Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kayra hoşgeldin canım,
Kızlar ben dün rüyamda sümkürdüğümü görmüştüm şimdi aklım ageldi rüya tabirine baktım sümküren kişinin çocuğu olacağına delalettir diyo ne ilginç di mi

ilginç ne güzel inşllah gerçekleşir canım
bende annemin öldüğünü gördüm
gören kişinin mutlu haber alacağına delaletmiş inşallah dediği gibi olur yaaaaaaaaa

kayra hoşgeldin canım,
Kızlar ben dün rüyamda sümkürdüğümü görmüştüm şimdi aklım ageldi rüya tabirine baktım sümküren kişinin çocuğu olacağına delalettir diyo ne ilginç di mi

hoşbuldum alpy cım nasılsın canım rüyan hayırlara çıksın inşallah bende çok karışık rüyalar görüyorum son 1 haftadır bugecede görümcemleri filan gördüm rüyalarımı pek hatırlayamıyorum inşallah canım en kısa zamanda bebeğine kavuşursun sen ve bütün arkadaşlar

HİlalcİĞİm İŞe gelİrİm tekrar yakın ÇÜnkİ dr buraya evdede pc var sorun deĞİl İŞİm olmadıĞı sÜrece hep sİzİnleyİm kıs zaten aŞk olsun kayracım canım arkadaŞım hepİnİzİ Ösledİm kıssss ŞÖle doya dota sohbet etmeyİ ama İÇerde 2 tane 5 er metrelİk kaĞıtlar benİ beklİyor katlanmak İÇİn gıcık oluyorum ama ne yapayım yoĞunlar ve acİl proje teslİm etmelerİ gerekİyor arkadaŞların yazıkkk

hımm tamam ozaman
inşallah iyi haverlerle gelirsin canım

hoşbuldum tiryakım şükür iyiyim sen nasılsın canım benim geçmiş olsun teftişten kurtulmuşsun

iyim hamd olsunn canmm
atlattık hamd olsunnn
hiç bi sıkıntı çıkmadı çok şükürr
bi süre rahat olurum artık inşaallahh :))))
bi de haftasonu doktordan güzel haberler alırsammm deymeyin keyfimee

bende çıkcam canım zaten birazdan
mantı sıkcam :))))
melisa okuldan gelcek
anca öğleden sonra girerim
annene saygı ve selamlar canım:kedi:
ya bi test yap olmazsa inşallah annenin dediğ gibidir

ooo kolay gelsin canım sağol iletirim güzelim test olayı için hiç düşünmedim benim aslında bugün adet olmam gerekiyordu canım test için erken sayılır ama sanmıyorum annem her ay ben adet olunca bunu söyler ya dediği çıkıcak birgün yada vazgeçecek söylemekten

kızlar ben artık herhalde yavaş yavaş değil tamamen
kafayı yemiş durumdayım
bikere çok sinirliyim
gıcık oluyom herşeye en başta kendime
bu bebek olayı 1saniye bile çıkmıyo aklımdan
napcam ben yaaaaaaa
kis varmı????
yumurtam çatladımı???
çatladıysa sağlıklımı???????
spermler ulaştımı??????????
kalitelimi????????
kürler işe yaradımı???????
fertilaid işe yarayacakmı??????
...........................
....................
...................
aklımda bir sürü soru var
kendime gelemiyorum
iki gündür ter basıyo yaaaaaaaaaa
üstüme kısa kollu giyiyom bu seferde üşüyom
noluyo bana yaaaaaaaaaaaaaa

bide şimdi daha çok gıcık oldum
benimki 15 tatilde 1hafat izinliymiş
eğer yarın falan hasta olursam ve o ikinci haftasında izinli olursa köye gitcekmişiz tamda yumurtlama dönemimde
offfffffff bıktım artık köye gitmekten geçen ayda oraya gitcem ozamana denk geliyo diye gitmedim doktora
yeter artık yaaaaaaaa
boğuluyorum resmen
bazen nefes alamıyorum
offffffffffffoffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

iyim hamd olsunn canmm
atlattık hamd olsunnn
hiç bi sıkıntı çıkmadı çok şükürr
bi süre rahat olurum artık inşaallahh :))))
bi de haftasonu doktordan güzel haberler alırsammm deymeyin keyfimee

