Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

sinirlerim alt üst oldu.3gündür fena durumdayım.konuşmuyorum.tartıştık kaynanamla.nasıl karar verebiliyorsun bizim adımıza dedim annelik hakkım yok mu dedi?

Allah ıslah etsinn ne diyim
onun annelik hakkı varsa senin de anne olmaya hakkın var yaa
nie erteleyesin kii
en sinir olduğum şey kaynanaların bi şeyi yaptıramadıklarında hemen annelik hakkım süt hakkım deyip ortaya atılmaları
canımm bozma moralinii
Rabbim ıslah etsinn onuu
eşine seni anlama kabiliyeti
sana da sabır ve gönlüne ferahlık versin inşaallahh

sinirlerim alt üst oldu.3gündür fena durumdayım.konuşmuyorum.tartıştık kaynanamla.nasıl karar verebiliyorsun bizim adımıza dedim annelik hakkım yok mu dedi?

eşin annesine bişey demiyormu aaaaaaa çıldırdım şimdi sinirden gelip boğasım geldi cadıyı bu ne yaa kaynana diye bunu söylemeye ne hakkı var herkesin kendi hayatı

bizim erkek infertilitesi sorunumuz.benim hangi merkez iyi diye araştırma yapmam suç oldu.kaynanam lafı boşanmaya kadar getirdi.bizim adımıza kararı veriverdi.
canım sorunu yapan eşinmi kaynanamıı.
valla okuyunca benim bile sinirim bozuldu eşin ne diyo bu duruma canımm..
canım soğan suyunu 7 gün kullandım. sonra oruç giridi devam edemedim.o çamur gibi olayındna sonra dr gittim doktr ultrasonlada baktı bişey yok dedi o cak ayında nasıl olacaksın bakalım dedii... olmadımm

bence sen eşinle güzelce konuş ve o evden ayrılma imkanınız varsa çıkın kiraya güzelim olmaz bu böyle kendi derdinizlemi uğraşacaksınız onun lamı rabbim onu ıslah etsin sizede huzur versin canım stres yapma bak güzelim hormonlarını altüst edersin yoksa canım rabbime sığın

kızlar az önce benim pc kafayı yedi düştüm.
schatze_32 canım hiç sinirlerini yıpratma değmez çünküü,Allaha havale et çok da germe ortamı eşine de yazık o da çok yıpranır çünkü sorun ondan kaynaklanıyo ya vicdanı kaldırmaz yani.
O yüzden duymamazlıktan gel sen kaynananla değil eşinle konuş ve durumu anlat onu ikna edince durum hallolur.

bikaç gündür eşimin tansiyon dengesizleşti bir iniyor bir çıkıyo.bunu benim bebek de bebek demem yüzünden olduğunu eşime sıkıntı verdiğimi yok hangi merkez iyi hangisine gidelim diye araştırmam suç oldu.ben bebekten başka bişey düşünmüyomuşum eşim rahatsızlandığı için öyle demişmiş.içime oturan da eşimin tek kelime etmemesi.deseki o bana hep destek oluyor.sadece arştırıyoruz (daha doğrusu ben araştırıyorum.)dese çenelerini kapatacaklar.eşimin rahatsız olmasında beni suçlu ilan ettiler.eee neymiş böyle rahatsızladığı için o şekilde konuşmuş.daha olmadı sen yoluna o yoluna gider.diye.çıldırıcm ya.ben hiçbir zaman sadece eşimin sorunu olarak bakmadım ki niye kafa patlatıyorum.ameliyat olursa eşim(mikro tese) hangi merkez iyi onu araştırıyorum.

canım sen iç o zaman soğan suyunu yada böğürtleni yap güzelim duphastonuda yazdır madem içmeye başla güzelim ama dr a sormadan alma ya ara sor yada sağlık ocağındaki dr a sor canım

