Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

canım benim ya bazen üzülmemek elde değil ama böyle karamsar olma neyin varki senin neler var neler bizim hastalığımız basit canım aşılmayacak bişi değil allahın izniyle[/QUOTE haklısın canım neler neler var ama işte bazen oluyo kendimde bazen o boşluğu çok hissediyorum sonra düzeliyorum ama işte insan oğlu tuhafız ALLAHın izniyle inşallah bebişlerimize kavuşucaz güzelim:emir_bebek:

aaa sakın öyle düşünme kucağım boş kalacak die Allah katında kabul olmayan dua yoktur
belki çok geç olur belki farklı şekilde olur ama olur,ben rabbime inanıyorum...
yaaa kızlar noluyo böle beee üzülmek yok heee
öle teklifi alıp gitmek yok mavi açana kadar devam :roflol:

teklif he çok hoşsun ya yine güldürdün beni benim ruh halim çok değişkendir boşver güzelim iyiyim şimdi

aaa sakın öyle düşünme kucağım boş kalacak die Allah katında kabul olmayan dua yoktur
belki çok geç olur belki farklı şekilde olur ama olur,ben rabbime inanıyorum...
yaaa kızlar noluyo böle beee üzülmek yok heee
öle teklifi alıp gitmek yok mavi açana kadar devam :roflol:

süpersin canım evet devam bakın ben bu ay mavi açacağım görürsünüz ama belki pembe açarım kız olur bilemem tabi kırmızı açarsamda üzülmem daha çokkkk kırmızım var çünki

bakın kıslar eskiden o sitede yazarken ben kendi yazılarımı da buldum arşivinde hani böğürtlen kökünü geçen sene almıştım ama kullanmamıştım bu sene geçen ay kullanmaya başladım dedim ya tarihi belli oldu mayıs 2008 miş

Gönderen: 30-Mayıs-2008 Saat 10:27 | Kayıtlı IP

--------------------------------------------------------------------------------

bu arada hayıt tohumu ve böğürtlen kökü aldım sitede tavsiye ediliyor bitkilerle tedavi formuna bakabilirsiniz
Yukarı Dön

fdilek
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 648 Gönderen: 30-Mayıs-2008 Saat 11:05 | Kayıtlı IP

--------------------------------------------------------------------------------

bende katılıyorum kuzunaz sana ilaç ilaç maff olduk zaten aşılamada da bebeiş olmassa bende tüm ilaçları bırakıp hayıt suyu içmeye başlıycam
Yukarı Dön

nurti
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 3729 Gönderen: 30-Mayıs-2008 Saat 11:10 | Kayıtlı IP

KIZLAR YA Bı ARA BURDAMI DıĞER SıTEDEMı BU BÖĞÜRTLEN KÖKÜ ıLE ÇOK HAMıLE KALAN OLDU BEN ÇOK NET HATIRLIYORUM KUZUNAZCIM HAKKIMIZDA HAYIRLISI OLSUN ıNŞALLAH

süpersin canım evet devam bakın ben bu ay mavi açacağım görürsünüz ama belki pembe açarım kız olur bilemem tabi kırmızı açarsamda üzülmem daha çokkkk kırmızım var çünki

bakya buda harikaydı koptum gülmekten yaa inşallah hem pembe hem mavi olur ikisi birden ikizzzkaydirigubbakcemile

teklif he çok hoşsun ya yine güldürdün beni benim ruh halim çok değişkendir boşver güzelim iyiyim şimdi

valla ben böle üzülenlere kendiniz benim yerime koyun diyorummm
kavuşamamak kavuşupta kaybetmekten iyidir beterin beteri var
ben artık eskisi gibi değilim kafama fazla takmıyorum bu ay doktorum yumuş 16 da kalmış diyince üzülmedim hayırlısı olsun dedim eskiden eve gşdene kadar arabada ağlardım,kendimi yıprattığım içinde işler hep ters gitti
ama şimdi çook gelişme var bende kuzu gibi hissediyorum kavuşmam çok yakın bebeğime

ben artık eskisi gibi değilim kafama fazla takmıyorum bu ay doktorum yumuş 16 da kalmış diyince üzülmedim hayırlısı olsun dedim eskiden eve gşdene kadar arabada ağlardım,kendimi yıprattığım içinde işler hep ters gitti
ama şimdi çook gelişme var bende kuzu gibi hissediyorum kavuşmam çok yakın bebeğime

