Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kızlar annemin her hafta gittiği bi kuran grubu var yarın da anneme geleceklerrr
ikram olarak iki çeşit börek yapcak bende tiramisu yapcam anneme ama yanına da iki çeşit salata tarzı bi şi düşünüyo bulamadık fikir verir misiniz bana neler olabilirr
pek bi panik olmu durumda annem :))

patates salatası yaparlar genelde yanında bizlerde eğer tabi böreklerde patates yoksa birde makarna salatası çok uygun oluyor hani mayonezli içinde garnitür kornişon filan oluyor ya

bence şunu düşünmeye çalış.... eğer şimdi hamile değilsen belkide bir şans..malum o sıcak yaz günlerinde yapış yapış hamile olacaksın veeee doğurduğundada eve bağımlı olacaksın... bebekle şöle park bahçe geçemeyeceksin.... pişittt... ne dersin belki hamile değilsen Allahım sana kıyamıyacakta o yüzden olacak...:)))

kaydirigubbakcemile3 canım benim sağol çok güzel teselli veriyorsun valal ben hamiş olayımda bebişimin o küçücük zamanlarını yazda olsa mecbur evde geçireceğim şimdi hamiş olsam eylül sonuna doğru doğar diğer yazada doğru 6-7 aylık olur daha güzel gezeriz değilmi kaydirigubbakcemile3 canım bana olumlu yanlarını düşündürmek istediğini biliyorum çok sağol elbette rabbimin bir bildiği var olmazsa tevekkül edip bekleyeceğim mecbur ve umutlarım yeniden yeşerecek bütün arkadaşlarım gibi benimde bilmiyorumkismile

vallahi kızlar...Allah kısmet ederde doğurusam bir gün ben hep gezmek istiyorum... öle 40n ıydı yok efendim yazıydı yok.... bakın size bir site önereyim arkadaşımın eşi hamile kalınca yaptı kızı şimdi 2,5 yaşında ve hamilelikten itibaren her şeyinize yardımcı olacağına eminim
zeynep imi bir görün bakalım...üç tane w anladınız nokta babaolmak nokta com (site yazamıyorum da:)

kıslar müzik dinliyordum sıradaki şarkıyı kendime verdim bu çıktı bakın

Kırılma, küsme sen yine bir şiir yaz
Çok değil inan az kaldı az
Bu kadar erken susma biraz bekle
Ağlama, ağlama gül biraz

vallahi kızlar...Allah kısmet ederde doğurusam bir gün ben hep gezmek istiyorum... öle 40n ıydı yok efendim yazıydı yok.... bakın size bir site önereyim arkadaşımın eşi hamile kalınca yaptı kızı şimdi 2,5 yaşında ve hamilelikten itibaren her şeyinize yardımcı olacağına eminim
zeynep imi bir görün bakalım...üç tane w anladınız nokta babaolmak nokta com (site yazamıyorum da:)

valla canım şu an biz önce hamile kalma aşamasındayız önce bi hamiş kalalım bu sitelere doğrurunca elbet uğrarız hem bizim bebişler allahın izniyle çok değerli olacak bu yüzdende bisler çok cici bakacağız onalra ama 40 ı çıkana kadar nazarı var mikrobu var isterse ilkellik olsun ben böle düşünüyorum bi laf vardır nazar allahın emrini bozar peygamber efendimize bile nazar değmiştir bu yüzden ben sakınırım yavrumu kırklıyken

sumeyrat naber canım aylardır takip ediyorsun bizi ama hiç teselli vermiyorsun bana bak aşk olsun küstüm sana

dur bakalım cnm gelecek günler neler getirecek..hepimizin yüzü gülsün inşallah.
benimde 20. günüm genelde 30 günde bir oluyorum ya benimde 10 günüm kaldı
yeni umutlar işte umut biterse hayat biter hergünümüz bir sonraki günün hayaliyle geçmiyormu bebek olunca bir sonraki ay oluyor. allah ömür versin kızlar kocalarımızla bi römür boyu mutlu olalım inşallah aşkımzıın meyveleride olur mutlu mesut yaşar gideriz allah yokluğunu aratmasın.

inşalalh canım güzel söylemişsin allahım yardım etsin sabır versin bize eşimide unutmuşum gerçekten gözüm onuda görmüyor dün zavallı adam telefonumu kaybettim diye gitmiş bana çok ögüzel özellikleri olan bir telefon almış ayarladı öğretti anlattı daha telefonu bir kere elime alıp kurcalamış değilim canımın sıkkın olduğunuda anlıyor sürekli sanırım beni mutlu etmek için bişiler yapmaya çalışıyor bilmiyorumkismile[/QUOTE]

kuzunacım senin adetin ayın kaçında
benim 25-26 25 inde lekelendimde
ondan sordum
ben ateş ölçüyordum ya
3 gün 36.07 kaldı şaşırdım anlam veremedim
biz gibi düzensiz yumurtlama olanlarda normal herhalde
dünde 36.09 oldu sevindim yumurta akı kıvamını buldum
umarım zamanlama doğrudur

sumeyrat naber canım aylardır takip ediyorsun bizi ama hiç teselli vermiyorsun bana bak aşk olsun küstüm sana

kuzunazzzzzzzzzzz
bir olsun bak çıplak ve toprakta büyütürüm yeterli olsun bir an evvel
ayyyyyyyy çamurda beleriz bebekleri

