Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ben 27 yaşındayım 2 yıllık evliyim bir buçuk senedir korunmadığımız halde bebek sahibi olamadık benim hormon tahlillerim ve eşimin sperm tahlilleri normal bir sene bekleyin dediler bir seneyi geçtikten sonra tekrar tahliller yapıldı bu sefer sağ yumurtalığımda kist olduğu söylendi çikolata kistine benziyor dedi doktorum şimdi adetliyken tekrar muayene olucam son adet tarihim 30/12/2009 adetime kadar soğan suyu içeyim dedim 3 gündür soğan suyu içiyorum ilaç falan vermedi şimdilik kistin durumuna göre belirleriz dedi şimdilik kistim takip ediliyor. adetliyken yapılacak olan muayeneden sonra rahim filmi çekilip çekilmeyeceğine karar verilecek... hadi hayırlısı inşallah evdeyken namazlarımı kılıp çok dua ediyorum ama işe başladım namazlarımı malesef kılamıyorum:KK43:(((( ama dualarımı hiç eksik etmiyorum şimdiden teşekkürler...

yurtdışında satılan bi vitamin prepatı sanırım ayşe onu kullandığı ay hamile kaldı pko lu ve eşinde sperm sayı sorunu filan olanlar için yurtdığında üretimi var burdada satışı yok genelde yurt dışından getirtiyor kullananlar çok az kullananı gördüm ama kullananarında tamamı hamile nerdeyse ama sorun dedğim gibi sadece yumurtlama ve spermse ama çok azkullananı duydum dediğim gişbi

ben demin başka bir bölümde okudum hatta neşede yazmış orada.. adet düzensizliği için kullanan varmış ama hamile kalan göremedim... ya ben bişiler kullanıp kullanmamak konusunda endişeliyim... malum adetle ilgili düznesizliğim yok ya bozarsam diye endişeliyorum... hatta burda okuya okuya etkilenmem inşallah... kiloda veremiyorum bir onu versem:çok üzgünüm:

kayra şu an kimlerin adetini bekliyoruz daha doğrusu
beklemiyoruz sen varsın kuzu var başkaaa

canım benim dün sabahtan beri başladı gibi biraz geliyo güzelim aslında daha 1 hafta falan vardı anlamadım kuzucum var ama inşallah onun gelmez başka tatlıkız evin başka tarihi yakın olanları hatırlamıyorum canım senin ne zamandı

c.tesi burda fertilaid i uzun uzun konuştuktan sonra eşime bahsettim doktora sor verirse alırız diyo türkiyede de olmadığını duyunca pek yanaşmadıı
acaba doktora gidince sordum kullanın dedi desem mi yaa hiç de sevmiyorum böyle kandırık yapmayı ama off

bence kandırma cidden sor doktoruna... ya birde ters teperse allah korusun

canım benim dün sabahtan beri başladı gibi biraz geliyo güzelim aslında daha 1 hafta falan vardı anlamadım kuzucum var ama inşallah onun gelmez başka tatlıkız evin başka tarihi yakın olanları hatırlamıyorum canım senin ne zamandı

oof benim daha çok var 28 ocak. aslında 7 senelik evlliyim
bu kadar dert edecek kadar beklemezdim hiç bu aşılama olayından sonra
biraz pskljm bozuldu galiba

kayra sen neden erken oldun ilaç falan kullanıyormuydun

yok güzelim sadece tiroit hapı kullanıyorum onuda iki üç aya yakındır kullanıyorum ama bilmiyorumki neden erken geldi anlamadım geçen ay 34 günde gelmişti ondan öncede 36 gündeydi şimdi 25 ve dün sabah geldi sonra akşama kadar pek gelmedi 1 2 damla sadece biraz önce yine biraz geldi vc de:kedi: bakalım benim normalde ikinci gün yoğun olurdu yoksa menepozamı giriyorum ohaoldumsmile ama öyle olsa testlerimde belli olurdu dimi güzelim

mrb 17 aylık evliyim bizde çoçuk için uğraşıyoruz adet düzensizliği için gitmiştim 6 ay önce pko var demişlerdi ama hiç kalmamış artık doktorum 2 aydır öyle diyor ama progestron sonucum 2 ay çok düşük çıkmıştı son testte o da iyi çıkmıştı tedavi ye başlayalı bu ay 4. ayım bu ay son dedi doktor klomen kullanıyorum 2 ay ara vereceğimizi söyledi bende kürlerden kullanmayı düşünüyorum sizce hangi kur faydalı olur..çok sıkıntı yapmayım diyorum ama her ay ümitle bekliyoruz ister istemez sitres yapılıyor..inşallah bu ay yüzümüz güler hepimizin..

