Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

alpy ciğim hoşgeldin canım 1 yumurtan varmış hayırlı olsun çabuk büyümüş ama inşallah tutar canım bu arada aşılama yaparken usg kontrolü oluyormuş bade 34 yazmış bana özelden dün bugünde sen çıktıktan sonra yazdım

bana kimse yardım etmiyecekmi:KK43:

evet kıslar aşk olsun herekese benmi yazıcağım illaki ya --- neyse arakdaşım hoşgeldin evet şimdi başlasan iyi olur 15 gün kullan faydalarını araştır bulursun kullananlar zaten bir çok yerde yazmıştır

kıslar fertilaid hamilelik sırasında kullanılmıyor dikkat edin bu bilgilerede ulaştım alpyciğim sende dikkat et tamammı

kuzucum fertilaidi ne zaman ve hangi siteden istedin canım
bilgilendirirsen sevinirim

kuzucum fertilaidi ne zaman ve hangi siteden istedin canım
bilgilendirirsen sevinirim

canım kuzu çıkmış ama ben yazayım
fertilaidin kendi sitesinden aldı canım 3kendine 3eşine
dün sipariş verdi bugün mail gelmiş kagoya teslim edildi diye...

seninki noldu geldimi canım?

neşem bide bişey sorcam ben hasta olunca bende sipariş etcem ama
bu fertilaid sadece pko lulardamı işe yarıyo?????
yani bana yararmıki benim hiç bi sorunum yok
hı bide kuzu yazmışya hani böğürtlen kökünü içtiğim ay kendiliğimden adet oldum diye
eğer böyle bi işe yarıyosa ben hala adet olmadım

kuzum ya bide son kez bişey sorcam
benim bugün 28.günüm normalde sapıtmaz olur geçen ayki 6günlük gecikmeden hariç
ateşim adetliyken 35.0 dı
yumurtlama döneminden sonrada yani bir haftadır36.5
yani yarında adet olmucam ama niye yaaaaaaa
sence ne olabilir kist oluşmuş olabilirmi?

alpy ciğim hoşgeldin canım 1 yumurtan varmış hayırlı olsun çabuk büyümüş ama inşallah tutar canım bu arada aşılama yaparken usg kontrolü oluyormuş bade 34 yazmış bana özelden dün bugünde sen çıktıktan sonra yazdım

canım benim kusura bakma ya ben bugün çok yoğundum anca şimdi okuyabiliyorum yarın da izinliyim pazar günü çalışıcam ama pazar da siz girersiniz inş nete.Ben de fertilaid.i arkadaşıma dedim o gönderecek ama ben bu aşılama başarısız olursa hemen başlamayı düşünüğyorum adet olduktan sonra başlıycam.
benim yumurta 1 tane oluşmuş yine kuzu doktora dedim sadece 1 tane mi olmuş dedi ki daha iyi ya biz fazla olsun istemiyoruz zaten onun için düşük dozda iğne oluyosun dedi.(75 ml)off biran önce bitsin istiyorum şu aşılama olayı ben kendimi fertilaide bağladım iyice sanki o şifa olucak gibi geliyo hatta ilk kutunun yarısına gelince senin gibi sitesinden 3 tane daha sipariş etmeyi düşünüyorum canım.bakalım hayırlısı :Saruboceq:

memnun kaldım mı canım kaçıncı aşılaman.
ben de şimdi netten bakıyorum nene hatuna
ilk aşılamam başarısız 2.aşılamaya da başladım çarş 2.aşılama yapılacak.
senin kaçıncı aşılan canım?

evet canım çoğu şeyinden memnun kaldım çok ilgililer benim 2. aşılamamdı ilkini bi dr un muayenehanesinde yaptırmıştım bana çok amatörce geldi doğru düzgğn takip bile etmedi 2. nene hatun da yaptırdım 2-3 günde bir takip edildim ve usg ile aşılama yapıldı fakat olmadı

evet canım çoğu şeyinden memnun kaldım çok ilgililer benim 2. aşılamamdı ilkini bi dr un muayenehanesinde yaptırmıştım bana çok amatörce geldi doğru düzgğn takip bile etmedi 2. nene hatun da yaptırdım 2-3 günde bir takip edildim ve usg ile aşılama yapıldı fakat olmadı

iğneyle mi uyarıldı yumurtalar yoksa klomen mi kullandın?
ben pko.luyum canım çok sıkıcı bi süreç şu aşılama süreci yaa kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

canım sormak istediğin başka bişey varsa seve seve cevaplarım yettiğim kadarıyla fakat biraz işim var çıkmalıyım özelden yazarsan iyi olur geçmişi okuyamıyorum bazen

canım sormak istediğin başka bişey varsa seve seve cevaplarım yettiğim kadarıyla fakat biraz işim var çıkmalıyım özelden yazarsan iyi olur geçmişi okuyamıyorum bazen

ok canım ben de çıkıcam soracak olduğum bişey olursa özelden yazarım.tşk.

iğneyle mi uyarıldı yumurtalar yoksa klomen mi kullandın?
ben pko.luyum canım çok sıkıcı bi süreç şu aşılama süreci yaa kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

sorma canım iğneyle uyarıldı ve aşılamadan 36 saat önce çatlatma iğnesi oldum. aşılamadan hemen önce su içtim sıkışana kadar aşılama sırasında hemşire karından usg baktı dr spermleri enjekte etti spermlerin akışını bile gördüm ama çok sıkıştığım için çok fazla yatamadım bana göre tek kötü tarafıydı

X