Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kizlaaaaarrr ii aksamlar nasilsiniz umarim moraleriniz ii dir.

ben dun aksam kocisimle tartistim neymis efendim is varmista ben gitmiyormusum calsimiyormusum
oysaki ben neyapayim hastalanan gelemeyen bir ogretmen olunca beni cariyorlar neymis eve katkim olsa ii olmazmiymis falan filan konustu konustu sonunda arkasini dondu yatti. neyapayim olsa is bende gidicem ama yok. bu aralar maddi olarak zordurumdayiz cunki turkiyede ev yaptirdik bu gectigimiz yaz onun sikintisini yasiyoruz.
amaa neyapalim benim sucum deyilki ama gelde anlat anlamiyor kalin kafali. benim hosuma gidiyor sanki burda sikinti kecmek. neyse bu sabah aradilard okuldan bende gittim yeni geldim 1 saat oldu

prensesinannesi yumurtalık kanallarının tıkanması diye bişey var yani tüplerin tıkanması benmi bilmiyorum yumurtalıkların tıkanmasını

tatlı kız noldu yavrum hasta oldunmu kız???????

hadi canım ya korkuttun valla benim kasığım bi sağ bi sol ağrıyor seğirme sol taraftaydı. gerçi şu an geçti ama. bide ben bundan 1.5 ay öncesine kadar sürekli doktor kontrolündeydim anlamazlarmıydı acaba. sol yumurtalığın tıkandığında herhalde orda yumurtlama olmuyor değilmi benim aşılama sırasında her iki taraftada vardı. canım çok saol uyardığın için neler neler çıkıyor tabi dr gidip görünmek lazım

guzelim eyer tikanma varsa zaten yumurtlama olmaz mimkansiz doktor tam alarak bana birsey soylemedi henuz cunki ben ilk kez gitmistim bir kac tane testler yapmalari gerekiyormus yuzde yuz sebeb verebilmek icicn, ama benim tahminim sol tarafimdaki yumurtaligm tikali ve sa tarafimda yumurta gordu ama onlarda kucuk kucuk mus yani yeterince buyumemisti bence benim benim bu yuzden ikinci bebegim olmuyor ama bakalim doktora gidcem yine tabiki kan aldirmistim 3 hafta sonra tekrar aldircam ve sonrada doktora giodcem yine hayirlisi guzelim

guzelim eyer tikanma varsa zaten yumurtlama olmaz mimkansiz doktor tam alarak bana birsey soylemedi henuz cunki ben ilk kez gitmistim bir kac tane testler yapmalari gerekiyormus yuzde yuz sebeb verebilmek icicn, ama benim tahminim sol tarafimdaki yumurtaligm tikali ve sa tarafimda yumurta gordu ama onlarda kucuk kucuk mus yani yeterince buyumemisti bence benim benim bu yuzden ikinci bebegim olmuyor ama bakalim doktora gidcem yine tabiki kan aldirmistim 3 hafta sonra tekrar aldircam ve sonrada doktora giodcem yine hayirlisi guzelim

anladım canım hayırlısı inşallah yoktur öyle bişey

prensesinannesi yumurtalık kanallarının tıkanması diye bişey var yani tüplerin tıkanması benmi bilmiyorum yumurtalıkların tıkanmasını

canim benim doktora gidip bir baktir yani turkiyede daha kolay bu tur seyler aslinda istedigin doktora gidip muayne olabiliyorsun git bir sor suphe ediyorum acaba yumurtaliklarimi tikali diye ikisinede baktir icin rahat olur

yaaa biliyormusunuz herseyin bir sebebi bir dusunsenize benim tanidigim esimin akrabaasinin cocgu olmuyor kadin nerdeyse 40 yasinda olmuyor yaaaaa olmayinca olmuyor iste ne yapsinki,
neler neler yapiyor ari poleni yutuyor kuru incir yiyor sogan suyu derken yapmadigi sey kalmadi 6 asilama yapildi tutmadi simdi 3 tane tup bebeb sansi var insallah olurda onunda yuzu guler ama bu zamama kadar olmadiginin muhakkak sebebi vadir veeeeee sey duydum tup bebebk koydurduktan sonra rahmini diktire biliyormusun tutsun diye

kızlar ben çıkıyorum çok kötü oldum ter bastı yaaaaa
gidip bi elimi yüzümü yıkayım
herkese iyi akşamlar
sabahın ilk ışıklarıyla buluşmak üzere:)::):):):)
beni yanlız bırakmayın sabah..........

kuzu özledim gacı seni yaaaaaaa
yarın inşllah işin olmaz:KK43::KK43::KK43::KK43:

tümayım senlede hiç konuşamıoz ya:KK43::KK43::KK43::KK43:

inşallah olmazsın yaaaa
miden ekşiyo demek
inşallah hamişsindir ne zaman test yapcan kız????????
balım daha ilk günüm buu biraz geçsin 3 4 gün falan ondan sonra nasip olusa yapacamm evet yaaa çok kötü ekşiyooo soyun kız sıcak bastıysa kocansa sevinsin bariiiikaydirigubbakcemile

kızlar nasılsınız bugun benım cok sancım var kafam allak bullak test yapsam cok erken bılyrm ama bu agrıda neyın nesı anlamıyorum

cnm adetım ayın 1 ınde ı ocakta oldum 5 ocakta bıttı 9 ocaktan berı agrım var

ya kizlar benimde adetim genelde duzensiz oluyordu onceleri daha dogrusu uc dort ay duzenli sonra duzensiz iste sonra kistten muayene oldum sonra duzensizlesti cok guzel dualar ve kurler var gordugume gore ben oncelikle doktora gidecem bu ay adetim olmadigi icin sorunu ogrenecem
ama ben iki adetimin arasinda yumurtlama oldugunu saniyorum cunku bazen agrilar geliyor akinti artiyor felan bu ayda ovulasyon testi alacam
ona gore banada yardimci olurmusunuz gordumki bu konu tam bana gore

X