Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

zaten melisa şimdi bile çok olgun bi çocuk inşallah değişmez ama beni çok seviyo
inşallah öyle olur hep

ötekide gitmiş oda evli şimdi bi bebesi var ama o arıyodu kızını
yani ben çok şehit oldum
kaynımda evlendi
geçen yıl şimdide bi oğlu var

ayy inanmıyorum yaa nasıl cesaret bu kadınlarda töbe töbe şeytan şaşırtmasın ne diyim... sadece bu dünya yok öteki dünyada nasıl vercekler bakalım hesaplarını ((((

canım kızn durumuna üzüldüm ama melisa kimfisfisfis

hilalcim yaa keşke eşiminde benden önce bi çocuğu olsaymış die geçti içimden
Allah razı olsun senden canımm

Kızlar yaa 2 gündür kalbimde bi sıkışma hissediyorum,hani kuzu sende de geçenlerde vardı yaa onun gibi.Acaba bu kullandığım iğne mi yaptı daha önce böyle olmuyodum hiç bazen sanki nefes alamıycakmışım gibi geliyo nefesim daralıyo.

ayy inanmıyorum yaa nasıl cesaret bu kadınlarda töbe töbe şeytan şaşırtmasın ne diyim... sadece bu dünya yok öteki dünyada nasıl vercekler bakalım hesaplarını ((((

valla bende onu anlamıyorum canım bu dünyayı geç herşey boş
allahın onlara emenetine nasıl kıydılar bilmiom
ama allah büyük elbet bu dünyada yada ötekinde verecektir cezalarını

hilalcim yaa keşke eşiminde benden önce bi çocuğu olsaymış die geçti içimden
Allah razı olsun senden canımm

dimi bende bazen şükrediyorum iyiki var diyorum ama
çok zor be canım
allah kimseye yaşatmasın kendimi geçtimde çocuklar için çok zor çokkkkkk

ya hilalcim sen gerçekten çok iyisin yaa.emin ol allah seni mükafatlandıracak.. baksana yaptıklarına..gerçekten çok iyi bi insansın melisada çok şanslıkii senin yanında annesinin yanında değil...
okudum yazdıklarınızıda aha böle:1shok: oldum resmenn yaaa...ohh ne ala memlekett sen doğur çocuğu at kıyıyaa. ya biz neler yapıoruzz bebek için ne hayaller kuruyoruzz karının yaptığına bak yaa.

bende de olmuştur ama ilaçla alakalı değil... sıkıntıdan olmuştu... 2 gece acile gittim iğne vurup yolladılar... stres olmasın

bende de olmuştur ama ilaçla alakalı değil... sıkıntıdan olmuştu... 2 gece acile gittim iğne vurup yolladılar... stres olmasın

olabilir canımm.ayy çok kötü bişey ama camı açıyorum oksijeni içime çekiyorum biraz rahatlıyorumm.Eşime çaktırmadım yoksa doktora gidelim der hemen.Geçer inşşş.

ya işte bazen ben korkuyorum ben niye bukadar çocuk için çabalıyorum diye
baksana doğuruyplar bakmıyolar bile
hiçmi vicdanı sızlamazki bu insanın
ben gece kalkıp kaç kere üstünü örterim
öperim koklarım
bende melisanın şanslı olduğuna inanıyorum gerçekten niye biliomusun
çünkü diğer kaynımda evlendi ve evlendiği kadın hiç ilgilenez öpmez sarılmaz
dersleriyle ilgilenmez
allaha şükür ben çiğ süt emmedim vicdanım var
ben rahatsız olurdum hem evlenip hem bakmasaydım
şimdi vicdanım çok rahat bundan sonra dahada rahat olacak

kızlar resimdeki kızım melisa
yanındakide kız kardeşimin oğlu yaramaz arda

olabilir canımm.ayy çok kötü bişey ama camı açıyorum oksijeni içime çekiyorum biraz rahatlıyorumm.Eşime çaktırmadım yoksa doktora gidelim der hemen.Geçer inşşş.

bizimkide bana diyordu masajlar ilgiler teselliler ama düğn hepsi çıktı meydana saçmaladı durdu gerizekalı , neyse kıslar ben dr enver kurtla konuştum kendisi şifa hastanesinde orda aşılamaya 1250 diyorlar ya dr dedi 1000 e ineriz dedi filan ekonomik açıdan düşünme dedi ama bu ay büyük ihtimalle kistlerin olmuştur onalr için doğum kontrol hapı kullanman gerekebilir dedi off şu hale bak ya bi geçen ay yüzünden 2 ayım gidecek ben d. kontrol hapı kullanmasaamda fertilaid mi kullansam bu ay acep

bence sakinleşmek için bitki çayı felan iç...

öncekileri okumaktan bi türlü yazamadım.
kuzu hiç canını sıkma alıştık artık bu geçiş dönemlerine acabalara her yeni dönem yeni umut
sabrın sonu selamet unutma cnm.
hilal sanada allah sabır ve kalbine dahada cok sevgi versin. çünkü bu durumda sevgin yeterli olmazsa üstesinden gelemezsin ama okuduğum kadarıyla cok seviyosun cocugu artsın azalmasın inşallah.

çok tatlı maşallah canım .
Rabbim hayırlı bir evlat olarak büyümesini nasip etsin.:Saruboceq:

inşallah canım
tatlıdır teyzesi nasıl özledim
yüreğim sızlıyo
kalbim bölük pürçük oldu
bana dediki geçen gün melisa
kardaşim olunca o sana anne diyecek ben abla çok garip olacak diyo
şimdi onunla yaşadıkalrım aklıma geliyo
bende anne derim ozaman diyo bende sen bilirsin aşkım istediğini de dedim
kardeşim olursa benim odamda kalsın diyo
allahım inşallah nasip eder
ona bi kardeş banada bi evlat:gitme:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…