Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

bi tane kız buldum facede kullanan
maşl atcaktım meğer kız arapmış
iyiki yazmadım
hayranlarında hiç türk yok:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

kuşum bazı kelimeleri netten çevirdim am bişi anlaşılmıo
bende düşündüm türk yokmu diye ama
duvarımda görünür bide onla uğraşmayım:roflol:

aman hiç kimseden çekinmiyorum artık dün eskişehirdeki en büyük kaynımla bile konuştum valal neden sölemedin amerikaya gidenler oluyor şirketten dedi ama bilmiyorum ben hallettim

neyse canlarım ben kaçıyorum yemek yapcam
akşam benimki yönetim toplantısına gitcek
gelebilirim 8:30dan sonra
burda olan olursa görüşürüz
allaha emenet olun hoşçakalın

yanlız ben napcam bu olayı bilmiyorum
iyice kafam karıştı
oooooofffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

aman hiç kimseden çekinmiyorum artık dün eskişehirdeki en büyük kaynımla bile konuştum valal neden sölemedin amerikaya gidenler oluyor şirketten dedi ama bilmiyorum ben hallettim

benim kimse bilmio kuşum sizden başka
hani desemki birine söylesem ama
annemgilden başkasının kartı yok
onlarınkide master değil
bilmiom son çare eczaneme gitmek belki bi yolunu bulurum inşallahhhhhhhhhhhakşam gelirsen konuşuruz kuşum seni seviyommmmmmmmmmm

hilal kuşum bak face deki bilgileri çevirttirdim ne yazıyor

PCOS kadın grubu için FertilAid ıyi mi?
Biz, PCOS muzdarip kadın mükemmel geri bildirim oldu. FertilAid hormon sizin döngüsü düzenleyen yardımcı olacaktır dengeleme özellikleri vardır

benim kimse bilmio kuşum sizden başka
hani desemki birine söylesem ama
annemgilden başkasının kartı yok
onlarınkide master değil
bilmiom son çare eczaneme gitmek belki bi yolunu bulurum inşallahhhhhhhhhhhakşam gelirsen konuşuruz kuşum seni seviyommmmmmmmmmm

tamam kuşum bende seni sefioooom ayy kıs ben bu tarz konuşmalara sinir olurdum hani şu gençler varya onlar gibi ay ne hale geldik tikiler gibi olduk tiki emo filan gibi :roflol:

kuzucum adet oldugun günmü başlayacaksın canım
aslında ne zaman içecegim onu bilmiyorum
bazıları farketmez istedigin zaman içebilirsin diyor

kıslar aynı bizim KK gibi yabancı forum sitelerinde fertişlaidden bahsetmişler ama ben hiç bişi anlamadım açıkçası

arkadaşım çok sağol bende seni öpüyorum şimdi bendede varmıdır acep bu kistlerden ve o yüzdende adetim gecikir acep soğan suyu içsemmiki yada dr un dediği gibi salıyı mı beklesem salı gününe kadar adet olmazsan gel dedide kendileri[/Qılac verıcektır muhtemelen salı gunu dedım ya benım dr ılac vermıyeyım sımdı cunku kendılıgınden daha saglıklı olur dedı tekrar ılacla karsılasmasın yumurtalıklar dedı sogan suyuda bır ılactır sonucta en buyuk antıbıyotıktır netıcesınde oyle dusun bır zararı olmaz ama yararı olur dene derım

arkadaşım çok sağol bende seni öpüyorum şimdi bendede varmıdır acep bu kistlerden ve o yüzdende adetim gecikir acep soğan suyu içsemmiki yada dr un dediği gibi salıyı mı beklesem salı gününe kadar adet olmazsan gel dedide kendileri[/Qılac verıcektır muhtemelen salı gunu dedım ya benım dr ılac vermıyeyım sımdı cunku kendılıgınden daha saglıklı olur dedı tekrar ılacla karsılasmasın yumurtalıklar dedı sogan suyuda bır ılactır sonucta en buyuk antıbıyotıktır netıcesınde oyle dusun bır zararı olmaz ama yararı olur dene derım

kuzucum adet niye olmadınki canım yaa
senin adetler tam vaktinde olmuyor demi
bide kuzucum sen ilaçsız adet olamıyosun demi

kuzucum adet oldugun günmü başlayacaksın canım
aslında ne zaman içecegim onu bilmiyorum
bazıları farketmez istedigin zaman içebilirsin diyor

