Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

eve gelir gelmez duş aldım eşimde yemek hazırladı yedik daha sofrayı toplamadan size geldim ama midem bi tuhaf oldu bulanıyor ve ağrıyor gibi başımda ağrıyor gözüm sürekli seyiriyor sinir oldum ya

ahhh bızımkıde önüne hazır beklıyo aksama kadar calısıyoruz zaten

gerçekten ama gerçekten bu topikte iyi birşeyler varsa bunu hepimiz hakediyoruz canım hepiniz iyi tatlı sıcak kanlı paylaşıma açık bacılarımsınız benim kaydirigubbakcemile2 neşeciğim benim sabah uyandığımdan beri sağ gözüm seyiriyor neden acab ainternetten baktım uykusuzluk stres gibi sebeplerden olabilyormuş bu arada önerierini okudumda bunların çoğunu biliyoruz aslında ama uygulamıyoruz maalesef şahsen ben uygulayamıyorum çok fazla ben normalde de hep dar giyerim dar pantolon elbise filan ama bende 4 aylık hamile karnı var nerdeyse bacım benim durumuma gelince ben ümitlenmiyorum dr istediği kadar ümitlendirsin yumurta çatladıktan sonra 3 gün üstüste fikfik oldu sonrasında 15 gün içinde en fazla 4 kere filan oldu yani sonrdan çatlayan yumurtalar olsa bile dölleneceklerini sanmıyorum bekleyelim bakalım ben hep geç adet oluyorum zaten cyclo progynova bittikten sonra bile 7. günde oldum olurum elbet adet olmazsam bile tedaviye başlayabilirmiş gerçekten bu topikte ki arkadaşlardan biri sanırım prlanta idi o kişi 4 aydır adet olmadığı halde başlamıştı tedaviye tabi ben fertilaid kullanacağım şu an yoldaymış mail attım cevap gelmiş
hayırlısı kuzucum evet fertilaidi içelim demi
benimkide ne zaman gelirse hemen başlayacam

hanımlar sizden bi cevap beklemiştim ama beni kaleye almamışsınız ... sayfa ...1883senağlama

arkadaşım hoşgeldin ben 4 gündür çok fazla giremiyorum topiğe ama arkadaşalrında muhakkak gözünden kaçmıştır arada oluyor böle yoğunluktan hemen bakıyorum 1883 e

valla kuzucum göz seyirmesi taaa önceden bendede olmuştu
annem dediki şu önceden elektrik süpürgesi yokken evi çalı süpürgelerle süpürürlermiş ya
işte o süpürgeden minicik koparıp azıcıkta tüküpügünle ıslatıp
diyecenki
sen beni külledin bende seni küllerim
diyecen ve gözünün üstünde ki minicik süpürge parçası düşene kadar duracak
ama benimki geçmişti
işte eskilerin lafı canım
inanırsan yaparsın

merhaba arkadaşlar benim sorumumdan varmı acaba merak ettim beni aydınlatın kızlar fsh hormonum çok yüksek ve yumurtalar bu yüzden hiç büyümüyo taş gibiler yani buarada fsh hormonum 45 benim yaşım da 30

fsh yüksek olunca menepoza giriyor yada yakın oluyorsun snaırım bunun için soğan suyu kullanıyorrla bi 4 ay kadar kullan canım soğan suyunu inşallah faydası olur

valla kuzucum göz seyirmesi taaa önceden bendede olmuştu
annem dediki şu önceden elektrik süpürgesi yokken evi çalı süpürgelerle süpürürlermiş ya
işte o süpürgeden minicik koparıp azıcıkta tüküpügünle ıslatıp
diyecenki
sen beni külledin bende seni küllerim
diyecen ve gözünün üstünde ki minicik süpürge parçası düşene kadar duracak
ama benimki geçmişti
işte eskilerin lafı canım
inanırsan yaparsın

allah allah çok ilginç ama hiç öle süpürge yok balkonları filan yıkadığım fırça var kaydirigubbakcemile3

neşeciğim şimdi sence ben neden adet olamıyorum canım ya bu dr salağı benden bş progesteran isteseydi gerçekten yumurtam çatlamışmı yoksa sönmüşmü anlarmıydı