inşallah canım inşallah

keşke bende kendimi yakın hissedebilsem hasret kaldığım nazlı bebişime ama dahada uzaklaşmışım gibi geliyoo:sinifsinif:

ayşe sana bişi sorucam sen tecrübelisin bize hamilelik belirtilerini anlatsana sen günün geçince mi anladın eşine nasıl söyledin tepkisi ne oldu anlatsana bi ya heveslenekkkk biraz bacım

ayşe sana bişi sorucam sen tecrübelisin bize hamilelik belirtilerini anlatsana sen günün geçince mi anladın eşine nasıl söyledin tepkisi ne oldu anlatsana bi ya heveslenekkkk biraz bacım

ben size aynı dizi gibi bölüm bölüm anlatacam :)))

1.bölüm:roflol:
ben ilk evlendiğimde hemen çocuk istemiyodum
ilk 1 ay korunduk ama ben sonra dayanamadım evlat hasreti girdi içime zaten eşimde çok istiyordu
zaten bebekleri çook severim pazarda çarsıda her yerde bir bebek görsem severim onlarda beni çok sever kucağım aldığımda susarlar yada uyurlar yada gülücük atarlar
istediğim ilk ay tam hatırlamıyorum 1-2 günüm geçti heveslendim hamileyim diye test aldım negatif:KK43:
ikinci ay yine günüm geçti bir kaç gün gene heveslendim tabi eşimde günlerimi takip ediyor soruyo durmadan arayıp noldu adet oldunmu diye gene test aldım sonuç yine negatif:KK43:
üçüncü ayy bekledim hemen almadım stresten geiyor die tam 5 gün geçtii
eşim aradı git test al diye gittim eczaneye dönerken inanırmısınız dizlerim titriyor eve gelemiyorumm
testi yaparken ellerim titriyordu kalbim çarpıyordu çok heyecanlıydım
bu sefer sonuçççç ne oldu sizce :)

1.bölüm:roflol:
ben ilk evlendiğimde hemen çocuk istemiyodum
ilk 1 ay korunduk ama ben sonra dayanamadım evlat hasreti girdi içime zaten eşimde çok istiyordu
zaten bebekleri çook severim pazarda çarsıda her yerde bir bebek görsem severim onlarda beni çok sever kucağım aldığımda susarlar yada uyurlar yada gülücük atarlar
istediğim ilk ay tam hatırlamıyorum 1-2 günüm geçti heveslendim hamileyim diye test aldım negatif:KK43:
ikinci ay yine günüm geçti bir kaç gün gene heveslendim tabi eşimde günlerimi takip ediyor soruyo durmadan arayıp noldu adet oldunmu diye gene test aldım sonuç yine negatif:KK43:
üçüncü ayy bekledim hemen almadım stresten geiyor die tam 5 gün geçtii
eşim aradı git test al diye gittim eczaneye dönerken inanırmısınız dizlerim titriyor eve gelemiyorumm
testi yaparken ellerim titriyordu kalbim çarpıyordu çok heyecanlıydım
bu sefer sonuçççç ne oldu sizce :)

bu şekilde anlattığına göre sonuç pozitif tabiki

evet canım pozitifff :))
ben onu görünce bayılacak gibi oldum hemen eşimi aradım
sonuç ne dedi pozitif dedim pozitif ne diyo :roflol: varmı yokmu diyo :))
var dedimm aşkım varr
devamı sonra 2.ci bölümde
şimdi okey oynuyom ve programım var yengemler beni öldürecek
görüşürüzzzz

bu arada ben araştırmaya devam ediyorum çok şey okudum ama bazılarını kopyalıyorum buraya

rrbay
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 864 Gönderen: 29-Mayıs-2008 Saat 16:18 | Kayıtlı IP

arkadaşlar böğürtlen kökü suyu .parmak kalınlığındaki köleri temzileyip büyük bir tencerede kaynatıyorsunuz.su azalcak tencerenin yarısına kadar inince tekrar su koyup tekrar kaynatmaya devammm sonra şişelere koyup sabahları bir çay bardağı için.
pco için süperr.vede zayıflatıyorr.kullandığımız şeker ilaçları varya işte onun etkisini veriyorr..

