Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

biz komşumuzun kardeşine söylemiştik
orada araştırmış bir sürü dogurganlık hapı varmış
hangisi oldugunu bilememiş
bizde dün akşam resmini gönderdik
kendisi belçikada oturuyor
3 kutu benim için 1 kutuda eşim için istedik ama
arkadaşı varmış şubatın 5 i yada 10 nunda izmire gelirken gönderecek bize
bakalım ne zaman içmeye başlarsak

fertiliad arştırıyoz neşem:):):)
hoşgeldin sen nasılsın?????????

ben de iyiyim canım
sabahtan beri popomu yere yeni koydum
yarın günüm var 4 çeşit pasta yaptım
yanınada dolma yaptım
işim daha yeni bitti
birde duş aldım yanınızdayım

arkadaşım çok sağol bende seni öpüyorum şimdi bendede varmıdır acep bu kistlerden ve o yüzdende adetim gecikir acep soğan suyu içsemmiki yada dr un dediği gibi salıyı mı beklesem salı gününe kadar adet olmazsan gel dedide kendileri

fertiliad arştırıyoz neşem:):):)
hoşgeldin sen nasılsın?????????

hilalim kaçtır söyliycem hep unutuyorum şu avatar resmindeki bebeğe bayıldım ya ne kadar sinirli sabırsız ama ne kadar tatlı bişey sanki senin küçüklüğün gibi senin kızızn olursa bu bebiş gibi olur heralde :roflol:

yok kuşum öle olmaz fikfikle filan kandırsan kocanı olmazmı ki acep yada sen paranı hazırla kaç kutu alacaksan hesapla bir arkadaşından rica et kartı olandan canım olmazmı ki

kuzucum fertilaidi aldınmı canım

cnm hoşgeldin evet kendi sitesinden aldım canım dün ödemesini yaptım bakalım ne zaman elime geçecek

inşallah bir an evvel kavuşursun ve başlarsın içmeye

he çok tatlı bende beğeniom çok şirin ya kesin benim gibi olur sinirli bi cadıııııııııı

kızlar şimdiden veda edeyim size heran çıkabilirim rabbime emanet olun canlarım yarın öbürgün gelebilirsem görüşürüz canlarım sizleri çook seviyorum hoşçakalın KUZUCUM KENDıNE ıYı BAK ÜŞÜTME KENDıNı TAMAMMI CANIM BENıM

ben de iyiyim canım
sabahtan beri popomu yere yeni koydum
yarın günüm var 4 çeşit pasta yaptım
yanınada dolma yaptım
işim daha yeni bitti
birde duş aldım yanınızdayım
ooo yani gelsek doyarız dimi?
karnımda acıktı:):):)
hadi bakalım komşularına afiyet olsun ....canım

Merhaba kızlaar nasılsınız bakalım birkaç gündür giremiyorum işler yoğun canlarım. Ne var ne yok ben gelmeyeli bi gelişme varmı kuzucum senin durumun ne bebişin geliyomu hııı

Merhaba kızlaar nasılsınız bakalım birkaç gündür giremiyorum işler yoğun canlarım. Ne var ne yok ben gelmeyeli bi gelişme varmı kuzucum senin durumun ne bebişin geliyomu hııı

hoşgeldin canım çok şükür iyiyim sen nasılsın a.s.

hilalciğim evet face de de gördüm çevirisini yapıyor google ama hep devrik cümle net okunmuyor bişi

ben face yazsamki türklerden kullanan yokmu bu fertilaidi olmazmı delikafadulden

hilalciğim evet face de de gördüm çevirisini yapıyor google ama hep devrik cümle net okunmuyor bişi

kuşum bazı kelimeleri netten çevirdim am bişi anlaşılmıo
bende düşündüm türk yokmu diye ama
duvarımda görünür bide onla uğraşmayım:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…