Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kızlar ben kaçıyorum çoooooookkkkkkkkk
uykum var uyuyum gelirim yine boshayallersmileopuyorumnanaktan

canım evet inşallah hamileyiimdir.değilsemde kist felan yokmuş ultrasonda baktı üzülmem merak etmeyin.sizler gibi değerli dostlarım var....

canım benim dost hatta kardeş gibiyiz burda hepinizi çok çok seviyorum işte bu yüzden
doktora gidicekmisin canım yakınlarda??
ben bi an önce eşim tahlili versin de sonuçları göreyim istiyorumm
tahlil vercek ya durmadan fındık yiyo canım benim yaa, ona da üzülüyorum aslında sıkıntı ondan kaynaklandığı için mutsuz farkındayım moral vermeye çalışıyorum ama ne kadar etkili olur bilmiyorum hayırlısıyla güzel sonuçlar alırız inşaallahh

bilmiyorumki güzelim belki giderim ama hiç içimden gelmiyo aslında bi tiroitlerimi ölçtürmem lazım ama bilemiyorum inşallah sizin sonuçlar çok iyi çıkar eşininde inşallah canım rabbim yar ve yardımcın olsun
[/QUOTcanım doktora gitmayacam arayıp sonucu söyleyecek.hemen olumlu yada olumsuz yazarım size...inşallah güzel haber gelir....

iyi hadi bakalım
ben uyuyum biraz enerji depolayım:):):):)
inşallah seviniriz yaaaaaaaa[/QUOTE]

ALLAH rahatlık versin güzelim de gündüz gündüz hayırdır canım aklinialirimsmile

bilmiyorumki güzelim belki giderim ama hiç içimden gelmiyo aslında bi tiroitlerimi ölçtürmem lazım ama bilemiyorum inşallah sizin sonuçlar çok iyi çıkar eşininde inşallah canım rabbim yar ve yardımcın olsun

Allah razı olsun canım benimm
ihmal etme benim de hiç doktora gidesim yok ama napalım bizim yaramazlar gelene kadar gitces mecburenn

yaa bende onu arıyorummm
hamilelik yapamam şimdi tabi ama :)))
en azından evlilik çizelgesi oluyo ya ondan istiyorummm
nasıl yapılıyo ayşee bana da yardım edermisinnn

cnm vallaha bende yapamıyorumki
daha doğrusu bilmiyorum nasıl yapacağımı
ben sitesine girdim ingizlizce olduğu için pek bişey anlamadım
bide orda kodlar var onları kopyalıcaz ama nereye yapıştırıcazz :roflol:

Kıslar slm maaŞ daĞıtım ıŞım bıttı ama Çok ıŞım var yıne ama en azından yavaŞ yavaŞ ıŞleyebıleceĞım gıbı evraklar ayyy baŞım ınanılmaz dÖnÜyor yemek bıle yıyemedım Çok fenayım kıslar sızıde Özledım

malesef arkadaşlar kan tahlilimde temizmiş hamile değilim.....zaten çok ümitli değildim ayın 12 sinde adet olmam gerekiyodu olmadığım her gün test yaptım sonuçlar hep negatifti.acaba kist mi var diye korkmuştum oda yokmuş.az önce has.aradılar doktor değildi arayan dediki farlutal kullan adet ol...yoksa beklersin.napayım yardımcı olurmusunuz bana....

Kıslar slm maaŞ daĞıtım İŞİm bİttİ ama Çok İŞİm var yİne ama en azından yavaŞ yavaŞ İŞleyebİleceĞİm gİbİ evraklar ayyy baŞım İnanılmaz dÖnÜyor yemek bİle yİyemedİm Çok fenayım kıslar sİzİde Özledİm

kolay gelsin canımcımmm

cnm tiryakcım kadınlar klübü sadece ticker factory den izin veriyor
bende o siteden bişey anlamadım baby-gaga daki tickeri bepğendim ben onuda kabul etmiyo
o siteden nerden bulacağım istediğim çizelgeyi

malesef arkadaşlar kan tahlilimde temizmiş hamile değilim.....zaten çok ümitli değildim ayın 12 sinde adet olmam gerekiyodu olmadığım her gün test yaptım sonuçlar hep negatifti.acaba kist mi var diye korkmuştum oda yokmuş.az önce has.aradılar doktor değildi arayan dediki farlutal kullan adet ol...yoksa beklersin.napayım yardımcı olurmusunuz bana....

ayy cnm ben seni hilalle karıştırdım hayırlısı olsun
farlutali kullan adet olursun inşallah yaanındada soğan suyu iç

simalcım hayırlısı olsun canım üzme kendini bu ay olmazsa diğer ay inşallah olacak
ayşenin dediği gibi soğan suyu iç canım düzene girsin bari

ayşeeeeeeeeee
bu arada yazmışsınya hilal merak ettim güzel haberlerini bekliyoruz diye bende okuyunca şöyle bi şaşırdım:):):):)
içinemi doğdu ne??????:))))))))
belki ben veririm o müjdeli haberi:))))))

X