Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

evet cnm tabiki öyle ama dediğim gibi daha fazla kendini üzersen hiçbişey yolunda gitmez.

tabiki canım
artık üzülsemde aglasamda zeynebim gelmeyecek
artık önümüze bakıyoruz
işte yaza kadar fertilaid kullanacam
olmazsa yaza ankaraya tüp bebege gideriz

kızlar ben çıkıyorum
kendinize iyi bakın
hoşcakalınopuyorumnanaktan

canım sen şimdi kesin almayı düşünüyorsun ve paran hazır mı eğer öyleyse akşam eşimle konuşayım istersen yani bilmiyorum zor duırumda kalmam eşim ne der işte aslında o kartı kullamaktan terddüt etmez heralde sadece mesela bazen benim ailemden filan isterlerse kuzenler filan izin vermiyor sanırım ödemeyeceklerini düşünüyor güvenmiyor yanlış anlamıyorsun dimi beni canım ben akşam konuşayım diyim ki arkadaşım nakit vericek bizde karttan çekeceğiz eğer olur derse sende istersen yanyana geliriz bir şekilde istersen bana gelirsin canım gözünün önünde çekerişm karttan zaten kargo ücretinide firmaya ödüyoruz 29 dolar hepsini senin gözünün önünde yaparım senin aderes bilgilerini veririz sana gelir canım hem tanışmış oluruz seninlede telefonumu msni mi filanda veririm sana kaydirigubbakcemile3

kızlar yaa bu bel ağrısı gitmiyo yaa oturamıyom ayağa kalkamıyorum

canım nasıl bir ağrı bu yani batma şeklindemi hani ayağının üzerinde bastığın zaman ağrıyorsa incitmiş veya üşütmüşsündür hemen sıcak bişi koy beline ama eğer öle değilse inşallah hamişlik belirtisidir biliyorsun tatlıkıs ben ve bir çok arkadaşım bazen hayal kırıklığına uğradık canım o yüzden sakın fazla ümitlenme ama test yap ama sana bişi sormuştum adetlerin düzenlimi düzensizmi diye

kuşum ya habire kan testine paramı veriyim 25+25 50 eder valal zaten battım gidiyorum ne olacak halim bilemiyorum annemlerde paramı veremicek heralde ben iyice stres oldum sanırım ya

canımm param hazır eğer eşin olur verirse hemen verebilirm parayı
almaya kararlıyım hem uygun fiyatı hemde faydalı kaçırmak istemiyorumm
en güzel yanıda senle tanışmak olurr :)))
ama önce eşinle konuş canım

tamam canım akşam konuşurum şu an işleri vardır ki bugün yoğun zqaten genelde trafikte oluyor o yüzden aramıyım akşam evde konuşurum sana da haber veririm canım

yok hayatım batma değil bildiğin ağrı belimin ortası evde hiç ağır kaldırmam çok dikkat ederim eşim gelince yaparım ne yapılacaksa oturunca daha çok ağrıyo kasıklarımdada ara ara ağrılar var valla söyledim zaten hiç umutlu değilim ben söyledim hayatım görmedin demekki bazen 1 2 gün aksayabiliyo yani 3 günüm bugün gelip gidip kontrol ediyorum valla

hilalbek hala bekliyormusun tam olarak kaç gün geçti

yok canım maalesef beklemiyorum çünkü geldiler dün:)))))
demekki periyodu değişmiş hastalığım artık 30günde olacağım demekki(((
sen neler yapıyosun bakım?????????

yok canım maalesef beklemiyorum çünkü geldiler dün:)))))
demekki periyodu değişmiş hastalığım artık 30günde olacağım demekki(((
sen neler yapıyosun bakım?????????