çok gıcık oldum kaynananlaraaklava:
ya destek olmuyolar bari köstek olmasınlarr
insan hayat arkadaşını hasta eder mi kötülüğünü ister mi yaa ne ayıpp
canım karşılarındaki anneleri olunca eşler bi şi diyemiyo malesef bende çok çektim onun sıkıntısını hala da arada olmuyo değil
sen aldırma duyma onları hiç yıpratma kendinii

nereye kadar duymayayım alpycim aynı evde yaşıyoruz....
konuştum zaten dün akşam en kısa zamanda evinizi ayırın demiş kaynanam.ikide bir böyle diyor dedim tehdit mi ediyor ayrılacaksak ayrılırız başka eve taşınırız dedim istersen yarın toplarım eşyalrı dedim zaten 1yatak odası var.diğer benim çeyiz eşyalarım toplu halde.dur bekle dedi bilmiyorum
evet bu hakkımı istiyorsam illa.olmazsa çocuk başka biriyle olurmuş.ben yoluma eşim başka yola.

birde bana sor gece uyuyamadım bir o yana bir bu yana döndüm çok kötüyüm çok.ben daha doğrusu biz bunları hak etmiyoruz.

evet bebeğim olsun istiyorum.anne olmak eşime babalık hissini yaşatmak istiyorum.ama eşimden başka birindenn değil bebek için eşimden mi ayrılayım

selam kızlar.schatze okuyodum yazdklarını.allah yardımcın olsun canım.ama şöyle düşün kim olsa oğlunda sorun olduğunu kabullenmek istemez.benimde eşimde problem.o yüzden herkes susuyor ama bende olsaydı duymayan kalmazdı.bence aile içine kimseyi karıştırmayın.eşinlede konş istersen annesiyle konşsun.annesinn dilinden oğlu anlar ancak.

canım üzüldüm adına bu erkeklerinhepsi böle yaa emin ol. büyüklerin önüne keesilince kedi sana gelince aslankesiliyolar..
canım sen iç o zaman soğan suyunu yada böğürtleni yap güzelim duphastonuda yazdır madem içmeye başla güzelim ama dr a sormadan alma ya ara sor yada sağlık ocağındaki dr a sor canım
canım böğürtlene tekrar başlamayı düşünüyorum

schatze_32 canım gerçekten Allah sabır versin sana.Ama sakın bu öfkeyle kötü şeyler çıkmasın ağzından sonra yine sen üzülürsün çünkü.Sen sakin olmaya çalış ve sakın kırıcı bişey söyleme.Eşine altyapıyı ayarla ve ayrı eve çıkmak istediğini söyle.Bence çocuktan önce sen ev olayını düşün ondan sonra da çocuk için verirsiniz mücadelenizi.

canım benim sana söyleyeceğim hemen ayrılın o evden kafanızın rahat olması çok önemli o evde artık bu çok zor sen sana söylenenleri unutamıycaksın kayınvalide sana yüklenmeye devam edecek eşinde arada kalıp duracak en iyisi ayrı ev ve mümkün olduğunca uzak bir mahalleden canım

öyle de oldu zaten kaynanam: kimse duymasın aman sus annnelere falan söyleme.önce ben gittim dr.a.bende çıksaydı sorun eminim dediğin gibi olurdu.zaten konrolden çıktıktan sonra ne dedi bana kaynanam biliyor musun adet geciklerim oldu bir kaç ay da eee madem niye gecikiyormuş dedi her şey normal çıkınca.bu arada da eşime spermiogram testi yaptırdık sonuç o zaman 1milyon çıkmıştı(şimdi ise 2dir sıfır çıkıyor.)ne dese beğenirsin eee yeter kadarı.

kızlar ben yemeğe gidiyorum
öptüm hepinizi opuyorumnanaktan

schatze_32 canımm bizde kaynanamlarla beraber oturuyoduk ve bizim de ayrılmamıza bi kavga vesile oldu kavganın sebei de bi pijama bazen diyorum keşke daha önce giyseymişim o pijamyı demem o ki kavgayı fırsata çevirin hazır arada problem olmuşken ayrılın küçük müçük kendi eviniz olsun biz evden ayrılırken ben görmedim evi eşim tuttu ben temizliğe gittim büyük değildi eşyları zor sığdırdık ama huzurluydum onun için kendini yıpratmdana bunu değerlendir bence

eşim arada kalıyor zaten bunun farkındayım ben hep desteğim ona emin ol.zaten bunu kabullenmiyor ya eşimi ondan onlardan daha çok sevip düşündüğümü kabullenemiyorlar.başından ayrı girseydik keşke.kendi annemlere zor olurdu belki ama en azından huzurum olurdu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…