Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Günaydınn kayracımmm
İstanbulda yoğun kar yağışı var ve çok soğuk.
Ben dün sabah doktora gittim yumurtam 18 olmuş dün akşam da 150 ml puregon vurdum.
Bu akşam ovitrelli vurul dedi doktor p.tesi de aşılama olucak büyük ihtimalle .Yani tüm bu süreç salı günü bitmiş olurr Allahın izniyle.
sen nasılsın canım görüşmeyeli??

burda dün yağdı güzeldi ama şimdi erimek üzere çokçok az yağıyo canım yumoşun büyümüş inşallah hayırlısıylada inşallah iyi bir sonuç olur rabbimin izniyle canım rabbim gönlündekini nasip etsin inşalllahhh ben kuş gibi oldum rahatım çok şükür

burda dün yağdı güzeldi ama şimdi erimek üzere çokçok az yağıyo canım yumoşun büyümüş inşallah hayırlısıylada inşallah iyi bir sonuç olur rabbimin izniyle canım rabbim gönlündekini nasip etsin inşalllahhh ben kuş gibi oldum rahatım çok şükür

sağol canım benim inşş hepimiz için Rabbim hayırlısını versin :Saruboceq:
Kayınvalidenler gidince daha da bi rahatlarsın artık şu bebek olayına konsantre olursun canım.u arada benim ilaçlar gelmiş arkadaşa bugün yolluyo 2 güne kadar gelir.ben de önümüzdeki ay başlarım artık.hihoyyyt

günaydın kızlarrrrrrrrrrrr
bi gireyim dedim yarın abbas yolcu:KK43:((((
bugün anca banyo,bavul hazırlık derken gün biter

bugün sabah ne oldu biliyomusunuz kızlar tabi bilmiyosunuz:)))))
hani şu asansöre benim adımı yazanlar vardıya yan komşum
en alt kattakinin yaktığı sobadan zehirlenmiş sabah abmulans geldi polis geldi götürdüler
ben hep dua ediyodum allahım beni bu şekilde gösterip yazıyo sağa solo nolur sen kendinden çıkar çocuklarından diye
iki çocuğuna bişi olmamış kendi zehirlenmiş
ama önemli bişi yokmuş şimdi
insan olarak çok üzüldüm ama
bir yandanda sevindim belki yaptıkları ve insanlara çektirdikleri aklına gelir ve iyi insan olur
bugün şuna daha çok inandımki eden buluyo kızlar
rabbim okadar büyükkü
ol deyince oluyo
demekki bizlerinde zamanı var inşallah rabbim bizede ol diyecek ve olacak inşallah

sumeyrat kızz kar kış demiyosun geliyosun helal sana.

canım bişiyi merak ettim yaaaa
sümeyrat hergün geliyo saatlerce okuyo ama bişi yazmıyo
bi kerede ayşe yazmıştı sümeyratı bile özledim diye
yani demekki önceden konuşuyodunuz
şimdi ne oldu tatlım çok merak ettim

bu arada yumoşlar iyi inşallah 2hafta sonra hamiş haberini alırız canım:))))

sağol canım benim inşş hepimiz için Rabbim hayırlısını versin :Saruboceq:
Kayınvalidenler gidince daha da bi rahatlarsın artık şu bebek olayına konsantre olursun canım.u arada benim ilaçlar gelmiş arkadaşa bugün yolluyo 2 güne kadar gelir.ben de önümüzdeki ay başlarım artık.hihoyyyt

inşallahh diycem ama haftaya filan yine gelirler onlar ev alana kadar bana rahat yok konsantre olmamada imkan olmuyo işte neyse inşallah önümüzdeki ay kullanmana gerek kalmaz inşallah canım

canım bişiyi merak ettim yaaaa
sümeyrat hergün geliyo saatlerce okuyo ama bişi yazmıyo
bi kerede ayşe yazmıştı sümeyratı bile özledim diye
yani demekki önceden konuşuyodunuz
şimdi ne oldu tatlım çok merak ettim

bu arada yumoşlar iyi inşallah 2hafta sonra hamiş haberini alırız canım:))))

canım benim sümeyrat bu topic açıldığından beri gelir yazılarnları okur ama sadece o kadar şimdiye kadar hiç yazmadı ama enteresan biri sırküpü ya çok ünlü biri ya birimizin kocası ya da çok derdi var içine kapanmış kimseyle konuşmak istemeyen biri.
Ama onun da çocuğu olmadığı kesin buraya bu kadar çok girdiğine göre.bilmiyorumkismile

inşallahh diycem ama haftaya filan yine gelirler onlar ev alana kadar bana rahat yok konsantre olmamada imkan olmuyo işte neyse inşallah önümüzdeki ay kullanmana gerek kalmaz inşallah canım

İnş hayırlısıyla alırlar yaa Kayracım çok gamsızlar anacım çoook.
İnsan sizi de düşünür biraz yaaa :eek:klava::eek:klava:

canım benim sümeyrat bu topic açıldığından beri gelir yazılarnları okur ama sadece o kadar şimdiye kadar hiç yazmadı ama enteresan biri sırküpü ya çok ünlü biri ya birimizin kocası ya da çok derdi var içine kapanmış kimseyle konuşmak istemeyen biri.
Ama onun da çocuğu olmadığı kesin buraya bu kadar çok girdiğine göre.bilmiyorumkismile

alla alla enterasan bence nlü bi manken falan olabilir:)))
deşifre etmiyo kendini
neyse inşallah yazdıklarımızın ona bi faydası olur ve hepimizle birlikte oda hamiş kalır:)))

alla alla enterasan bence nlü bi manken falan olabilir:)))
deşifre etmiyo kendini
neyse inşallah yazdıklarımızın ona bi faydası olur ve hepimizle birlikte oda hamiş kalır:)))

acaba o da fertilaid siparişi vermiş midir?
Kıs sümeyrat bari isminin altına sorununu yaz sadece
Yani mesaj yazma ama nickinin altına sorunun neyse onu yaz anlayalım ki sen de bizdensin di mi yani.:emir_bebek::emir_bebek:
Hayırlısıyla bi hamiş kalsa da biz de rahatlasak!

