 sene boyunca evliligin e sini dussunememis heralde ... Yanliz ayrildikdan sonra pisman olup geri devam etmek istedigini falan soyledimi yani seni yeniden kazanmaya calistimi?

bence sevmiyormu diye düşünme sevmese ne mecburiyeti vrda seninle 8 yıl geçrsinki erkekler gerçkten evlilik sorumluluğundan panik oluyorlar şimdi siizn birde zaman geçtikçe uzadıkça dahada rahat davranıyor ciddi birşeylere atması zor oluyor kendini sıkma canını bunun tek sebebi bu kadar uzaması ilişkinin uzadıkça sorun oluyor inan Allah yar ve yardımcın olsun insan bugün yarın diye bekliyor ama İnşallah olur.

peki sen ayrılınca nasıl bir tepki verdi hayır sacmalama hızlandırırız ya da sunlar engel diye mantıklı bir acıklama yapmadı mı sana?babası babana söylemişse aile engeli yok bunun demekki ailesi istedi istemeyen kendisi diye düşünüyorum canım ayrıca erken yasta başlayan ilişkiler bu kadar uzun sürüyor su an biriyle başalsan bi yılda evlenirsin zaten önemli olan sevmen tabi.umutsuz kalma tek erkek o degil anlayacaksın.

herkese merhaba
size bir sorunumdan bahsetmek ve akıl danışmak istiyorum. benim 8 senedir bir erkek arkadaşım var. Bu haziran sözlenecektik. söz tarihi yaklaştıkça sonraki ay,sonraki ay diye konuyu savuşturuyor. Aynı mahallede oturuyoruz. Babası yaz başında babamı görmüş,temmuz ayında gelmek istediklerini söylemiş ama tam tarih vermemiş.
Bu ay oldu,hala olayı geciktiriyorlar. Artık bu ilişkiye devam etmek istemediğimi ciddi adımlar atmasını istediğimi söyledim. ve ayrıldım.
sizce yanlış mı yaptım. 9.senemize gireceğiz.askere gitti geldi,tüm derdini sıkıntısını 9 sene boyunca çektim. ve sözleneceğim sene ayrılıyorum.erkeklerin evlilikten korktuğunu biliyorum ama o kaçtıkça beni sevmiyor gibi geliyor bana.yanlış mı yapıyorum:KK43:

guzelım dertten ote dedıgın bu mu...:uhm:senı hakeden senın ıcın mucadele edendır.baskada dıycek bıse yok.

Kızlar cavaplarınız için gerçekten çok teşekkürler. bana inanılmaz güç verdiniz.yorumlarınız için her birinize çok teşekkür ederim.
Bu arada ilişkimizin son durumu şöyle:
iş çıkışı geldi,konuştuk karşılıklı,ona bir şans daha vermemi istedi. resmen ağladı.
Herşey daha başka olacak dedi. yarın söz yüzüğü bakalım dedi...

yine bayrakları suya indirdim ben tabii,yumuşadım. alışkanlık oluyor bunca yıl sonra bilirsiniz.
Sizce doğru mu yaptım? bikaç hafta sonra gelecekler,bakalım eğer busefer de gelmezlerse bitti!!!!!!!

Aykız,seni anlıyorum,ben de olsam kesin aynı şekilde davranırdım.ama yine de temkinli olmakta yarar var.

X