Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

vayyyyyyyyyy

topişimizde nasıl kalabalıkmışş bugünnn

nabersiniz kızlarrrrrrrrrr

Merhaba ayşecimmm nasılsın nasıl gidiyor hamilelik
Bu duyguyu çok merak ediyorum canım hamile olduğunu öğrendiğin ilk anı hamilelik duygusunu anneliği çok merak ediyorum nasıl bişey allah bize de nasip eder mi acaba bizim de yüzümüz güler mi
Hamilelerin duası kabul olurmuş canım bizler için dua et bizim de kucaklarımız dolsun inşallah
Allah sana bebişini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım

EVET ama hamiş kalabalığı olsun istiyorsan bana biraz kür tarifi vermen lazım canım

yumurtlama sorunu yumurta zayıflığı

aynı soorun bendede vardııı
klomen tedavisi sırasında çörek otu bal tarçın kullandım
ve arı sütü bal polen kaırşımı kullandım çoook faydasını görüdm
klomenle büyümeyen yumurtalar büyüdüüü
ama onları bıraktım sonra fertilaid içtim kutuyu bitiremeden hamile kaldım

ayyy cnm ya kim o gaddar kadın
evlat evlat diye yanıyorz millette bırakıp gidiyo
melisa eşinin çocuğumu

evet tatlım ilk eşinden çocuğu
gaddar işte allah biliyoya içimi dua ederken allahım nolursun bebeleri anasız bırakma
bırakıp gideceklerede hiç evlat verme diom
ayıp ama 5dakkalık zevk için bakmayacağı çocuğu doğurmuş bide gitmiş
allah nesıl biliyosa öyle yapsın şu mübarek gün:Saruboceq:

:roflol::roflol::roflol: kıss geceden berimi var önemli bişey değildir canım şimdi oldu sandım bende :roflol:

meraba canım hamdolsun
iyi gidiyor halsizlik ve uyku çok var
hamilelik duyugusunu şu anda hissedemedim daha
karnım büyüyüncce hareketler başlayınca anlıcam
ilk haberi aldığımda elim ayağım titredi hemen abdest aldım şükür namazaı kıldım
inşallah tüm anne olmaak isteyenler bu duyguyu tez vakitte tadarlar
rabbim dıualarımızı kabul etsin bu mübarek vakitte

kuzuuuuu
benimde gece içi acayip kaşındı anlatamam varya
hani dişine dolgu falan yaptırıken uyuşurda
pütür pütür olurya öyle hissettim sanki resmen elimi sokup kaşıyasım geldi:):roflol::roflol:

bendeeeeeeeeeee uyumak uyumak uyumak istiyorum.hamile olduğumu sanmıyorum inşallah hamileyimdir ama gece nöbet vardı eczanem nöbetçiydi.sanırım ondan.......

simalcimmmmm madem eczacısın seni bi soru yağmuruna tutayım be yavrum

AYŞE CıM bak bu alıntı senin için canım
Bıldırcın Yumurtasının Faydaları
Diğer yumurtalardan daha fazla, proteinlerin yapı taşı olan aminoasit içeren bıldırcın yumurtası, özellikle çocukların bağışıklık sistemini güçlendiriyor.
Çocukların bedensel ve zihinsel gelişimine yardımcı olan protein deposu bıldırcın yumurtasının, grip ve bronşit gibi üst solunum yolu enfeksiyonlarına iyi geldiği kaydedildi. Bıldırcın yumurtasının en doğru tüketilme biçiminin ise rafadan yenmesi olduğu vurgulanarak, çiğ tüketilmemesi önerildi.
Öksürük, astım, bronşit, nefes darlığı, mide, karaciğer ve göğüs hastalıkları tedavisinde,

Çocukların gelişiminde ve iştahlarının arttırılmasında,

Hastaların, ameliyat sonrası çabuk şifa bulmasında,
Kansızlık ve anemi tedavisinde,
öneriliyor. Ayrıca;

ınsan bedenini gençleştirici, kuvvetlendirici özelliği yanında yüksek derecede afrodizyak özelliği içerir.
Yüksek enerji ve protein içerir.
Vitamin ve minarel değeri çok yüksektir.

hımmm ben yine bi sorayım istersen varsa orda bildiği iyi bi doktor en azından boşuna gidip gelmessin
özelemi gidiyosun devlet hastanesinemi?

