Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

umut tüp bebeğin ssk anlaşması yok mu ne kadara tutuyor

aşılama da yok 750 ilaçlar hariç canım ama tüp bebeği rporla yapıyor diye biliyorum ama mesela bi kadınla tanıştım eşinin sperm sayısı düşükmüş zeynep kamilde hiç embriyo oluşmamış daha önce amam umutta 17 tane olmuş iyi bir yer yani

işte benim de öyle oldu sanırım baya bir aldık
ama olmadı şimdi tekrar aşılama düşünsek ikinci hakkımızı da kullanacağız tüp b.
birşey kalmayacak

işte benim de öyle oldu sanırım baya bir aldık
ama olmadı şimdi tekrar aşılama düşünsek ikinci hakkımızı da kullanacağız tüp b.
birşey kalmayacak

aynen canım bide o iğneler gerçekten çok pahalı biz ssk karşılamasına rağmen 450 tl verdik son rapora

aşılama da yok 750 ilaçlar hariç canım ama tüp bebeği rporla yapıyor diye biliyorum ama mesela bi kadınla tanıştım eşinin sperm sayısı düşükmüş zeynep kamilde hiç embriyo oluşmamış daha önce amam umutta 17 tane olmuş iyi bir yer yani

ben yaza düşünüyorum orda tüp bebeği de
burda ki dr. rapor nu vermesi gerekiyor mesela benim dr.
hem tıpfakültesinin hocası hem özel bir merkezin tüpb. sorumlusu
o adamdan rapor istenirmi yoksa oraya gelcez onlar gereken şeyleri yapıp kendilerimi
rapor çıkaracaklar çıok karışııık yaaaakafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

allah alah o zaman sizde pek sorun yok gibi ne kadardır olmuyor ve nerde tedavi oluyorsun

ya ama son iki aydır o yumurta akı kıvamını görmedim adetlerim düzenli 28 günde oluyorum belkide ben rastlamadım. evlendiğimizden beri korunmadık 2.5 yıl oldu 1.5-2 yıldır tedavideyiz aslında son 6 aydır demek doğru olur öncesinde aralıklarla gittik çok fazla uğraşmadık

aynen canım bide o iğneler gerçekten çok pahalı biz ssk karşılamasına rağmen 450 tl verdik son rapora

bizimki de ona yakındı galiba aşılama da şans da düşük olunca a
bir daha bir daha denemeyelim direk t.bebek düşünelim diyoruz bakalım

ben yaza düşünüyorum orda tüp bebeği de
burda ki dr. rapor nu vermesi gerekiyor mesela benim dr.
hem tıpfakültesinin hocası hem özel bir merkezin tüpb. sorumlusu
o adamdan rapor istenirmi yoksa oraya gelcez onlar gereken şeyleri yapıp kendilerimi
rapor çıkaracaklar çıok karışııık yaaaakafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

yok sen raporu çıkarıp gidiyosun nerde oturuyorsun sen canım

nasıl yapcaz canım

canım şimdi sitenin adını burda veremem ama bir sitede yardımlaşma ev dayanışma bölümü var ve orda ilaçlar konusu var herkes elinde kalan ilaçları satıyor yarı fyatına filan yada daha az öle verende var ebn mesela KK dan buldum 100 tl ye puregon 300 aldım

kuzu sen umuttamı yaptırdın

evet ama iptal oldu işte aşılama

canım şimdi sitenin adını burda veremem ama bir sitede yardımlaşma ev dayanışma bölümü var ve orda ilaçlar konusu var herkes elinde kalan ilaçları satıyor yarı fyatına filan yada daha az öle verende var ebn mesela KK dan buldum 100 tl ye puregon 300 aldım

evet ama iptal oldu işte aşılama

canım öyle bişeye ihtiyacım olduğunda yardımcı olurmusun rica etem ne yapmam gerektiğini falan söylersen

canım öyle bişeye ihtiyacım olduğunda yardımcı olurmusun rica etem ne yapmam gerektiğini falan söylersen

tabiikide olurum ne demek kzum ya yeterki işiniz görülsün şu an hatta bir arkadaşımdam gonalf 450 var 150 sini kullandı 300 ü duruyor ama 350 çıkar ondan

tayin işte ama zaten kendi memleketim annemlerin yanındayım
halimden memnunum da işte bu hastane işleri falan ist.
farklı tabbiiii ama ben ist aşığıyım yaaaa

tabiikide olurum ne demek kzum ya yeterki işiniz görülsün şu an hatta bir arkadaşımdam gonalf 450 var 150 sini kullandı 300 ü duruyor ama 350 çıkar ondan

canım ya çok saol şu an benimde elimde merional var bi daghaki ay dr ne der ne ister bilmiyorum ama ihtiyacım olduğunda mutlaka haber veririrm çok saol inan ferahladım birden

X