inşallah hayırlı sonuçlarla dönersin tatlım inşallahhh rabbim yardımcın olsun

kuzunaz ve kayracım sizz ne diyosunuz son olarak soruyorum size.. sizce dr gideyinmmi yoksa sağlık ocağına gidip duphastonmu yazdırayım

kuzunaz ve kayracım sizz ne diyosunuz son olarak soruyorum size.. sizce dr gideyinmmi yoksa sağlık ocağına gidip duphastonmu yazdırayım

canım bence dr a bi git duphaston ilacına adetin 21 günü başlanıyo diye biliyorum ben canım kaçıncı günündesin bitanem

ooo kolay gelsin canım sağol iletirim güzelim test olayı için hiç düşünmedim benim aslında bugün adet olmam gerekiyordu canım test için erken sayılır ama sanmıyorum annem her ay ben adet olunca bunu söyler ya dediği çıkıcak birgün yada vazgeçecek söylemekten

anneminde bebk istediğimden haberi yokya istemiyorum diyorum onlara her ay bi umut sorar
-kızım hasta oldunmu ?
-yok anne daha günüme var!
-kızım geçmedimi daha?
-yok anne 2günüm var!
2gün sonra
-kızım hasta oldunmu?
-yok anne!
-hadi test yapalım?
-ne testi anne istemiyom bebk korunuyoz(yersen)
-saçmalama ne korunmasımıymış 3sene oldu
-(içim kan ağlayarak cevap veriom)
-aman anne ya onlamı uğraşcam ciyak ciyak uyutmaz beni:KK43:(((
-off ne halin varsa görrrr doğurma bak milletin ikinci bebği yoldaaaaaaa
-aman napıyım onlar salak.......
-git eşşek sıpası bidaha sormıcam:))))))

tabi her ay sorar aynı şeylere 3gün önceden başlamıştı:)))))))))

bizim erkek infertilitesi sorunumuz.benim hangi merkez iyi diye araştırma yapmam suç oldu.kaynanam lafı boşanmaya kadar getirdi.bizim adımıza kararı veriverdi.

anneminde bebk istediğimden haberi yokya istemiyorum diyorum onlara her ay bi umut sorar
-kızım hasta oldunmu ?
-yok anne daha günüme var!
-kızım geçmedimi daha?
-yok anne 2günüm var!
2gün sonra
-kızım hasta oldunmu?
-yok anne!
-hadi test yapalım?
-ne testi anne istemiyom bebk korunuyoz(yersen)
-saçmalama ne korunmasımıymış 3sene oldu
-(içim kan ağlayarak cevap veriom)
-aman anne ya onlamı uğraşcam ciyak ciyak uyutmaz beni:KK43:(((
-off ne halin varsa görrrr doğurma bak milletin ikinci bebği yoldaaaaaaa
-aman napıyım onlar salak.......
-git eşşek sıpası bidaha sormıcam:))))))

tabi her ay sorar aynı şeylere 3gün önceden başlamıştı:)))))))))

kısss :roflol::roflol: alemsin hilalim ilk yıllar bizimde öyleydi sonra eşimin ameliyat olayı olunca tabi öğrendiler ama her ay bıkmadan sorar bişeyler alır getirir anne yüreği işte yavrusunun yavrusunu sevmek istiyorlar

sinirlerim alt üst oldu.3gündür fena durumdayım.konuşmuyorum.tartıştık kaynanamla.nasıl karar verebiliyorsun bizim adımıza dedim annelik hakkım yok mu dedi?

olmadımki canımm aralığın 5inde oldum odaa çamurdu yanii.sökülmedi adet
soğan suyu içtinmi canım bende kullandım o ilacı dr 21 dün başla diyordu 10 gün içip bırakıyordum adetim geliyordu klomenle birlikte kullanmıştım soğanı içmediysen iç bence canım dr a git çamur gibi diyorsun duphaston la olacak bişey değil evincim sen dr a git
bizim erkek infertilitesi sorunumuz.benim hangi merkez iyi diye araştırma yapmam suç oldu.kaynanam lafı boşanmaya kadar getirdi.bizim adımıza kararı veriverdi.

ne demek o ya o kim oluyorda evliliğiniz hakkında karar verebiliyor ne alaka eşin bişey demiyormu güzelim bu kaynanaları varya :eek:klava:

X