bu arada teselliden bahsediyorsun ya korkudan yazamıyorum sana
ay negatif olurda arkadaşım oyun oynar gibi olmak istemem sonuç görmeden yoruma katılmam artık kendim kendimi çok yanılttım koca 6 yıl
o yüzden yorum yapmak doğru gelmiyor korkuyorum

beni kaydetmen için bir kere daha yazıyorum... 31 yaşındayım, pko hastasıyım, soğan kürüne başladım dün, adet düzensizliğim yok sadece kilo veremiyorum, beklenen adet zamanı 22.01.2010 bebiş yok, birde kalkıp soğan kaynatıcam iş yerinde şimdi bildiğin rezillik:)))

kıslar müzik dinliyordum sıradaki şarkıyı kendime verdim bu çıktı bakın

Kırılma, küsme sen yine bir şiir yaz
Çok değil inan az kaldı az
Bu kadar erken susma biraz bekle
Ağlama, ağlama gül biraz

ayy kuzummm cuk die oturmuşş vallaaa :)))
her şey güzel olacak inşaallahh öyle bi his var içimdeee

ilk defa duydumm nasıl bişii ooCADIARZU değişik şeyleri severimmm

bak şimdi bacım havuçlu pilav yapıyorsun, şehriyesiz tabi ve az sıvı yağ ile sonra diğer tarafta taze soğan, kormişon turşusu, maydanoz, dere otu kıyorsun, pilav ılınınca karıştır üstüne 1 limon suyu sık, azıcık istersen baharat ekleyebilirsin valla yaptığım herkes beğendi.... yada farklı bişi yaparım dersen birde portakal ağacı diye bir site varya oradaki kaya kurabiye yap her kime yaptıysam bayıldı.... kolay gelsin

been geelldiiiimmmm kızlar hayırlı sabahlar şekerler nasılsınız kaydirigubbakcemile5

kuzunacım senin adetin ayın kaçında
benim 25-26 25 inde lekelendimde
ondan sordum
ben ateş ölçüyordum ya
3 gün 36.07 kaldı şaşırdım anlam veremedim
biz gibi düzensiz yumurtlama olanlarda normal herhalde
dünde 36.09 oldu sevindim yumurta akı kıvamını buldum
umarım zamanlama doğrudur

canım valal hiç bişi anlamadım ki ben şimdi şunumu demek istişyorsun ayın 26 sında aset oldun eğer lekelendiğin günüde sayarsan 25 inde oldun (ama lekelenme değil kırmızı gelince adet sayılır o zaman 26 sı) o zaman bugün adetinin 19. günü ateş ölçümündede şöyle yumurtladığın gün ateşin düşer o günler çalışma yaparda döllenirse yumoşlar ateş yükseliyorsa hamişsindir seni şimdi şunumu demek istedin ben yumurtlama günlerini yakaladım çalışma yaptım ve ateşim yükseliyor mu demek istedin

kuzunazzzzzzzzzzz
bir olsun bak çıplak ve toprakta büyütürüm yeterli olsun bir an evvel
ayyyyyyyy çamurda beleriz bebekleri

bu arada teselliden bahsediyorsun ya korkudan yazamıyorum sana
ay negatif olurda arkadaşım oyun oynar gibi olmak istemem sonuç görmeden yoruma katılmam artık kendim kendimi çok yanılttım koca 6 yıl
o yüzden yorum yapmak doğru gelmiyor korkuyorum

canım yok ben sumeyrata takıldım o bu topik kurulduğundan beri gelir gece gündüz takip eder di bizi hep aşağıda ismi yazar bazen gelirdim kimse olmaz bi tek o olurdu sabahın köründe gecenin yarısında filan ama hiçç yazmadı o yüzden takılıyorum tiryak bilir dimi tiryak

ilk defa duydumm nasıl bişii ooCADIARZU değişik şeyleri severimmm

canım tiryakçımm benim yaptığım misafirlerin beğendiği bir salata var şimdi patatesleri ve havucu haşlayıp ayrı ayrı eziyosun sonra alta patetesiyayıp üstüne havucu yayıyorsun üzerinede yoğurt mayonez içinede küçük küçük doğradığın kornişon harika oluyo canım istedi bugün yapayım bari cokacimcoook

bak şimdi bacım havuçlu pilav yapıyorsun, şehriyesiz tabi ve az sıvı yağ ile sonra diğer tarafta taze soğan, kormişon turşusu, maydanoz, dere otu kıyorsun, pilav ılınınca karıştır üstüne 1 limon suyu sık, azıcık istersen baharat ekleyebilirsin valla yaptığım herkes beğendi.... yada farklı bişi yaparım dersen birde portakal ağacı diye bir site varya oradaki kaya kurabiye yap her kime yaptıysam bayıldı.... kolay gelsin

saol canımmm
yazıım tarifi anneme sunayım o yapcak nasılssa :)))
ayyy karnım acıktı sanki yaa

canım yok ben sumeyrata takıldım o bu topik kurulduğundan beri gelir gece gündüz takip eder di bizi hep aşağıda ismi yazar bazen gelirdim kimse olmaz bi tek o olurdu sabahın köründe gecenin yarısında filan ama hiçç yazmadı o yüzden takılıyorum tiryak bilir dimi tiryak

evet canımmm
hatta bi ara birimizin kocası mı acaba ne konuştuğumuzu merak edip giriyo falan die düşünmeye başlamıştık kaydirigubbakcemile3
kadrolu eleman gelip gelir düzenli bi şekilde okurrr hiç sesini çıkarmadan giderrkaydirigubbakcemile3

X