Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Notunuz için teşekkür ederiz. Senin parsel size yolda olduğunu - siz USPS - The United States Postal Service (U.S. Postal Service) adresten izleyebilirsiniz!

Label / Receipt Number: EC95 4.271 902U S
Sınıf: Express Mail International ®
Durum: Uluslararası Dispatch

Öğeniz ISC SAN FRANCISCO (USPS) için 8:50 de 16 Ocak, 2010 Amerika Birleşik Devletleri bıraktı. Bilgi varsa, aralıklarla gün boyunca güncellenir. Lütfen daha sonra tekrar kontrol edin.

Teşekkürler,

evet canım hava şeklinde normal gaz gibi yani
evet çok ilginç
o kadar igneyi ye ondan sonra sönsünler
yaz bakalım canım
bende merak ettim ne yazmışlar

ne maçı canım kendisimi maç yapıyor bizimkide spor yapmayı halısahada maç yapmayı çok sever neyse alalhtan bu aralar hava soğukta gitmiyor zaten işi ağır

halı saha maçı canım
benimki kar da yagsa vazgeçmez
mustafa dur maça gitme bak doguracam desemde
beni herhalde hastaneye atar maça gider gelir öyleki çokk sever

bana fertilaidleri usps kargo ile göndermişler takip etmem içinde adresini vermişler ama nasıl takip edeceğimki ya aslında bizim işyerinde ki mühendis arkadaş ingilizce biliyor hatta eşi ukraynalı eşi daha iyi biliyor eşide bzim işyerinde çalışıyor olmazsa onlara okuturum ben

canım ilacın amerikanın san francısco semtinden 8.50 geçe kargoya verilmiş ve en fazla 3 ve 6 gün içinde elinde olması lazım yani 16 ocakta kargoya verilmiş 22 ocakta elinde olması lazım
o verdigi adresten senin güngün bilgilendirmek için verilmiş
oradada zaten kargo ile ilgili birşey yazılmamış canım
valla benim anladıgım bu kadar canım

yavruceylan canım hoşgeldin bırakığ gittin biizi sana bişi soracaktım arkadaşım ya ingilizcen nasıl

evet canım bide ona okut bakalım o daha iyi anlar ama
sana mesaj gelmemiş anladıgım kadarıyla canım

evet canım bide ona okut bakalım o daha iyi anlar ama
sana mesaj gelmemiş anladıgım kadarıyla canım
dur yeniden bakayım

sağol neşeciğim ya bu arada ben varya acayip uykusuzum zor duruyorum ayak ta ya

bu arad var ya kıslar
ben fena sırtımı üşütmüşüm
midem gaz dolu
Onun sancısını çekiyorum
üstüne bi de şeker ilaçı midemi kaynatıyo
Gerçi bugün dra dedim bire düşürelim diye
O da kabul etti
Nane limonda içtim ama hiç kesmedi gzı
akşam vicks sürüp yatayım sırtıma barii

ya bu topicte hamile kalmak icin bana yardimci olacak kimse yokmu yazdim cvp alamadim lutfen yardimci olun destekle sorunlar daha cabuk cozulur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…