yok güzelim sadece tiroit hapı kullanıyorum onuda iki üç aya yakındır kullanıyorum ama bilmiyorumki neden erken geldi anlamadım geçen ay 34 günde gelmişti ondan öncede 36 gündeydi şimdi 25 ve dün sabah geldi sonra akşama kadar pek gelmedi 1 2 damla sadece biraz önce yine biraz geldi vc de:kedi: bakalım benim normalde ikinci gün yoğun olurdu yoksa menepozamı giriyorum ohaoldumsmile ama öyle olsa testlerimde belli olurdu dimi güzelim

ben geldim çabuk geldim dimi yemekten çünki yiyemedim 3 gündğr de yeemk cnm istemiyor canım sana şey dicektim ya yerleşme kanaması olmasın bu nasıl rengi kıvamı filan anlatsana bi şekerim

c.tesi burda fertilaid i uzun uzun konuştuktan sonra eşime bahsettim doktora sor verirse alırız diyo türkiyede de olmadığını duyunca pek yanaşmadıı
acaba doktora gidince sordum kullanın dedi desem mi yaa hiç de sevmiyorum böyle kandırık yapmayı ama off

ya hakkatten ters teperse... onun için bence bacım cidden sor doktoruna zaten bişi yoksa kullandırır

aynen kuzuun ediği gibi olmasın hamile kalanlar adet tarihinden önce hafif kanamalardn bahsediyorlar benim kuzenimin de öyle olmuştu ayyyyyy inşalllah öyle bişeyyydir

menepozmu????? allah korusun canımcım bu kadar dr. takiplerinde öyle bi şey olsa çıkmaz mıı

mrb 17 aylık evliyim bizde çoçuk için uğraşıyoruz adet düzensizliği için gitmiştim 6 ay önce pko var demişlerdi ama hiç kalmamış artık doktorum 2 aydır öyle diyor ama progestron sonucum 2 ay çok düşük çıkmıştı son testte o da iyi çıkmıştı tedavi ye başlayalı bu ay 4. ayım bu ay son dedi doktor klomen kullanıyorum 2 ay ara vereceğimizi söyledi bende kürlerden kullanmayı düşünüyorum sizce hangi kur faydalı olur..çok sıkıntı yapmayım diyorum ama her ay ümitle bekliyoruz ister istemez sitres yapılıyor..inşallah bu ay yüzümüz güler hepimizin..

ben 3 senedir pko luyum canım hiç bir dr bu pko nun iyileşeceğini sölemedi bana sadece semptomlarını azaltabiliyorlar ilaçlarla kilo vererek beslenme düzeniyle fia-lan pko yaş ilerleyince veya belki hamile kaldıktan sonra hamilelikte hormonlar yıkılıp yeniden yapılandığı için belki değişebilir iyileşir demiyor hiç bir zaman dr lar canım ayrıca pko her zaman gebeliğe engel değil hamile kalan var bu şekilde bizim hamile kalmamazın sebebi bi anlamda vakti gelmemesi pko da vesilesi işte

arkadaşlar bende artık buradayım ben doktoruma fertilaid sordum kesinlikle önermedi.. güvenmeyin öyle ilaçlara dedi..

ben 27 yaşındayım 2 yıllık evliyim bir buçuk senedir korunmadığımız halde bebek sahibi olamadık benim hormon tahlillerim ve eşimin sperm tahlilleri normal bir sene bekleyin dediler bir seneyi geçtikten sonra tekrar tahliller yapıldı bu sefer sağ yumurtalığımda kist olduğu söylendi çikolata kistine benziyor dedi doktorum şimdi adetliyken tekrar muayene olucam son adet tarihim 30/12/2009 adetime kadar soğan suyu içeyim dedim 3 gündür soğan suyu içiyorum ilaç falan vermedi şimdilik kistin durumuna göre belirleriz dedi şimdilik kistim takip ediliyor. adetliyken yapılacak olan muayeneden sonra rahim filmi çekilip çekilmeyeceğine karar verilecek... hadi hayırlısı inşallah evdeyken namazlarımı kılıp çok dua ediyorum ama işe başladım namazlarımı malesef kılamıyorum:KK43:(((( ama dualarımı hiç eksik etmiyorum şimdiden teşekkürler...

canım şimdi ekleyeceğim

ben geldim çabuk geldim dimi yemekten çünki yiyemedim 3 gündğr de yeemk cnm istemiyor canım sana şey dicektim ya yerleşme kanaması olmasın bu nasıl rengi kıvamı filan anlatsana bi şekerim

dün sabahki yumurta akına benzer akıntıyla beraber kırmızı gibiydi canım bugün ki sadece kırmızı biraz koyu gibiydi meleğim ama hiiiç yerleşme kanaması olduğunu sanmıyorum adet başlıyo ama nazlanıyo hem erken geliyo hem nazlanıyo anlayamadım güzelim ama sanmıyorum ben hamile olduğumu canım keşke keşke ama değilimbilmiyorumkismile

ya hakkatten ters teperse... onun için bence bacım cidden sor doktoruna zaten bişi yoksa kullandırır

canım ters tepeceğini sanmam vitamin sonuçta ama içim rahat etmiyo eşimi kandırınca olmazsa doktora giderken fertilaid hakkında bilgi götürürüm yanımda doktora danışırım tavsiye ederse alırım. hem yalanda söylememiş olurum

X