Yani mesaj yazma ama nickinin altına sorunun neyse onu yaz anlayalım ki sen de bizdensin di mi yani.:emir_bebek::emir_bebek:

bende merak ettim şimdi
kız sümeyrat yazda tanışak kız niye yazmıon bak biz konuşuyoz ne güzel rahatlarsın sende anacım

fertilaid siperiş etmiş olabilir
inşallah işe yarar
bari hamiş kalınca haber versin

kız yoksa erkekte okuyup çıkıyomu brda birsürü bişi konuşuyoz
bak korktum şimdieyvahedigeldismile

kızlar tekrar günaydınn size sabah yakını gördüğüm bir rüyayı anlatmak istiyorumm gereçkten çok güzeldi aklımdada hiç hamilelikk falanda yoktuu. rüyamda hamileymişimmmm benim bebiş tekmeliyoo diyorumki herkese ayağına bakın nasılda belli oluyoo diyorumm sonra ben karnımaa şöle hafifçe vuruyorum bu sefer oda tekmeliyo falan sonra göbeğimden çıkıyo şöle bi bakıyoo kızz ama bi güzel bi güzel beyaz tenli simsiyah saçlarıı olan bi bebekti. sonra bi uyandımm kasıklarımdaa ağrı vardıı. sonra eşimi uyandırdımm rüyamı anlattım... ya güzeldii ya. ama bebişim olursaa herhalde ilk aklıma gelen şey acaba gördüğüm bebeğe benziyecekmi olurr. o yüzü hiç unutmam herhaldee..

hilalcimm sen neree yaa seni çok özleriz ama bizz gidersenn :KK43::KK43:(

kız yoksa erkekte okuyup çıkıyomu brda birsürü bişi konuşuyoz
bak korktum şimdieyvahedigeldismile

yaw werkek olduğunu çok sanmıyorum ben ama çok merak ediyorum acaba bir gün yazıcak mı.
zaten stresliyiz böyle yaparak bizi ne diye strese sokuyosa yasakkelime

kızlar tekrar günaydınn size sabah yakını gördüğüm bir rüyayı anlatmak istiyorumm gereçkten çok güzeldi aklımdada hiç hamilelikk falanda yoktuu. rüyamda hamileymişimmmm benim bebiş tekmeliyoo diyorumki herkese ayağına bakın nasılda belli oluyoo diyorumm sonra ben karnımaa şöle hafifçe vuruyorum bu sefer oda tekmeliyo falan sonra göbeğimden çıkıyo şöle bi bakıyoo kızz ama bi güzel bi güzel beyaz tenli simsiyah saçlarıı olan bi bebekti. sonra bi uyandımm kasıklarımdaa ağrı vardıı. sonra eşimi uyandırdımm rüyamı anlattım... ya güzeldii ya. ama bebişim olursaa herhalde ilk aklıma gelen şey acaba gördüğüm bebeğe benziyecekmi olurr. o yüzü hiç unutmam herhaldee..

canım rüyan çok güzelmiş allah sanada inşallah öyle bi kız çocuğu nasip eder canım
evet ya bende sizi özlicem ama benimkinin ansı ordaya ilk tatilde gidioz:KK43:((((
beni unutmayın sakın haaaaaaaaaa:nazar:mafoldumben

canımm rüyan hayır olsun inşş ama kafaya çok taktığımızdan böyle rüyalar görmemiz normal.gece gündüz aklımızda bebek var.:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

yaw werkek olduğunu çok sanmıyorum ben ama çok merak ediyorum acaba bir gün yazıcak mı.
zaten stresliyiz böyle yaparak bizi ne diye strese sokuyosa yasakkelime

valla kuşum herşey olabilir yani:))))
ben stresten ziyade ben çok merak ettim çooooookkkkkkkkkkkkk:))))

kuşlar ben kaçıyorum bi hamur yoğurayım yarın için puaçayle börek yapcam
sonra gelmeye çalışırım hadi byyyyyyy

canım rüyan çok güzelmiş allah sanada inşallah öyle bi kız çocuğu nasip eder canım
evet ya bende sizi özlicem ama benimkinin ansı ordaya ilk tatilde gidioz:KK43:((((

hilal burada hiç kimse diğerini unutmaz canım zaten sen unutulacak biri değilsin kii
kurtlar vaidini her izlediğimizde aklımıza bundan sonra sen ve abdüley gelicekk delikafaduldendelikafadulden

ama şuda var varyaa rüyayı resmen hissederek gördüm en çokda ona şaşırdım zatenn tekmeliyo tekmesini hissediyorumm hızlıcana sonra göbeğimden çıkıyo. o sancııyı hissediyorum ve bi uyanıyorum kasığımda ağrı varr.

X