Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

bayanssulusmileben geldiiiiiiiiimmmmmm nabersiniz hatunlarrrr

canımmm hoşgeldin

tayin işte ama zaten kendi memleketim annemlerin yanındayım
halimden memnunum da işte bu hastane işleri falan ist.
farklı tabbiiii ama ben ist aşığıyım yaaaa

kesinlikle şehir dışında merkezler dr lar çok ii değil be kuzum

canımmm hoşgeldin

kesinlikle şehir dışında merkezler dr lar çok ii değil be kuzum

yani büyükşehir tıpfakültesi falan iyi ama dr. um da çok iyi
adam hem prf hemde tüpbebekde baya bir meşur merkez oılarak burası kafama
fazla yatmıyor sonuçda sadece dr biten bir iş değil değil mi labaratuvar da
önemli sanırım

ayy ınsallah aminnnnnnnnnnnnnnn

yumurtamın çatlamasının üzerinden ham 1 hafta geçti yani cuma günü 1 hafta oldu çatlayalı dr döllenme olursa 1 hafta sonra ancak yerleşir demişti bende de yoğun akıntı ve ağrı var bakalım neden bilmiyorum :1shok:

ya kuzu benim kafa basmadı bir türlü şu yumurta olayına
şimdi 28 gün adet döngüm adetin14. gün yumurtluyorum peki bugünmü çatlıyı bu yumurta yoksa birkaçgün sonramıkafamçokkarıştı

ya kuzu benim kafa basmadı bir türlü şu yumurta olayına
şimdi 28 gün adet döngüm adetin14. gün yumurtluyorum peki bugünmü çatlıyı bu yumurta yoksa birkaçgün sonramıkafamçokkarıştı

o gün çatlıyor canım yani 14. güne kadar büyüor büyüyor ve 14. gün çatlıyor yumurta çatladıktan sonra 48 saat döllenme şansı var spermde 72 saat canlı kalabiliyor ya içerde o yüzden yumurtlama gününden 1 gün önce filan başlanmalı çalışmaya yada 2 gün önce başlayıp gün aşırı yapmalı mesela 12. gün çalış 13. gün boş 14. gün çalış 15 gün boş 16. gün çalış gibi

hilalciğim hoşgeldin ben şşimdi eşime yemek hazırlıcam ama burdayım hemen gelicem bir yere gitmeyin kıslar

hııı anladııım valla çok makbule geçti
teşşekkür ediyorum canımcımzemuszemuszemuszemuszemuszemus

kıs bu hilal nedne yazmıyor kısss hillaaallll nerdesin kıs benim koca fikfik istiyor bende korkuyorum bebiş varsa ya bişi olur diye

kıs bu hilal nedne yazmıyor kısss hillaaallll nerdesin kıs benim koca fikfik istiyor bende korkuyorum bebiş varsa ya bişi olur diye

kuzu bir alemsin bişey olmaz heralde her hamile kalan bizim gibi takip
ediyormudur sence haberleri bile olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…