merhaba arkadaşlar benim sorumumdan varmı acaba merak ettim beni aydınlatın kızlar fsh hormonum çok yüksek ve yumurtalar bu yüzden hiç büyümüyo taş gibiler yani buarada fsh hormonum 45 benim yaşım da 30

aramıza hoşgeldin canım
bende sabah girmiştim ama sonra çıkmıştım
diger arkadaşlarda o arada okursan bi arkadaşımız sıkıntılı ve
ona teselli olurken gözlerinden kaçmıştır
yoksa bu topige bi gelen bide kaçan bizden kurtulamaz
fsh şın hakkında benim bi bilgim yok canım
ama baya yükseş görünüyor canım
heralde ilaç tedavisi görüyosundur

neşeciğim şimdi sence ben neden adet olamıyorum canım ya bu dr salağı benden bş progesteran isteseydi gerçekten yumurtam çatlamışmı yoksa sönmüşmü anlarmıydı

tabi anlardı bence
şimdi benim 2.aşılamada
eşim sperm verdi
doktorun özelinde bekliyoruz
dedimki doktora yumurtam çatlamışmıdır
doktorda dediki yarın gel progesterondan bakalım demişti
belli olurmu dedim tabiki dedi

kuzucum senin yumurtalar vücudunda kayboldu ve hormonların düştügü için olmadın canım
ama benim gibi çatlatma ignesi ignesi vurulsaydın adet olurdun yani

ya neşeciğim fertilaid hakkında bazı bilgilere ulaşıyorum ama maalesefki çeviriciler çevirse bile pek bişi anlaşılmıyor bi ingilizce bilen olsa etrafımızda keşke

kuzucum senin yumurtalar vücudunda kayboldu ve hormonların düştügü için olmadın canım
ama benim gibi çatlatma ignesi ignesi vurulsaydın adet olurdun yani

peki nasıl kayboluyor nasıl oluyor o neşeciğim yani ben bğyğmedikleir için kist olanı duydum ama sönme olayını sadece senden duydum açıkçası nasıl oluyor bu biraz anlatabilirmisin canım

ya neşeciğim fertilaid hakkında bazı bilgilere ulaşıyorum ama maalesefki çeviriciler çevirse bile pek bişi anlaşılmıyor bi ingilizce bilen olsa etrafımızda keşke
senin fertilaid yoldaymış ne zaman eline geçecegi bellimi
çeviri yapsa bile bazılarını çeviremiyor canım

peki nasıl kayboluyor nasıl oluyor o neşeciğim yani ben bğyğmedikleir için kist olanı duydum ama sönme olayını sadece senden duydum açıkçası nasıl oluyor bu biraz anlatabilirmisin canım

ben yeni evliyken tedavi gördügümde yumurtalıklarım baya vardı
diyarbakır dicle üniverstisesinde tedavi görüyoedum
bana sürekli bugün git yarın gel bugün git şugün gel derdi doktor
bi akşam böyle gazın olurya ama rahmimde gazım oldu
baya bir söylemesi ayıp
rahmimden gazım oldu
ertesi gün gittik ultrasunda baktı dediki yumurtalıklar kaybolmuş dedi ve o ay bana hap verip gönderdi
böyle bi durum yaşadım ve ondan sonra hiç yaşamadım allaha şükür
anlatınca sana belki anlamsız gelebilir ama bunu yaşayan biri olarak anlattım canım

ben yeni evliyken tedavi gördügümde yumurtalıklarım baya vardı
diyarbakır dicle üniverstisesinde tedavi görüyoedum
bana sürekli bugün git yarın gel bugün git şugün gel derdi doktor
bi akşam böyle gazın olurya ama rahmimde gazım oldu
baya bir söylemesi ayıp
rahmimden gazım oldu
ertesi gün gittik ultrasunda baktı dediki yumurtalıklar kaybolmuş dedi ve o ay bana hap verip gönderdi
böyle bi durum yaşadım ve ondan sonra hiç yaşamadım allaha şükür
anlatınca sana belki anlamsız gelebilir ama bunu yaşayan biri olarak anlattım canım

yok canım ama vajinada hava şekilindemiydi bu gaz allah allah çok ilginç ne bilim olabilir neşeciğim, ya fertilaid için ben türkçe yazı yazdım ingilizceye çevirdim ve mail attım onlarda bana mail atmış çeviri yaptım ama pek anlamadım dur çeviri yapılmış haliyle sana yazayım

X