alıntıdır

evet canım pozitifff :))
ben onu görünce bayılacak gibi oldum hemen eşimi aradım
sonuç ne dedi pozitif dedim pozitif ne diyo :roflol: varmı yokmu diyo :))
var dedimm aşkım varr
devamı sonra 2.ci bölümde
şimdi okey oynuyom ve programım var yengemler beni öldürecek
görüşürüzzzz

ne programı kuzucum ya aşk olsun beni yalnız mı bırakıyorsun

canım benim sana bişi söylememe gerek bile görmüyorum çünki sen kendini toparlayacaksın ve umutların yeniden düzelecek canım bende düzgün adet görmüyorum ama geçen ay ilaçsız kendiliğimden oldum bu ayda bugün 22. günüm daha 28 bile olmadı yani belirtiler var sanki yani olursam bu bir mucize olur ilaçsız kendiliğimden 28 günde bir adet bunuda allahın verdiği izin ve şifayla böğürtlen kköküne borçluyum sen önce hele bi şu adetlerini düzene sok canım tedavinide ondan sonra ol sen 30 haziranda adet olmuşsun nasıl tedavi görüyordun şaşkınım yani canım normalde tedaviler her ay olduğun adetle olur sen birde idrar da çift çizgi çıkıyor demişsin nasıl oluyor sen tekrar bir test yap bi kaç gün sonra gerçi kana geçmeden idrara geçmez hcg ama nasıl oluyor bilmiyorum ki neler var valla ya

canimm benimm ne mutlu sana...
suan benim burda bögürtlen falan bulmama imkan yok..
adet söktürücü vermesi icin doktora gitmeyi düsünüyorum zaten..
evet en son adetim 30 haziran maalesefki...temmuzda türkiyedeydim,agustos ayida öyle gecti..eylülde doktora gittim ve direk igne tedavisine basladik yumurta olussun diye..
iste bu aya kadarda tedavim sürdü,yumurtalar olustu,catlatma ignemi vurdum..ama sonuc malum...
adette olamadim,isin kötüsüde burda..
arastirdim ve idrarda cift cikmasinin nedeni catlatma ignesinin icindeki östrojen hormonundan kaynaklaniyormus..gebelikten degil yani..
test gününe kadarda igne etkisini kaybettikce demekki kanda 5in altinda bir deger cikti ve hamile olmadigim anlasildi...
durum bu yani...ne bir eksik,ne bir fazla...
simdi tek derdim artik düzenli adet olabilmek,ki bu ancak dogum kontrol haplariyla saglaniyor bende...
nasil olacak bilmem...hayirlisi ne diyeyim...

canimm benimm ne mutlu sana...
suan benim burda bögürtlen falan bulmama imkan yok..
adet söktürücü vermesi icin doktora gitmeyi düsünüyorum zaten..
evet en son adetim 30 haziran maalesefki...temmuzda türkiyedeydim,agustos ayida öyle gecti..eylülde doktora gittim ve direk igne tedavisine basladik yumurta olussun diye..
iste bu aya kadarda tedavim sürdü,yumurtalar olustu,catlatma ignemi vurdum..ama sonuc malum...
adette olamadim,isin kötüsüde burda..
arastirdim ve idrarda cift cikmasinin nedeni catlatma ignesinin icindeki östrojen hormonundan kaynaklaniyormus..gebelikten degil yani..
test gününe kadarda igne etkisini kaybettikce demekki kanda 5in altinda bir deger cikti ve hamile olmadigim anlasildi...
durum bu yani...ne bir eksik,ne bir fazla...
simdi tek derdim artik düzenli adet olabilmek,ki bu ancak dogum kontrol haplariyla saglaniyor bende...
nasil olacak bilmem...hayirlisi ne diyeyim...

canım benim anlamadığım sen yumurta büyütmek için ilaç kullandım diyorsun ama bu ilaçlar adetinin 5. günü kullanılmaya başlar adet olmadan nasıl bu ilaçlara başladı bu ararada düzenli adet olmak için doğum kontrol hapı kullanman gerekmiyor farlutal duphaston ve progestan diye ilaçlar var ve bu ilaçlar eğer bebek varsa onu rahimde korur canım

meraba kuzucum napıyosun kusura bakma gitmek zorundaydım yengemler kızdı
yaa şu sumeyratta gizli hayranımız heralde
yada yazı yazmayımı bilmiyo ne:roflol:

X