Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

yumurtalığım da küçük küçük kist olduğunu söylemişti doktorum bi de tahlil sonuçları onu gösteriyordu 3 aylık bi tedavide sonra tabi heray kontrole gittim 2 ay öncede yumurtalkların tertemiz hiç kist kalmamış dedi.. zaten bende kilo problemi yada kıllanma yok...inş. geçmiştir..

mrb 17 aylık evliyim bizde çoçuk için uğraşıyoruz adet düzensizliği için gitmiştim 6 ay önce pko var demişlerdi ama hiç kalmamış artık doktorum 2 aydır öyle diyor ama progestron sonucum 2 ay çok düşük çıkmıştı son testte o da iyi çıkmıştı tedavi ye başlayalı bu ay 4. ayım bu ay son dedi doktor klomen kullanıyorum 2 ay ara vereceğimizi söyledi bende kürlerden kullanmayı düşünüyorum sizce hangi kur faydalı olur..çok sıkıntı yapmayım diyorum ama her ay ümitle bekliyoruz ister istemez sitres yapılıyor..inşallah bu ay yüzümüz güler hepimizin..

inşallah canım allah gönlüne göre versin kızlar soğan kürünü kullanıyorlardı
ben hiç kullanmadım mide rahatsızlığı olanlara tavsiye edilmiyor çünkü onu araştır bi bide
de daha çok yenisin stres yapma bence problmin de hallolmuş inşallah en yakın zamanda bebeğin gelirrrr

ben 27 yaşındayım 2 yıllık evliyim bir buçuk senedir korunmadığımız halde bebek sahibi olamadık benim hormon tahlillerim ve eşimin sperm tahlilleri normal bir sene bekleyin dediler bir seneyi geçtikten sonra tekrar tahliller yapıldı bu sefer sağ yumurtalığımda kist olduğu söylendi çikolata kistine benziyor dedi doktorum şimdi adetliyken tekrar muayene olucam son adet tarihim 30/12/2009 adetime kadar soğan suyu içeyim dedim 3 gündür soğan suyu içiyorum ilaç falan vermedi şimdilik kistin durumuna göre belirleriz dedi şimdilik kistim takip ediliyor. adetliyken yapılacak olan muayeneden sonra rahim filmi çekilip çekilmeyeceğine karar verilecek... hadi hayırlısı inşallah evdeyken namazlarımı kılıp çok dua ediyorum ama işe başladım namazlarımı malesef kılamıyorum:KK43:(((( ama dualarımı hiç eksik etmiyorum şimdiden teşekkürler...

canım beklediğin adet tarihini ve ovülasyonunun yani yumurtlamanın nasıl olduğunu da yazarmısın

dün sabahki yumurta akına benzer akıntıyla beraber kırmızı gibiydi canım bugün ki sadece kırmızı biraz koyu gibiydi meleğim ama hiiiç yerleşme kanaması olduğunu sanmıyorum adet başlıyo ama nazlanıyo hem erken geliyo hem nazlanıyo anlayamadım güzelim ama sanmıyorum ben hamile olduğumu canım keşke keşke ama değilimbilmiyorumkismile

üstüne görme diye bişey varmış adet oluyorum sanıyormuşsun tek belirgin özelliği hiç bir adet belirtisini olmamasıymış ve koyu renkte olmasıymış... inş böyledir.. hamilesindir canım

aynen kuzuun ediği gibi olmasın hamile kalanlar adet tarihinden önce hafif kanamalardn bahsediyorlar benim kuzenimin de öyle olmuştu ayyyyyy inşalllah öyle bişeyyydir

menepozmu????? allah korusun canımcım bu kadar dr. takiplerinde öyle bi şey olsa çıkmaz mıı

