Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kıs benim bir arkadaşım kaşıntıdan dr a gitti mantar olmuşsun demiş ilaç vermiş sonra ilaçları kullanmadı test yaptı hamile inşallah bizdede hayra alamettir bu kşıntı ,çok akıntı oluyor ya bende öle ıslaklıktan kaşınıyor mantar korkulacak bişi değil hem geçer yani çabuk geçer bende hele eskiden çok sık olurdu ama ilerlerse kötü bunun ilacı da var hamilelerde de çok sık olduğu için hamilelerinde kullanacağı formatta ilaçları var yani hamilelerdede çok akıntı olur ve ıslaklıktan çok sık mantar olabilirler o yüzden hamilelerde kendini kuru tutmalı der drlar :

yaaaaa
inşallah bizde öyleyizdir canım yaaaaaaaa
benimki çok ıslak sürekli değiştirim namaz kıldığım için gıcık oluyom gıcık

yaaaaa
inşallah bizde öyleyizdir canım yaaaaaaaa
benimki çok ıslak sürekli değiştirim namaz kıldığım için gıcık oluyom gıcık

valla ne diyim bilmiyorum ki sen adetinin kaçıncı günündesin kıs yani son adet tarihin neydi ben evde cihaz olsa ateşimi ölçecektim ama yok işte

ya hani hamilelik haberini veriyor ya bazı arkadaşlar çığlık ata ata sanki beeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn hammmmilleeeeeeeeeeeeyiiiiiiiiiiiiiiimmm inanmıyorum ben hamileyim diyorlar duyuru topiklerine yazıyorlar ya hiç düşündünüzmü bir gün bizde yazabilecekmiyiz acaba diye allahım çok zor ya inşallah bizi fazla bekletmez

valla ne diyim bilmiyorum ki sen adetinin kaçıncı günündesin kıs yani son adet tarihin neydi ben evde cihaz olsa ateşimi ölçecektim ama yok işte

bugün 24.günüm
ateşimi ölçüom ama
ama dün ölçmedim bugün 36.5
adet olduğumda 35.0dı bilion bi garipti benim bu ay
bakalım acaba 4gün sonramı olcam yoksa 10gün sonramı o da şaştı anacım ben napıyım:)
eczaneden alda ölçsene sende?

ya hani hamilelik haberini veriyor ya bazı arkadaşlar çığlık ata ata sanki beeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn hammmmilleeeeeeeeeeeeyiiiiiiiiiiiiiiimmm inanmıyorum ben hamileyim diyorlar duyuru topiklerine yazıyorlar ya hiç düşündünüzmü bir gün bizde yazabilecekmiyiz acaba diye allahım çok zor ya inşallah bizi fazla bekletmez

bende şimdi plan yapıom kalırsam kızlara şöyle dicem diye
bi hoş oluyom
çok acayip bi duygu olsa gerek
ama bizde yaşıcaz inanıyorum buna

amiiiinn Allah kısmet ederse yazarız be kuzucum o güzel günler de gelicek

kuzuuuuuuuuu
yarın sabahtan burdayım benimki çağırıyo kudurmuş gibi:)
fif fik istiyo:)
töbeeeeeeeeeee töbeeeeeeee
hadi hilal kaçar
yeni bir günde görüşmelk üzere seni seviom şekerrrrrrrrrrrrrrr

arkadaslar bugun kizimi banyo ettirdim sonra kendim abdest aldim ve ikimiz kuran okuduk meryem suresini. aslinda ben yasin suresini okuycaktim ama tesadufen gordum meryem suresini ve onu okudum. kizimda yanimda oturdu ve o kucuk ellerini acip ben bitirene kadar dua etti. gozlerim doldu acayip oldum. sonra anne allahtan istediklerimizi soyleyelimi dedi tabiki dedim kizlar 3 yasindaki melegim allahim annemin karnina bebek ver dedi kardesim olsun dedi sizlere anlatamam o duyguyu kelimeler yetmiyor............... sonra kuranimizi kaldirdik ve ikimiz oturduk koltukta baktimki gogsume yaslandi kanal D cok guzel hareketler cikmisti onlara bakiyordu allahima yalvardim allahim kucagimin birtarafini doldurdun obur tarafida doldur bos kalmasin dedim. az once yogun duyu selindeydim kiizlar

bugün 24.günüm
ateşimi ölçüom ama
ama dün ölçmedim bugün 36.5
adet olduğumda 35.0dı bilion bi garipti benim bu ay
bakalım acaba 4gün sonramı olcam yoksa 10gün sonramı o da şaştı anacım ben napıyım:)
eczaneden alda ölçsene sende?