canım evet adetimle başlayacağım ama araştırmalarıma göre hemen başlayabilirmişsin ama bence adetin yaklaştığında gelirse önce hamile olmadığından emin olmalısın fertilaidi 3 kutu kadın 3 kutu erkek olmaz üzere yani 2 li paketlerden 3 tane aldım ve maliyeti kargo dahil bana 260 tl ye geliyor en fazla canım benim toplamda 6 kutu türkiyede çok pahalı gg da filan

azerciğim sağol tatlım dr hamile bile olabilirsin ama küçük ihtimal tarzında konuştu ama bu ihtimali hiç vermiyorum kendime aman inşallah adetim bir an evvel gelirde fertilaidde düzene sokuyormuş zaten

merhaba arkadaşlar.ya sogan kürüne başlıcam ama ne zaman başlıyım bilmiyorum bugun adetimin 15.günü normalde şimdi mi başlamam gerekiyor.ve tam olarak ne işe yarıyor.bana birazcık bilgi verebilirmisiniz.

icon1.gif
2010 un en güzel hediyesi
Mesaj Linki

Bende kendi hikayemi paylaşayım istedim, benim kadar umutsuz arkadaşlar çok biliyorum ama umudunuzu hiç kaybetmeyin. Benim hikayem şöyle,

7 yıllık evliyim son 3 yıldır bebek istiyorduk... Ben bir oğlum olsun istiyordum bunun için bir sene boyunca cinsiyet seçme takvimleri, diyet yöntemi vs.. deneyip durduk ama bebek yoktu. Ondan sonraki yıl sorunlarımı öğrendim Rahim filminde tek tüpümün tıkalı olduğunu öğrendim ve kimi dr lar birşey olmaz derken kimi o tüpü açtırmak yada aldırmak gerektiğini söylüyordu kafam iyice karışmıştı, denemelerde sonuçsuz kalınca bir tüp bebek merkezine gidip sorunumu paylaştım ve ameliyat oldum ameliyatta tüpüm açılmadığı için alındı. Ve bir süre iyileşmeyi bekledim... Aşılama vs... bir çok şey denedim olmadı olmadı...Bütün bu olanların arasında o kadar çok hüsran günü yaşadımki onları tek tek anlatmaya gerek bile duymuyorum... Arkadaşlarımla bir araya gelip hüngür hüngür ağladığımız günler pekte az değildi. Etraftan söylenen iğneleyici laflar, benim kendimi tamamen kabalıktan uzak tutmam vs.. beni iyice sıkmıştı. Sonrasında bir kursa yazılıp kafamı tamamen boşalttım bebek olayını kafamdan çıkardım veeeeeeee işte bugün hamileyim (eşimin yok denecek kadar az spermiyle hemde)...

Sakın kafanıza takmayın olmaz demeyin oluyor, başka şeylere yönelin

Allah hepinize hayırlı evlatlar nasip etsin inşallaaaaaaahh
kızlar sizinle paylaşmak istedimmm.. nolur işte böle başka tarafa yönelin kafanızdan atın bebek olayını..

geldim ve gidiyorum hepiniz kendinize cici bakın hepinizi seviorum :):)

Araştırmaların büyük çoğunluğu Polikistik Over Sendromu olan ergenler için en faydalı

DıYETı aşağıdaki şekilde düzenlemiştir.

Düşük doymuş yağlı besinler tüketilmeli.
Yüksek lifli besin alımına dikkat edilmeli.
Bu tipteki beslenme alışkanlıklarına ek olarak 2- 3 saat ara ile besin tüketimi gerçekleştirilmelidir. Bu şekilde kan şekeri seviyesi dengede tutulmalı ve ani yemek yeme atakları önlenmelidir.
ınsülin seviyesini düzenlemeye yardımcı olduğu ve kilo kontrolünü desteklediği için fiziksel aktivite yapılmaya çalışılmalıdır.
Polikistik Over Sendromlularda ekip çalışmasının (doktor, diyetisyen, psikolog) önemi hatırlanmalı ve kişiler bu şekilde takip edilmelidir.
Daha çok düşük Glisemik ındeks (GI) içeren besinlerden oluşturulmalıdır.

kıslar fertilaidden mail geldi benim ürünler kargoya verilmiş sanırım ay heyecanlandım ve sevindim inşallah rabbim şifamız bununla gelir ama pko için çok güzel geribildirimler varmış yaa

X