:1shok: üstüne görmekmi yoksa söylediğin bu hiç aklıma gelmemişti ben yinede ümitlenmeyeyim yaa zaten bugün yarın sonraki günler gösterir kendini normale dönermi dönmezmi ona göre bakarım artık ama sanmıyorum tatlım hamile kaldığımı menpoz olamaz sanırımm testlerimden belli olurdu canım haklısın

kızlarr bir sürü iş bekliyor beni hiç yapmak istemiyorum
ama mecburiyetten yapmam lazım işim bitince gelirim inşallah
hadi hoşcakalıııın

inşallah canım allah gönlüne göre versin kızlar soğan kürünü kullanıyorlardı
ben hiç kullanmadım mide rahatsızlığı olanlara tavsiye edilmiyor çünkü onu araştır bi bide
de daha çok yenisin stres yapma bence problmin de hallolmuş inşallah en yakın zamanda bebeğin gelirrrr

rahatım aslında ama ne kadar öyle desekte bekleyince stres oluyor bende denedim soğan kürünü ama midemi rahatsız etti..hakkımızda hayırlısı inş çok beklemeyiz..

üstüne görme diye bişey varmış adet oluyorum sanıyormuşsun tek belirgin özelliği hiç bir adet belirtisini olmamasıymış ve koyu renkte olmasıymış... inş böyledir.. hamilesindir canım

canım öncelikle aramıza hoş geldin rabbim en kısa zamnada bebeğini nasip etsin inşallah

benim hiç adet belirtim yok gibi arada sağ kalçama bi sancı giriyo sonra geçiyo bide sırtım çok ağrıyo dün bugün çok ağrıdı ama bugünkü gelen dünden koyuydu ama çok değil aaa hiç aklımda yokken aklıma düştü kızlar yok yok değilim yarın normale döner heralde canım hiç ümidim yok bilmiyorumkismile

dün sabahki yumurta akına benzer akıntıyla beraber kırmızı gibiydi canım bugün ki sadece kırmızı biraz koyu gibiydi meleğim ama hiiiç yerleşme kanaması olduğunu sanmıyorum adet başlıyo ama nazlanıyo hem erken geliyo hem nazlanıyo anlayamadım güzelim ama sanmıyorum ben hamile olduğumu canım keşke keşke ama değilimbilmiyorumkismile

valla bilmiyırum kayuracım hakkında hayırlısı ılsun yine yanılttınbeni o zaman bak bu yüzden bozuşacğız senle hamiş kal artık ama bak bozuşacaz valla

canım ters tepeceğini sanmam vitamin sonuçta ama içim rahat etmiyo eşimi kandırınca olmazsa doktora giderken fertilaid hakkında bilgi götürürüm yanımda doktora danışırım tavsiye ederse alırım. hem yalanda söylememiş olurum

kesinlikle katılıyorum sana
yumurtalığım da küçük küçük kist olduğunu söylemişti doktorum bi de tahlil sonuçları onu gösteriyordu 3 aylık bi tedavide sonra tabi heray kontrole gittim 2 ay öncede yumurtalkların tertemiz hiç kist kalmamış dedi.. zaten bende kilo problemi yada kıllanma yok...inş. geçmiştir..

şimdi arkadaşım sen o zaman bir süre yumurtlaman yarım kaldı yani o yumurtalıklarında küçük küçük dediğin kistler pko da aslında gelişmeyen yarım kalan yumurtlamadır yani sende genetik veya metabolik bir hastalıktan değilde stresten bazı aylar yumurtlaman yarım kalmış ve bunlar yumurtada polikistik görünüm yapmış olabilir 3 ay nasıl tedavi gördün bilmiyorum ama doğum kontrol hapları bu kistleri yok eder diye biliyorum ama birde pko sendromu var ki o zor işte kilo tüylenme adet düzensizliği hipoglisemi vs

kızlarr bir sürü iş bekliyor beni hiç yapmak istemiyorum
ama mecburiyetten yapmam lazım işim bitince gelirim inşallah
hadi hoşcakalıııın

rabbime emanet ol canım aynen benimde işler bekliyo başlıycam birazdan sana kolay gelsin tatlımolumunekankayizsmile

adetlerimi düzenleştirici ilaçlar verdi doktor ama doğum kontrol hapı değildi divina içmiştim..