hayırlısı olsun canımmmm
düzenli gelmesi de büyük şans
ben önceden adet olduğumda aşırı üzülürdüm kahretsin yine oldum falan die
ama burdan öğrendim ki kendi kendine adet olmak bile büyük nimetmiş
o yüzden artık eskisi kadar üzülmüyorum adet olunca onun da nimet olduğunun farkındayımm
inşaallah yakın zamanda hepimiz hamile kalcazz inşaallahhh

kızlar şuanki hislerimi sizinle paylaşmak istiyorum
bu ay maalesef yine doktora gidemeyeceğim
çünkü 15tatlde 1hafat benimki evdeymiş((
evde olması önemli değil hatta daha iyi benim için ama köye gitcekmişiz(((
bu demek oluyoki ya hastaneye gidemicektim çünkü 15gün boyunca hergün kan tahlili veriyorum ve hergün alttan muaene ediyor doktorum sürekli kontrolündeyim yani
ama ilk haftası evde olursa gidemicem köyde olduğum için
diyelim ikinci haftası evde ve orda olduğum 1hafta tam benim yumurtlama dönemime denk geliyo
bu ayda yattı yani
ve çok istediğim fertilaidde sipariş edemicem
çünkü internetten sipariş etcemi bilmiyo (((
ve bu ay hiç bişi kullanmıcam sadece soğan suyu içcem okadar kızlar
bide tatilde biyer varmış oraya gitcem
adam önceden doktormuş
derdini söylüyomuşsun sana bi karışım hazırlıyomuş ve tedavi ediyomuş ve gidenlerin hepsi memnun
yani bu ay bebek falan düşünmeyeceğim kızlar düşünsem bile zaten köyde olcam ve orda fikfik falan yapamam......
hani diyodumya bu ay ümitli değilim diye gerçektende değildim ama çok sitresliymişim galiba çünkü kırmızılar gelince suratım düştü halada öyel
benimkiyle hiç konuşmadım
gece ben naptım dedi
ben hiç konuşmadım konıuşmak istemiyorum dedim
sonra oturma odasına gittim ağzımı yastıkla kapadım öyle bi ağladımki anlatamam kızlar
hiç kendimden böyle bişey beklemiyodum
sabah para veriyim doktora gitceksen dedi bende gitmicem dedim zaten gitsemde bi işe yaramayacak köy bizden daha önemliya dedim
hiç ses etmedi
bari korkuyodun kist varmı diye ona git dedi yok dedim
aman böyle işte kızlar bu ayda benden ümidi kesin yani((
ama melisayle bir hafta gezcem bi gün sinama bi gün tiyatro
valla aman napıyım beeeeeeeeeeeeee
en azından stres atarım kendime zarar vercem saldıracak yer arıyom köpek gibi oldum((((
umarım sizden güzel haberler gelirde biraz rahatlarım
ayşenin hamiş haberiyle bende çok ümitlenmiştim tam gaz devem ediyodum ama
kısmet değilmiş
yinee bi sorunum olmadığı için şükrediyorum
sıktıysam sizleri özür dilerim canlarım

inşallah canım benim evet en azından bi sorunumuz yok
rabbim ol diyecek ve olacak
bugün hastaneye gidiyomuşsun umarım çok iyi sonuçlar alırsınız canım :Saruboceq:

canımm belki de bi ay ara vermek hem ruhen hemde bedenen iyi gelir sanaa
madem mecburen gideceksin eğlenmeye bak sende
tadını çıkar
ohh melisaylada bi hafta gününüzü gün edersiniz ne güzelll
bebeğinde keyfi bilir sıpa gelmiyo bak neler kaçırıyooo
sıkma sen güzel canınııı
Rabbim bizim için her şeyin en iyisini biliyooo sabretcesss beklicesss

inşallah canım benim evet en azından bi sorunumuz yok
rabbim ol diyecek ve olacak
bugün hastaneye gidiyomuşsun umarım çok iyi sonuçlar alırsınız canım :Saruboceq:

ben c.tesi gitcem canım bugün eşim gidicek tahlil vercekk
bi stresli ki sormaaa
inşaallah az da olsa sayı artmıştır da en azından tedaviye başlamayı kabul ettiği dönemde soğukluk gelip de vazgeçmezz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…