Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

inş. cnm inş. artık cok üzülüyorum valla.
kafama takılıyor artık ciddi ciddi. dr ada gittik klomendi çatlatma iğnesiydi bilmem ne progesteron ölçümlerim hep 20 nin üsütndeydi cok kaliteli yumurtlama yani ama yinede olmadı napıyım demekki zamanı gelmedi ama artık gelsin ne olur yaa
hepinizi öpüyorum kızlar iyi hafta sonları bana dua edin yani umduum hem yok gibi hem var gibi..

geldi hayatım kırmızılar az önce teşrif ettiler neden geciktiğini bilmiyorum heralde çok düşünmekten olsa gerek

ölemi canımmm üzüldüm ama ne yapalım yaa
yaaa rebbim diyene bakkkkaydirigubbakcemile3
sen yapsana önce bi testttklava:
çatladım burda meraktannn

beni kısss nerdeee ya ben olamdığından eminim gerçekten herkeste bundan emin ama adet yerini bulsun farlutal kullanayım diye yaparım bi idrar testi yarın kanmı versem acep dicem ama eşim sıcak bakmaz kiii

eşler neye sıcak bakıyo kiii
bi fikfik başka da sıcak baktıkları bi şi yok :)))))))))

kızlar bi baktım ne konuştunuz diye ama
kimse pek bişi yazmamış(((
kadeşime gidiom şimdi
misafir gelcekmiş
uyudumda kelktım bende:))))
nasıl bir uykuydu ya süperdi kuş gibi hafdifledim
rüyamda tavukların kümesinde yaumurta bekliyodum yaaaaaa
inanamıyorum kendime:))))
rüyam bile garipleşti artık gece abdülhey öğlen tavuk:))))
ne ilginç:))))
kuzu 15 çok bende istemiom ama başka çarem yok(((
bu arada 1hafta köyde kalcam sonra gelcem
ama pek giremem benim saftirik evdeye:)))
burda bi aktar varmış
bir günümü ona ayırcam gidip konuşcam bakalım ne dicek:)))
o bile anlam veremez ama
gittiği her kadın hamile kalmış:)))
belkim bende kalırım
bi ara vardıya hocalara gidiyolar kadınlar sahte hocalara
ver bana bi göbek al sana bi bebek
gibi olmasında:)))))
töbe töbeeeeeeeee:)))
neyse ben kaçayımda hazırlanıyım
bari
benimki gelmeden kaçak:)))
maç varmış bugün teşrif etmeyecek kendileri:))))

canım tiryakcım
çok fazla anlamam spermiyogramdan ama anladığımı yorumlyayım sana canım
bi de size verilen kağıtta referans aralıkları yok mu canım
ilerleyen sayfalarda ph seviyesinden bahsetmişsin
Benim eşiminde 8.5 ama bizim referans aralığımız 7.2 - 8. 7 olduğu için normal gözüküyo haberin olsun dedim. aynı durum sıvılaşma süresi ve renk içinde geçerli canım.yani kendi değerleri referans arlığında yazar.
Sayıdaki artış güzel canım.
ama içeriği önemli morfoloji de bu demek canım.
Şimdi sizin sperm sayısı ml'de : 8,000,000 (yani normal+ anormal birlikte)
bu sayının %60 normalmiş yani (1 ml için hesaplanır) 4.800.000'dür .
Yani 8.000.000 * 60/100=4.800.000
bununda %10 ileri harketli ise 480.000 sperm yapar.

Eski tahlilde ise canlı sperm sayısı ml'de : 6.000.000. (normal+anormal)
bunun %70 i normalmiş yanii 4.200.000 eder
bununda %50 si ileri hreletli yanii 2.100.000 sperm eder.

Umarım hesabı doğru yapmış ve anlatabilmişimdir.
matemtikle aram pek iyi değilde
Sen yine bi kontrol et canım.
ama belliki hareketsizzler artmış
bu iyi değil
eşinin büyük ihtimalle varikoselden tedavi olması gerekir canım
Aşılamada spermler yıkanarak yavaş hareketlilere hız kazandırılıyor onu biliyorum.
fakat tüp bebek için çokda mühim değil
sağlıklı sperm bulabilmeleri yeter ki senin eşinde de çok şükür bu var.
yine de benim yorumuma güvenme bi de spermiyogram yaptıranlar topiğine uğra onlardan öğren detaylı bi şekilde canım.

anacım bu ne gı??????
kimse uğramamış bende diyodumki nasıl okucam:)))))
yatmadan bakıyım dedim sizi seviyorum

canım öncelikle çok sağol böyle paylaşımlarda bulunduğun için..benimde hikayem sana benziyor ama bende bir sorun yok 2 yıllık evliyim hiç korunmadığımız halde bebk olmadı..2 defa aşılama yaptırdık en son aşılamamı kasımda yaptırdım sonuç negatif oldu( yumurtam çatlamamış o yüzden olmamış.dr 3. aşılamayı ocakta yapıcaz dedi ama bende bu siteden okuduğum bazı yazılara inanarak ve allahıma dua ederek bu ay bitkisel yolları dememeye başladım istbulda yaşıyorum üsküdarda bi aktardan macun ve böğürtlen kökü aldım bu aktarıda buradaki arkadaşlar tavsiye etttiler şu an kullanıyorum çok zorda olsa bi şekilde kullanıyorum şu an yumurtlama günüm yaa bu böğürtlen kökü işe yarıyormu ve ilişki her gün mü olmalı..çok sağolun allah hepinizin yardımcısı olsun..sevgiler..umarım herkes istediği sonuca varır

merhaba canım ermiş aktardan bahsediyorsun sanırım yumurtladığını düşündüğün günlerde sık ilişkiye girersen iyi olur yani yumurta çatladıktan sonra 48 saat içinde döllenme şansı var ondan sonrası olmuyor yani yumurtladığını dşündüğün zaman ilişkiye gir ertesi gün ve ertesi gün birdaha olabilir yani yumurtlamadan 1 gün önce bile çalışma yapsanız olabilir yani spermler 72 saat yaşıyor yalnız seni bir konuda uyarmak isterim eşinin sperm değerleri varsa morfolojisine bakarmısın bi ve bunu bizimle paylaşırmısın belki tamamen sebepsiz sayılmaz sen bi morfolojisine baksan iyi olur canım bak değerini söyle ona göre konuşuruz olurmu

anacım bu ne gı??????
kimse uğramamış bende diyodumki nasıl okucam:)))))
yatmadan bakıyım dedim sizi seviyorum

bizde seni çok seviyoruz kuşum gerçekten çok özlicez seni 15 gün valla çok eksikliğini hissedeceğiz gibime geliyor

günaydın alpy cım nasılsın kayınvalideleri şimdi yolladım eşimde işi vardı biraz şimdilik evde yok rahatça girebildim nasılsın tatlım kızlar yok

günaydın alpy cım nasılsın kayınvalideleri şimdi yolladım eşimde işi vardı biraz şimdilik evde yok rahatça girebildim nasılsın tatlım kızlar yok

Günaydınn kayracımmm
İstanbulda yoğun kar yağışı var ve çok soğuk.
Ben dün sabah doktora gittim yumurtam 18 olmuş dün akşam da 150 ml puregon vurdum.
Bu akşam ovitrelli vurul dedi doktor p.tesi de aşılama olucak büyük ihtimalle .Yani tüm bu süreç salı günü bitmiş olurr Allahın izniyle.
sen nasılsın canım görüşmeyeli??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…