Özele gidiyorum canım.
Bazı insanlar ne kadar vicdansız ya allah onlara çocuk veriyo onlar bırakıp gidiyolar değerini bilmiyolar biz de olsun diye neler yapıyoruz. Ama allah bigün hepimizin yüzünü güldürecek inşallah

Allah yardımcısı olsun melisanın
kaç yaşında annesini hatırlıyomu yoksa senimi anne olarak biliyo
yazık cnm ya büyyünce nasıl nefret duyacak annesine

ayyy saolasın canım yaaa
eşime söleyyeimde alsın bana
tadı nasıldır acaba

İdame dozu (tedavisi)
Bir adet bıldırcın yumurtasını bir bardağın içine kırıyorsunuz.
Bir kaşık balla karıştırıyorsunuz.
Çalkalıyorsunuz.
Bir bardak süte tamamlıyorsunuz.
Karışımı oda sıcaklığında veya buzdolabından çıkardıktan 10 dakika sonra içiyorsunuz.
15 gün süreyle sabahları aç karnına bu kürü yapıyorsunuz. Öksürük, alerjik şikayet kalmıyor.
Ayda 5-10 adet yumurta içmeye en az 3 ay devam ediyorsunuz.

AYŞEEE BÖYLE YAPILIYOMUŞ CANIMM

ayyy saolasın canım yaaa
eşime söleyyeimde alsın bana
tadı nasıldır acaba

benher sabah tam pişirip yiyorum canım normal yumurtadan farkı yok hatta birazcık daha lezzetli hemde daha faydalı canım özellikle fosfor bakımından annem almış banada bende nette bi baktım bu önce ayşe cime gerek dedim

ayyy ben çiğ içemem kiii

Amin canım:Saruboceq::Saruboceq:
Şükür namazı nasıl kılınıyor kaç rekat yazarmısın canım hamile kalırsam ben de kılmak istiyorum

ayyy canımcım çok saol ya çok tatlısın

bu alerji astım çok zor bi hastalık
çok hassaım buluttan nem kapıyom hemen
ilaçta içemiyeceğim için perişan oluyorum

kıızzzzz simal soru soracam sana
kulak burun boğazcı bana 2 tane burun spreyi erdi
bebeğe bi zararrı yok sisteme karışmıyo dedi
ama yinede kadın doğumcuna sor dedi
sormadım ama 3 gündür kullanıyorum
kullanıyom ama içim rahat değil
çünkü içinde hamilelere kullanılması önerilmez diyorrrrrr

kuzuuuuu
benimde gece içi acayip kaşındı anlatamam varya
hani dişine dolgu falan yaptırıken uyuşurda
pütür pütür olurya öyle hissettim sanki resmen elimi sokup kaşıyasım geldi:):roflol::roflol:

BENİMDE İŞTE KAŞINDI AMA KLİTORİS BÖLGEM VAJİNA GİRİŞİ DEĞİL ÖLE OLUNCA BEN HEMEN WC YE GİDERİM İYİCE YIKARIM ÇÜNKİ BEN MANTARDAN KORKARIM İLK EVLENDİĞİMDE ÇOK SIK OLURDU HEM ŞEKER DİRENCİ VARYA ŞEKER HASTALARI FİLAN ÇOK SIK MANTAR OLUR size bişi anlatayımda gülün şimdi gene günlerden bir gün ben böle kaşınıyorum küvete giriyorum sıcaqk suyla yıkıyorum kaşıyorum intimit her zaman kullanırım zaten intimitle yıkıyorum yok kaşıntı durmuyor girdim salona baktım kolonya bana bakıyor ben kolonyaya aklinialirimsmile ama yakarmı acep diyorum en son dayanamadım aldım döktüm allahım bir yandı delikafaduldendelikafadulden ben evin içinde zıplıyorum wc ye koşamadım salonda sürahiyle su duruyordu aldığım gib isuyu döktüm :sm_cool::roflol::roflol: hem vallahi hem billahi :roflol: ama sonra kaşıntıda geçti çok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…