Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kızlar sabahtan beri ağlıyorum
bilmiyorum bu nasıl bşr vicdansızlıktır
sen kendi bebeni arama sorma orda iki tane doğur
bugün sabrımın tükendiğini anladım
boğazım düğüm düğüm oldu kızlar bu nasıl anlatılır bilmiyorum
melisayı okadar çok seviyorumki onu kaybetmeye dayanamam ama kendimi onun yerine koyuyorum çok zor çok

Canım melisa senin çocuğun bence bunu böyle düşün çünkü senin annesinden çok emeğin var onun üzerinde,ne kadar sevaba giriyosun Allah razı olsun.Annelik doğurmakla olmuyo sonuçta.

hilalciğim sağol sayende de açıldım yani ağlayamıyordum süper oldu bu yani senağlamasenağlama kıslar hepinizle birarada olsaydım şimdi bir evde seller götürürdü heralde hep bir anda senağlamasenağlamasenağlama

neen evladını bırakıp gitti acaba sebebi neydi eşini hiçmi sevmiyordu acaba belki başkasını çok seviyordu ama olmazki hiç bir sevgi evlat sevgisinin önüne geçemez

çok şaşırdım yaa
melisa evladı değil mi nie hiç onla alakadar olmuyo acaba yazıkkk
Rabbim sana hayırlı bi evlat versinde melisanın da kardeşi olsunn canımm
nasıl bi annelik bu ben anlayamıyorum yaa Allah ıslah etsinn pis kadınn

bneimde tek duam o allah ıslah etsin inşallah
inşallah melisanında baba tarafından bi kadreşi olur inşallah
onunki annelik değil bence
eminim vicdanı hiç rahat değildir çocuğuna başka biri bakıyo ve o bunu biliyodur
allah nasıl biliyosa öyle yapsın onu
allah büyük

medıcana tüp bebek merkezi var canım medıcananın yanındada hospıtalıum var oranında tüp bebk bölümü var sanırım kıslar birde medıcal park var göztepede ben işyerime yakın yer istiyorum göztepe kadıköy filan medıcal park a ne dersiniz nasıl iyimi sizce ben bugün gidip görüşsemmi bi acaba

ben şimdi netten medicananın tüp bebek bölümünü inceliyorum canım.iyice araştıralım sen git konuş ben de başka gözüme kestirdiklerimle konuşucam sonra burada bi karar veririrz canım.Medipol.ün var mı tüpbebek merkezi oraysı da iyi bir hastane diye duymuştum.

Canım melisa senin çocuğun bence bunu böyle düşün çünkü senin annesinden çok emeğin var onun üzerinde,ne kadar sevaba giriyosun Allah razı olsun.Annelik doğurmakla olmuyo sonuçta.

bugünden önce acaba diyodum ama
bugünden sonra benim daha çok çocuğum
korkuyodum bi gün gelecek diye ama
aratık hiç korkmuyorum
kızımı vermeye niyetim yok
ben melisaya hiç sevaptır diye bakmadım ama
sevapmış okuduğum kadarıyla
allah kabul eder inşallahta
kızıma bi kardeş daha gelir
doğru analık doğurmakla olmuyo
bakmakla oluyoooooo

canım benim doktorumda medicall parkta ben çok memnunum ordan doktorum çok iyi hastanede güzel bi bak araştır istersen bende adetim bitince oraya gitcem tamizlenmeyi bekliyorum

ben şimdi netten medicananın tüp bebek bölümünü inceliyorum canım.iyice araştıralım sen git konuş ben de başka gözüme kestirdiklerimle konuşucam sonra burada bi karar veririrz canım.Medipol.ün var mı tüpbebek merkezi oraysı da iyi bir hastane diye duymuştum.

aslında medipolde çok yakın bana da of araştırıyordum bende ama hilalin yazısını görene kadar dayanamadım gerçekten alalh melisaya güzel bir gelecek versin annesinin yokluğunu hiç bir zaman hissettirmesin çok zor senağlama

hilalciğim sağol sayende de açıldım yani ağlayamıyordum süper oldu bu yani senağlamasenağlama kıslar hepinizle birarada olsaydım şimdi bir evde seller götürürdü heralde hep bir anda senağlamasenağlamasenağlama

benmi ağlattım kuzum seni özür dilerim.......
ama iyi olmuş açılırsın biraz

kuzum o bir kişiyi değil herkesi sevmiş
melisa doğduktan sonra aldatmış öğrenilincede çıkmış gitmiş
ogün bugündür yok
inşallahta olmaz

bugünden önce acaba diyodum ama
bugünden sonra benim daha çok çocuğum
korkuyodum bi gün gelecek diye ama
aratık hiç korkmuyorum
kızımı vermeye niyetim yok
ben melisaya hiç sevaptır diye bakmadım ama
sevapmış okuduğum kadarıyla
allah kabul eder inşallahta
kızıma bi kardeş daha gelir
doğru analık doğurmakla olmuyo
bakmakla oluyoooooo

hilalciğim gerçekten sen annelik yapıyorsun bence melisaya dersleri ile bile ilgileniyorsun melisa senin onu doğurmadığını biliyormu yani ben şundan korkarım sadece ilerde bişi olsa sen annesi gibi kızsan yani bir annede evladına yeri gelir kızar bir yanlışında ama sen benim annem değilsin ne karışıyorsun nasıl kızarsın duygusu olmasın inşalalh çok yıpranırsın şu an var mı o gibi şeyler keşke seni gerçek annesi olarak bilseydi

