Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

iyiakşamlar kızlar kayra nelerde haberi olan var mı bayaaadır yok meraketim ya

yok canım cuma günü annesine gitti cumartesi pazarda giremeyebilirim dedi ondan yok heralde
bende merak etmiştim ama aklıma geldi yaazdıkları:)

bilmiom kuzu ya
gerçekten ne yapacağımı şaşırmış durumdayım
sizden başka kimsek yok kimsenin haberi yok
ben kafayı yicem diye korkuyorum
allahtan hayırlısı

sakin ol canım inşallah bu ay olur bak mevlütte o kadar kişiye dua ettirdin inşallah rabbim sana dönderir duaları

iyiakşamlar kızlar kayra nelerde haberi olan var mı bayaaadır yok meraketim ya

canım cumadan beri yok heralde evet ama gşremiyorsa muhakkak misafiri vardır yine böle -tatlicadiarzu- olmuştur zavallım

kızlarrrrrrrr
ya şeyimin içi hala kaşınıyo yaaaaaaa
hemide nasıl:)
bide sol bacağımda baldırımdaki ağrı gitmedi hergün biyerim ağrıyo:):):)
sağ kasığımada arada bi giriyo
psikolojikmi acaba diye düşünmeye başladımbilmiyorumkismile
sizce?

kuzu demin yazdım görmedin herhalde
bi cvp yazsan?:kedi:

kızlar mevlütte hepininzin adını okuttum
isimler birbirine okadar kafiyeli olmuşki
arka arkaya saydı sonra duasını etti
okadar duygulandımki anlatamam herkes hep bir ağızdan amin diye bağırınca
içim ürperdi resmen
bir gün tanımadığım insanlara dua ettireceğim edeceğim hiç aklıma gelmezdi iyide oldu sizi çokkkkkkk seviyorum:)

benim sağ kasığımda ağrı var canım kaşıntıyada kaşımayarak çare buluyorum temiz ve kuru tutmaya çalış senle ben mantar olduk sanırım birde dikkatli ol canım bebeiş filan olursa ağır iş yapma benim gibi hadi bu haftada geçsinde nerdeyse ayın ikinci yarısına gireceğiz hala hamiş patlaması yok hadi bakalım hamiş patlaması başlasın artık ya :sm_cool:

bak burda mesaj hilalciğim

bakın bu ay benim aklımdan geçen hamişler yavruceylan ay sonu veya öbür ayın başında haber verebilir sonra hilal geçiyor aklımdan birde tatlıkıs ama sürpriz isimde kayra olabilir sanki sürpriz olacak o kalacak gibi geliyor bakalım hayırlısı allahtan hele birde ben olursam listede ilk sıradayım ya hemen hamiş yazağağım yanına sonra sırayla gelecek listedekiler arkamdan

benim sağ kasığımda ağrı var canım kaşıntıyada kaşımayarak çare buluyorum temiz ve kuru tutmaya çalış senle ben mantar olduk sanırım birde dikkatli ol canım bebeiş filan olursa ağır iş yapma benim gibi hadi bu haftada geçsinde nerdeyse ayın ikinci yarısına gireceğiz hala hamiş patlaması yok hadi bakalım hamiş patlaması başlasın artık ya :sm_cool:

he şimdik gördüm kuzum........
aman ben kendimden hiç umutlu diilim hele neşeden sonra hiç:KK43:
korkuyomeyvahedigeldismile
ama olursada çok büyük bi sürpriz olur bana hemde çok..
ne mantarı kız bide onlamı uğraşcaz ya:KK43:
inşallah hamilelikten kaşınıyodur hahahahhahahaahihoyyyt
bi patlasa o hamileler yoksa ben patlıcamsırnaşık şey

bakın bu ay benim aklımdan geçen hamişler yavruceylan ay sonu veya öbür ayın başında haber verebilir sonra hilal geçiyor aklımdan birde tatlıkıs ama sürpriz isimde kayra olabilir sanki sürpriz olacak o kalacak gibi geliyor bakalım hayırlısı allahtan hele birde ben olursam listede ilk sıradayım ya hemen hamiş yazağağım yanına sonra sırayla gelecek listedekiler arkamdan

gerçektenmi buna çok sevindim bak
duymak bile beni bu kadar heyecanlandırdı
acaba hamiş olsam naparım bilmiom
bugün şahmeran duasına başladım kuzum
1.günüm 7gün okunuyo
5tanede yasin okudum
hayırlısı allahtan diyorum olmazsa fertiliad alacam kürlerede devem:KK43:
allah eksikliğini vermesin çok zor çok:KK43:

geliom hemen yazın siz olurmu
çıktım sanmayın

he şimdik gördüm kuzum........
aman ben kendimden hiç umutlu diilim hele neşeden sonra hiç:KK43:
korkuyomeyvahedigeldismile
ama olursada çok büyük bi sürpriz olur bana hemde çok..
ne mantarı kız bide onlamı uğraşcaz ya:KK43:
inşallah hamilelikten kaşınıyodur hahahahhahahaahihoyyyt
bi patlasa o hamileler yoksa ben patlıcamsırnaşık şey

kıs benim bir arkadaşım kaşıntıdan dr a gitti mantar olmuşsun demiş ilaç vermiş sonra ilaçları kullanmadı test yaptı hamile inşallah bizdede hayra alamettir bu kşıntı ,çok akıntı oluyor ya bende öle ıslaklıktan kaşınıyor mantar korkulacak bişi değil hem geçer yani çabuk geçer bende hele eskiden çok sık olurdu ama ilerlerse kötü bunun ilacı da var hamilelerde de çok sık olduğu için hamilelerinde kullanacağı formatta ilaçları var yani hamilelerdede çok akıntı olur ve ıslaklıktan çok sık mantar olabilirler o yüzden hamilelerde kendini kuru tutmalı der drlar

inşallah hepimiz aynı anda hamiş kalırız ayy ne güsel olur halay bitmez o zaman

zaten öle bişi olsa kimse yazmazki hep halay çeker :teytey:

X