Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

hade hayırlısı ayşecimm inşş p.tesi bebişinin kalp seslerini pıt pıt duyarsınnn :Saruboceq:
sonra da artık bir süre sonra bebişe ne isim vereceğinizi konuşuruz inşş.

tiryak sanırım ben de adet oluyorumm yaa ööle hissediyorummm kafamçokkarıştı adet öncesi akıntı artarmıydı kızlar yaa ben düzensiz adet olduğumdan 2 ayda bir oluyorum belirtileri unutuyorum yanii.

üzülme canım benim hamile kalabiliyorsun bak ne güzel bizde her şey norma 7 yıılık evliyiz hiç hamile kalamadım ben

tiryak sanırım ben de adet oluyorumm yaa ööle hissediyorummm kafamçokkarıştı adet öncesi akıntı artarmıydı kızlar yaa ben düzensiz adet olduğumdan 2 ayda bir oluyorum belirtileri unutuyorum yanii.

bak canımcım az önce başka topikte hamile kalmış birinin msjlarını okudum son günlerinde fazlaca akıntıdan bahsediyordu herkeste farklı olabilir ama sen iyi olanı düşün

hamiş olan şanslı hanımlarrrr tedavileriniz varmıydı neler yaptınız paylaşabilirmiyizkaydirigubbakcemile5

hade hayırlısı ayşecimm inşş p.tesi bebişinin kalp seslerini pıt pıt duyarsınnn :Saruboceq:
sonra da artık bir süre sonra bebişe ne isim vereceğinizi konuşuruz inşş.

dua edin cnm inşallah hayırlısıyla duyarız
ben şimdiden isim düşünüyorum ama kararsızım
aslında benim aklımda çok isim var ama eşim beğenmiyo
sinir oluyom yaaa
onun beğendiğini ben beğenmiyorum
benimkinide o beğenmiyor :))

hamiş olan şanslı hanımlarrrr tedavileriniz varmıydı neler yaptınız paylaşabilirmiyizkaydirigubbakcemile5

cnm ben denediğim kürleri sırasıyla yazayım sana
adet olamıyodum ilk olarak soğan kürünü 2 ay denedim ve adet olmaya başladım
sonra soğanı bıraktım tedaviye başladım yumurtalarım büyümüyodu
arısütü,bal,polen ve çörekotu,bal,tarçın karışımlarını kullandım
yumurtaların büyümesine baya katkıları oldu ama hamile kalmadım
sonrasında fertilaide başladım 12-13-14.günlerimdee böğürtlen kökü içtim
ve kasıklarıma sıcak su torbası koydum yumurtalarım iyi çatlasın diye
bunların sonucunda hamileyim
önce Allah nasip etti belki fertilaid vesilesi oldu belkide çabalrım sonuç verdi

hıııı anladım canımcım inşallah sağlıcakla kucağına alabilirsin evladını kasıklara sıcak su koymak yumurtaların iyi çatlamasını mı sağlıyor bide bişey sorcam yumutladıktan kaç gün sonra çatlıyı bu yumurtalar

dua edin cnm inşallah hayırlısıyla duyarız
ben şimdiden isim düşünüyorum ama kararsızım
aslında benim aklımda çok isim var ama eşim beğenmiyo
sinir oluyom yaaa
onun beğendiğini ben beğenmiyorum
benimkinide o beğenmiyor :))

ayşecim belki ikiz olur birinin adını sen diğerini eşin koyar :emir_bebek::emir_bebek:
bir de şu fertilaid.i sordurdum arkadaşıma ingilterede.
naturel bir ilacmis , hormonloro balance ediyormus, vitamin , folic asid , minarel ve antioksidandan olusan bir ilacmis diye yazmış.bir de yazmış ki bu ilac eczanelerde satilmayor yani doktorlar receteye yazmiyor burda. internete satilan bir ilac demiş ama istersen ben netten alıp yollarım demiş.ben de yollama dedim sonuçta o da netten vericek siparişi ne farkeder bu ay aşılama tedavisine başlarım eğer başarısız olursa getirtirim.

nabersiniz kıslar kayra gelemdimi hiç neşeden haberi yokmu bu arada bendede mantar akıntısı var dün gece kasıklarımda hep ağrı vardı bilmiyorum benim bu halim ne olacak

hoşgeldin şekerim tatil günü keyif yapıyorsun anladığım yerimsenibenkadarıyla

evet canım 1 de kalktım küçük kardeşimde bizde kahvaltı ediyoruz bir yandan çünki kahvaltıdan sonra kalkıp evin altını üstüne getirip temizliyeceğim yani pek keyif sayılmaz aslında çok işim var çokkkk

benim süpürge yarımsaatir ortada duruyor kalkalmadım başından şimdiden kolay gelsin sana

kızlar bu fertilaid fiyatı nedir? Ayşecim yurdışındakiyle burda satılanlar arasında fark varmı nette varda

neşeye çok üzüldüm ama arkasından 2 tane hamiş haberi iyi geldi ben bu topiğin uğuruna iyice inanmaya başşladım hadi darısı başımızaaaaa

bak canımcım az önce başka topikte hamile kalmış birinin msjlarını okudum son günlerinde fazlaca akıntıdan bahsediyordu herkeste farklı olabilir ama sen iyi olanı düşün

benim zaten çok düşük bir ihtimal canım umudum yok bu ay 5 gün önce kan testi negatif çıktı doktora gittim yumurtan çatlamış gibi dedi,10 gün bekle dedi yani 1 haftaya kadar adet olmazsam yine doktora gidicem söktürücü vericek artıkk :uhm:

ya az öncede sordum da hiç ilaçsız normal şartlarda bu yumurtalar yumurtaldıkdan kaç gün sonra çatlıyıfisfisfis

X