benmi ağlattım kuzum seni özür dilerim.......
ama iyi olmuş açılırsın biraz

kuzum o bir kişiyi değil herkesi sevmiş
melisa doğduktan sonra aldatmış öğrenilincede çıkmış gitmiş
ogün bugündür yok
inşallahta olmaz

iyikide gitmiş yoksa kocası öldürebilirdi mazallah yani erkekler in namusu gurur hiç bir şeye benzemez eşim olsa mesela allah korusun öldürürdü yani kaçıp gitsede bulur öldürürdü

ağlamak güzel yaa insanı rahatlatıyo...
ben hep şeye özeniyorum:kedi::kedi: hani hamileyken herşeye ağlanıyomuşya reklamlara bile işte ben ona özeniyorum...:KK43:((((((((( ne zaman ogelcekki o günler...

ayrıca özür dileyecek bişi yok zaten sıkışmış daralmıştım o arada da damardan bir şarkı çalıyordu kamuran akkor (seni üzgün görmek beni kahreder
bana dertlerini anlatman yeter ) sende öle derdini anlatınca ben dertli sen derli işte senağlamasenağlamasenağlama

ağlamak güzel yaa insanı rahatlatıyo...
ben hep şeye özeniyorum:kedi::kedi: hani hamileyken herşeye ağlanıyomuşya reklamlara bile işte ben ona özeniyorum...:KK43:((((((((( ne zaman ogelcekki o günler...

senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama ay medil alayummm burnum akıyo rsenağlama

aslında medipolde çok yakın bana da of araştırıyordum bende ama hilalin yazısını görene kadar dayanamadım gerçekten alalh melisaya güzel bir gelecek versin annesinin yokluğunu hiç bir zaman hissettirmesin çok zor senağlama

ya varya birine annelik yapmak kendi çocuğuna yapomaktan daha zor
onunla 10kat daha fazla ilgileniyosun
daha çok çaba gerekiyo
bide bu benim yanıma gelene kadar halasında olduğu için
yanlış eğitim
yanlış şeyler
evlendiğimde melisa sadece mantar çorbası içiyodu ekmek bile yemiyodu hiç
tuvalete bile tek başına giremiyodu
şimdi allaha şükür hepsini öğrettim
bi anne çocuğuna ne yapıyosa hepsinin daha fazlasını yaptım
allah yukarda inşallah doğru yapıyorumdur inşallah

hilalciğim gerçekten sen annelik yapıyorsun bence melisaya dersleri ile bile ilgileniyorsun melisa senin onu doğurmadığını biliyormu yani ben şundan korkarım sadece ilerde bişi olsa sen annesi gibi kızsan yani bir annede evladına yeri gelir kızar bir yanlışında ama sen benim annem değilsin ne karışıyorsun nasıl kızarsın duygusu olmasın inşalalh çok yıpranırsın şu an var mı o gibi şeyler keşke seni gerçek annesi olarak bilseydi

yok kuzum ben evlendiğimde melisa 7yaşındaydı yani annsinin ben olmadığımı biliyo
evet işte kendi çocuğun olsa kızarsın hatta vurursun ama ben onu yapamam
zaten ben çocuklara kızamam dövemem ama
kızacaksamda tatlı dille söylüyorum
yarın büyüyünce demesinki bi üvey annem vardı bana çektirdi diye

ne kadar şanslı bir kız aslında...Allah senden bin kere razı olsun

inşalllah canım sağol
sadece allah bilsin bana yeter zaten kocam biliyo en azından anlıyo yani
benim gibi çatlak bir üvey annesi olduğu için bencede şanslı
çünkü hep güleriz
babası hakkında dedikodu yaparız:)
o gülüyoya dünyaya bedel canım benim

iyikide gitmiş yoksa kocası öldürebilirdi mazallah yani erkekler in namusu gurur hiç bir şeye benzemez eşim olsa mesela allah korusun öldürürdü yani kaçıp gitsede bulur öldürürdü

zaten bu eltisyle birlikte yapmış
sonra kaynımla benimki öğrenmiş
ikisininde kızı vardı melisa 10aylıkmış
öteki 1,5 yaşında
benimki öldürüyomuş
ama rahmetli kayınbababm elinden almış
öldürsen nolcak
sen hapise çocuk yuvaya diye

yok kuzum ben evlendiğimde melisa 7yaşındaydı yani annsinin ben olmadığımı biliyo
evet işte kendi çocuğun olsa kızarsın hatta vurursun ama ben onu yapamam
zaten ben çocuklara kızamam dövemem ama
kızacaksamda tatlı dille söylüyorum
yarın büyüyünce demesinki bi üvey annem vardı bana çektirdi diye

öle tabi ama yarın bir gün onun iyiliği için bişi sölediğinde sanane sen benim annem değilsin dediğinde senin zoruna gider özellikle deli çağlarında yani ergenlik dönemlerinde filan inşallah çok iyi karekterli bir genç olurda senin değerini bilir allah senden razı olsun

zaten bu eltisyle birlikte yapmış
sonra kaynımla benimki öğrenmiş
ikisininde kızı vardı melisa 10aylıkmış
öteki 1,5 yaşında
benimki öldürüyomuş
ama rahmetli kayınbababm elinden almış
öldürsen nolcak
sen hapise çocuk yuvaya diye

ee kaynınınki ne olmuş

X