canım öncelikle aramıza hoş geldin rabbim en kısa zamnada bebeğini nasip etsin inşallah

benim hiç adet belirtim yok gibi arada sağ kalçama bi sancı giriyo sonra geçiyo bide sırtım çok ağrıyo dün bugün çok ağrıdı ama bugünkü gelen dünden koyuydu ama çok değil aaa hiç aklımda yokken aklıma düştü kızlar yok yok değilim yarın normale döner heralde canım hiç ümidim yok bilmiyorumkismile

valla kayracım haklısın senide ümitlendirmiş olacağız ama yerleşme kanaması koyu olur sırtının ağrımasıda ayrıca düşündürdü beni bakalım yarın olsun 1-2 gün geçsin bakalım hayırlısı benim de sağ kasığım ve bacağım ağrıyor hep ara ara girip çıkıyor ağrı yani o şekilde

valla bilmiyırum kayuracım hakkında hayırlısı ılsun yine yanılttınbeni o zaman bak bu yüzden bozuşacğız senle hamiş kal artık ama bak bozuşacaz valla

kesinlikle katılıyorum sana

şimdi arkadaşım sen o zaman bir süre yumurtlaman yarım kaldı yani o yumurtalıklarında küçük küçük dediğin kistler pko da aslında gelişmeyen yarım kalan yumurtlamadır yani sende genetik veya metabolik bir hastalıktan değilde stresten bazı aylar yumurtlaman yarım kalmış ve bunlar yumurtada polikistik görünüm yapmış olabilir 3 ay nasıl tedavi gördün bilmiyorum ama doğum kontrol hapları bu kistleri yok eder diye biliyorum ama birde pko sendromu var ki o zor işte kilo tüylenme adet düzensizliği hipoglisemi vs

kuzucum inşallah hepimiz kalalım
hamiş olalım inşallah en kısa zamanda inşallahhh

hoşbulduk canım bende bu ay 1 hafta erken oldum ve hiçbir belirtim yoktu doktor test yapalım demişti o zaman bahsetmişti tabi bende hamilelik çıkmadı inş sende öyle olur bebeğin süpriz yapar sana... yinede ümitlendirmek istemem sadece duyduğumu söylüyorum..

adetlerimi düzenleştirici ilaçlar verdi doktor ama doğum kontrol hapı değildi divina içmiştim..

canım divina d.kontrol hapı evet d. kontrol hapı dediğim gibi bu kistleri yok edebilir yani eğer ileri derecede pkolu değilsen yani beyinden salgılanan fsh ve lh hormonu yetersizde hep yumurtlama yarım kalır adet düzeni bozulur her ay yenis eklenir kistlere umarım öle değildir ben böyleyim işte :KK43:(((((

valla kayracım haklısın senide ümitlendirmiş olacağız ama yerleşme kanaması koyu olur sırtının ağrımasıda ayrıca düşündürdü beni bakalım yarın olsun 1-2 gün geçsin bakalım hayırlısı benim de sağ kasığım ve bacağım ağrıyor hep ara ara girip çıkıyor ağrı yani o şekilde

evet meleğim ben normal hayatıma devam edeyim zaten bir iki gün içinde belli olur zaten normal adet olamazsam dr a giderim hormonlarda bişeymi var diye hayırlısı hkkımızda canım

bu soğan suyunu zayıflamak için kullanları duymuştum bende 3 gündür içiyorumya iştahım kapandı yaa aslında kilom fazla değil ben kistim için içiyorum böyle miğdede bir şişkinlik yapıyo sanki ... kilo vermek isteyen arkadaşlar hiç denedinizmi bilmiyorum ama bana öyle geldi....

X