Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ikiside olsun hauatıım ya fikirlerinize ihtiyacım var bakın ben düşündükelrimi yazayım sana
kız ismi
ebrar,yaren,yüsra,eslem,berra,zümra,kevser,şevval,nur efşan
erkek ismi
emir,esad,ensar,furkan,çağrı,yiğit,enes,emre,eymen

yaren anlam olarak çok beğendiğim bir isim
tıpkı yağmur gibi
ama çok fazla şimdi
herkeste var
yüsra kolaylık demekmiş
anlamı çok hoş
ama söyleyişi zor be güzelim
şimdi arkadaşları seslenecek
Yüüüüsraaaa yüüüssssraaa
eslem de hoş
ama herkes selem kökünden yani salim olma anlamını çözebilir mi???
zor zor
ama bak berraaa hem anlam olrak da hoş
hem söyleyiş olarakta çok dolgun bir isim
kevser eskiiii
Zümranın anlamıda çok hoşmuş
bunu da beğendim
ama o da söylemesi veya karıştırılıp farklı söylenmesi kolay olan isimlerden canım
ama anlamı çok hoş
nur efşan koyma derim
İki öğrencim vardı
İkiside sonradan açıldılar
ama istediğim gelişmeyi gösteremediler
Şimdi belki lise de daha iyidirler ama bek pek memnun kalmadım
Şevvali de Şevvl sam dan dolayı çok severim kadın çok güzel yaaa
Su gibiii

Walla canım benden bu kadar
İnnnşaaalllah ismi ile müsamma sağlıklı akıllı imanlı bir evladın olur caım
İsmiyle yaşasın

normalde asla böle bir sorumsuzluk yapmaz bana ulaşmış olsa işim var geç geleceğim dese tamam ama bana ulaşamadıki yani aramış temizlik yapıyorudm mutfakta duymamaışım neden hemen benle konuşmadan eve gelmiyor çok sinirliyim ya ama çok kötü kavga edicem o gelsin ya sinirimi nerden çıkaracağımı bilmiyorum evdeki eşyaları kırsam doymam heralde

off yaruceylan çok sinirliyim ya ben bugün saat 9,30 a kadar evi temizledim bu arada bir kaç gündür cep telefonum kayıp benim evde filan koltukalrın altında filan bulurum dedim hatta ama çıkmadı bişi neyse işimi bitrdim baktım ev telefonuna eşim aramış duymamışım sonra abisini aradım işi vardı ama bu saatlere dönüyor olması lazımdı dedi hatat biz akşam 5-6 gibi filan konuştuk eşimle temizlik yapıyorum dedim halıları balkona çıkardım gelince silkelermisin dedim tabiki aşkım dedi yemek yapmadım dedim ben bişiler getiirirm dedi filan böle konuşmuştuk bende o yorgunlukla (ki hala belim ve sağ kasığım ağrıyor) bişi yapmadım yemek şimdide lokantayı aradım (ki çok kararsız kaldım ha geldi ha gelir diye) servis yokmuş geç oldu ya kardeşimde bizde acıktı çocuk ekmek yok bu saatte açık bir yerde yok krep yapıcaktım un yok evde ya ben çalışıyorum ya unla munla fazla işim olmuyor işte şşimdi lazım oldu en sonunuda komşuya vermiştim neyse eşim hala yok telefonuda ya çekmiyor ya kapalı bu yüzden çok sinirliyim eve gelincede ciddi bir kavga edeceğiz heralde nerde bu adam ya

Sakin ol kuzum yaaa
gerçi hep bütün aksilikler bir arada olur yaaa
Özellikle de temizlik olduğu sırada
veya evde misafir varken
eşlerre hep ulaşılmaz
Lazımlar ya o sırada
Sakin ol yine de
Stres yapmaaa
Çok yormadın di mi kendini??

normalde asla böle bir sorumsuzluk yapmaz bana ulaşmış olsa işim var geç geleceğim dese tamam ama bana ulaşamadıki yani aramış temizlik yapıyorudm mutfakta duymamaışım neden hemen benle konuşmadan eve gelmiyor çok sinirliyim ya ama çok kötü kavga edicem o gelsin ya sinirimi nerden çıkaracağımı bilmiyorum evdeki eşyaları kırsam doymam heralde

Sakin ol kuzucuuum
sakin ol
Bak gecenin hayrındansa gündüzün şerri iyidir
Bi sakin ol
Belki çok farlı bişiy olmuştur
Temizlik gerdi seni yaaa
Bi La havle çek canım