36,5 da normal sıcaklık canım ya yüksek olsaydı keşke ayşeninki gibi bilmiyorumkismile

bende şimdi plan yapıom kalırsam kızlara şöyle dicem diye
bi hoş oluyom
çok acayip bi duygu olsa gerek
ama bizde yaşıcaz inanıyorum buna

evet süper bir duygu dur kesinlikle

kuzuuuuuuuuu
yarın sabahtan burdayım benimki çağırıyo kudurmuş gibi:)
fif fik istiyo:)
töbeeeeeeeeeee töbeeeeeeee
hadi hilal kaçar
yeni bir günde görüşmelk üzere seni seviom şekerrrrrrrrrrrrrrr

tamam canım görüşürüz yarın

arkadaslar bugun kizimi banyo ettirdim sonra kendim abdest aldim ve ikimiz kuran okuduk meryem suresini. aslinda ben yasin suresini okuycaktim ama tesadufen gordum meryem suresini ve onu okudum. kizimda yanimda oturdu ve o kucuk ellerini acip ben bitirene kadar dua etti. gozlerim doldu acayip oldum. sonra anne allahtan istediklerimizi soyleyelimi dedi tabiki dedim kizlar 3 yasindaki melegim allahim annemin karnina bebek ver dedi kardesim olsun dedi sizlere anlatamam o duyguyu kelimeler yetmiyor............... sonra kuranimizi kaldirdik ve ikimiz oturduk koltukta baktimki gogsume yaslandi kanal D cok guzel hareketler cikmisti onlara bakiyordu allahima yalvardim allahim kucagimin birtarafini doldurdun obur tarafida doldur bos kalmasin dedim. az once yogun duyu selindeydim kiizlar

allah kabul eder inşallah dualarınızı 1 tane olmuş 1 tane daha olur elbet ama muhtemelen strresten hormonların bozulmuş olabilir

seyyy kizlar birde ben adet oldugum zaman sol alt karnim agriyor ve kasigima vuruyor ayrica bu agri ustu bacagima kadar iniyor ama sa tarafimda hic birsey hissetmiyorum sanki uyusmus gibi sanki hic adet olmamaisim gibi aacaba neden ben onceden boyle olmazdim bu son 6 aydir asaga yukari boyle

hormonlar bozulunca neoluyor nasil oluyor ilac veriyormu tedavi eden doktor

sen hiç dr a görünmedinmi canım bak beyinde hipotalamus diye bir merkez var bu merkes hipofiz bezine emir verir hipofiz bezide fsh üretir ve yumurta büyür lh hormonuda üretir aynı zamanda bu hormanlada yumurta yeterli büyüklüğe gelinc çatlar ve bu hipotalamus merkezi stresten çok etkileniyor ve hipofize emr düzgün veremedii için hormonlar bozulabiliyor yumurtlama bozulabiliyor ama yumurtlamanın bozulduğunuda adet gecikmesi gösterir onun dışında ne olabilr mesela doğumdan sonra filan tüpler tıkanabilir yada en basiti iltihap vardır yada eşinin spermleri düşmüştür ne bilim bunlara baktırman lazım dr a gitmen lazım

evet gidicem ama burda doktor hemen hastaneye gondermiyor beni yeni gonderdi. cumagunu randevum var cok heycanliyim neler olucak diye ben gercekten cok asiri stres yaptim hemen olur zanettim cunki kizim dogum kontrol hapini biraktigim ay olmustu yani hamile kalmasitim ama simdi 1 sene oldu yaaaa olmuyor ve ben her ay merakla beklerdim ve gunum bir gun gecerdi ben hemen test alirdim negatif cikardi moralim acayip bozulurdu. cok dusunuyordum hep aklimdaydi neden olmuiyor nedne neden neden ama simdi tedavi olacagimi bildigim icin icim rahat yani sanki ikinci bebegimide bu sene kucagima alicakmisim gibi

evet gidicem ama burda doktor hemen hastaneye gondermiyor beni yeni gonderdi. cumagunu randevum var cok heycanliyim neler olucak diye ben gercekten cok asiri stres yaptim hemen olur zanettim cunki kizim dogum kontrol hapini biraktigim ay olmustu yani hamile kalmasitim ama simdi 1 sene oldu yaaaa olmuyor ve ben her ay merakla beklerdim ve gunum bir gun gecerdi ben hemen test alirdim negatif cikardi moralim acayip bozulurdu. cok dusunuyordum hep aklimdaydi neden olmuiyor nedne neden neden ama simdi tedavi olacagimi bildigim icin icim rahat yani sanki ikinci bebegimide bu sene kucagima alicakmisim gibi

imşallah hakkında hayırlısı olur

off yaa eftalya zaman geçmiyor sanki belirti arıyorum kendimde kasıklarımda hareketler ağrılar oluyor akıntım oluyor çok fazla onun dışında biişi yok cuma günü adetimi bekliyorum inşallah olmazda bebiş vardır çok istiyorum herkes gibi bende :KK43:((

X