Sakin ol kuzucuuum
sakin ol
Bak gecenin hayrındansa gündüzün şerri iyidir
Bi sakin ol
Belki çok farlı bişiy olmuştur
Temizlik gerdi seni yaaa
Bi La havle çek canım

ya onun bir arkadaşı var ümraniyede onun yanına gidiyor dükkanına orda çekmiyor telefonu baze ama kahveyede gider ama bunların hepsini çok nadir yapar çok nadir hiçte haber vermeden gitmezdi gerçi haber vermek istemiş anlaşılan aramış çünki ama en onu bekliyordum yiyecek bişi getirecekti diye halılar hala balkonda duruyor silkelenecek bu saatte yapılırmı sence daha çok fazla akıntım var sürekli çamaşır değiştiriyorum dün dikkat etmedim çabuk çabuk değiştirmeye kaşıntım var şu an ve mantar akıntısı sağ kasığımda ağrı var ve bacağıma doğru vuruyor çok kötü bir ağrı değil ama ya off bir sürü iş yaptım bbeğim varsa bile düşer senağlama çok sinirliyim ya vallahi sakin olamıyorum dişleirmi sıkıyorum resmen

canım kuzucum
benim çıkmam lazım artık
dualarımı hala okumadım
Bi okuyayım dönerim inşaallaah tekrar
sen yine sakin ol canım
kör şeytan git başımdan uymayacağım sana de
La havle çek canım

ya onun bir arkadaşı var ümraniyede onun yanına gidiyor dükkanına orda çekmiyor telefonu baze ama kahveyede gider ama bunların hepsini çok nadir yapar çok nadir hiçte haber vermeden gitmezdi gerçi haber vermek istemiş anlaşılan aramış çünki ama en onu bekliyordum yiyecek bişi getirecekti diye halılar hala balkonda duruyor silkelenecek bu saatte yapılırmı sence daha çok fazla akıntım var sürekli çamaşır değiştiriyorum dün dikkat etmedim çabuk çabuk değiştirmeye kaşıntım var şu an ve mantar akıntısı sağ kasığımda ağrı var ve bacağıma doğru vuruyor çok kötü bir ağrı değil ama ya off bir sürü iş yaptım bbeğim varsa bile düşer senağlama çok sinirliyim ya vallahi sakin olamıyorum dişleirmi sıkıyorum resmen

Kuzum mantar neden çıktı şimdi yaaaa
Ağrıya da dikkat et
Belki bebiş tutunmaya çalışıyordur canım
İnşaaalllah çok iş yapıp yormamışsındır kendini be güselim

yavruceylan valla bilmiyorum nerden çıktığını ama çok akıntı dan ıslaklıktan olabiliir diyorum ağrı bacaklarıma doğru var inşallah bebiştir ama ne bilim ya çok iş yaptım ağırda kaldırdım aman boşversene böle sorumsuz adama çocukmu yapıcam hala ses yok aslında bende nasıl desem eşim çok sorumluluk sahibidir ilk defa böle bii yapıncamı bu kadar çok sinirlendim acaba

yavruceylan valla bilmiyorum nerden çıktığını ama çok akıntı dan ıslaklıktan olabiliir diyorum ağrı bacaklarıma doğru var inşallah bebiştir ama ne bilim ya çok iş yaptım ağırda kaldırdım aman boşversene böle sorumsuz adama çocukmu yapıcam hala ses yok aslında bende nasıl desem eşim çok sorumluluk sahibidir ilk defa böle bii yapıncamı bu kadar çok sinirlendim acaba

hayır olsun inşşaalllaaah
kötü bişey yoktur demi yaaa
sen sakin ol kuzucum sakin ol

bak ben sana bişiy soriyim kafan dağılsın
Şimdi bugün dr usg ile baktı ya yumurtalıklara
benim boy abdestim gitmişti dimi???

hayır olsun inşşaalllaaah
kötü bişey yoktur demi yaaa
sen sakin ol kuzucum sakin ol

bak ben sana bişiy soriyim kafan dağılsın
Şimdi bugün dr usg ile baktı ya yumurtalıklara
benim boy abdestim gitmişti dimi???

canım ben gussül alıyorum alttan muayeneden sonra ki arkadan veya önden bişi girerse hani tıbbi anlamda o zaman abdest gerkiyor diye okumuştum bir yerde

canım ben gussül alıyorum alttan muayeneden sonra ki arkadan veya önden bişi girerse hani tıbbi anlamda o zaman abdest gerkiyor diye okumuştum bir yerde

ben de tıbbi anlmda olunca gerekmez diye düşünmüştüm
Gerçi hep alırdım ne gerek var
hem şüpheye düşünce gidiyo zaten

ama bu sefer unuttum
unutunca günah değil biiyorum
ama şimdi hemen almam lazım benim
Tüh yaaa
nasıl unuttum

var mı haber eşinden canım

bak kuzu mürşitte buldum bunu
diyorki hasta kadını muayene eden dr erkek ya da kadın olsun gusül gerektirmez
ama şafiye göre gerektirir

merhaba ben 3 yasinda cok cici bir kiz annesiyim. 2inci bebegimi istiyorum 1 senedir ugrasiyorum olmuyor olmuyor olmuyor. sonunda doktora gittim oda beni hastaneye sevk etti. cuma gunu gidicem cok heycanliyim neden olmuyor acaba diye dusunup duruyorum. yani ilk bebegim hic beklemdigim bir zamanda oldu dogum kontrol hapi kulandim 1 sene biraktogim ay hamile kalmistim. simdi 2 sene kulandim biraktigin 1 sen oldu yani olmuyor. acaba sonradan olusan bir kisirlik sozkonusu olabilirmi. ben bir kere cok istedgim bir sey icin 4444 defa bir dua okumustum kitapda gormustum ilmihal. ve dileyim yerine geldi bir kac zamandirda aklimdaydi tekrar yapmak ilk sayfayi okuduktan sonra karar verdim yarin basliycam allah hayirlisi versin herkeze allah ilk once olmayanlara versin sonra bana versin.

X