Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kıslar size bişi söliyimmi ben alt tarafta klitoral bölgede uyuşma gibi bişi hissediyorum hani sanki iğne yaparlar uyuşur sertleşir ya bir yer yani çok küçük bir yer de lokal anestezi yapılmış gibi hafif ağrılarımda var karnımda bugün yumurtam çatlayalı tam 1 hafta oldu bu uyuşma nedir aceppp

Yüksek büyük tutulan ya da sayılan birinden gelen iyilik lütuf, ihsan atıfet, inayet. kayranın anlamı tatlımm

vayyyyyyyyyy

topişimizde nasıl kalabalıkmışş bugünnn

nabersiniz kızlarrrrrrrrrr

kıslar size bişi söliyimmi ben alt tarafta klitoral bölgede uyuşma gibi bişi hissediyorum hani sanki iğne yaparlar uyuşur sertleşir ya bir yer yani çok küçük bir yer de lokal anestezi yapılmış gibi hafif ağrılarımda var karnımda bugün yumurtam çatlayalı tam 1 hafta oldu bu uyuşma nedir aceppp

:1no2: hiç bilemiyorumki meleğim nedir nedendir belki uyuşmuştur bacak bacak üstüne atıp oturduysan çokmu saçma olduki bilmiyorumkismile

iyiyiym hamdolsun güzel anne adayııııı :)
uyumak uyumak uyumak istiyom sadeceee

ahhh canııımmm senin bebiş doğunca baya uykucu olacak anlaşılan hamileyken ne kadar uyursan gündüz bebişte doğunca gündüzleri o kadar uyurmuş derler

:1no2: hiç bilemiyorumki meleğim nedir nedendir belki uyuşmuştur bacak bacak üstüne atıp oturduysan çokmu saçma olduki bilmiyorumkismile

:roflol::roflol::roflol::roflol: AY KAYRA SÜPERSİN ÖLE DEĞİL BE CACIM BEN BACAK BACAK ÜSTÜNE ATMAM ARKAMA YASLANIRIM 2 AYAĞIMDA MASANIN ALTINDAKİ PC KASASININ ÜZERİNE UZATIRIM ÜZERİMDE RAHAT ELBİSE VAR DÜN GECEDEN BERİ BÖLE NEYSE AMAN ÖNEMSİZ BİŞİDİR kaydirigubbakcemile3

iyiyiym hamdolsun güzel anne adayııııı :)
uyumak uyumak uyumak istiyom sadeceee

bendeeeeeeeeeee uyumak uyumak uyumak istiyorum.hamile olduğumu sanmıyorum inşallah hamileyimdir ama gece nöbet vardı eczanem nöbetçiydi.sanırım ondan.......

yok kuşum ne ölmesi
kötü şeyler yapmış anlamışsındır
melisa şimdi on yaşında
1yaşında gitmiş bidahada aramamış
ne biçim bi insan anlamıyorum
ben bile gece kaç kere kalkıp üstünü örtüyom
hiç mi düşünmüo çok merak ediyom
anneler günü oluyo doğum günü oluyo ......
üç senedirde ben bakıyom işte yazık yaaaaaaa

ayyy cnm ya kim o gaddar kadın
evlat evlat diye yanıyorz millette bırakıp gidiyo
melisa eşinin çocuğumu

ahhh canııımmm senin bebiş doğunca baya uykucu olacak anlaşılan hamileyken ne kadar uyursan gündüz bebişte doğunca gündüzleri o kadar uyurmuş derler

öylemi hiç duymamıstım bak gündüzleri pek uyumam aksamlarıda tavuk gibi erkenden yatarım amakaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol::roflol::roflol: AY KAYRA SÜPERSİN ÖLE DEĞİL BE CACIM BEN BACAK BACAK ÜSTÜNE ATMAM ARKAMA YASLANIRIM 2 AYAĞIMDA MASANIN ALTINDAKİ PC KASASININ ÜZERİNE UZATIRIM ÜZERİMDE RAHAT ELBİSE VAR DÜN GECEDEN BERİ BÖLE NEYSE AMAN ÖNEMSİZ BİŞİDİR kaydirigubbakcemile3

oooooo baya rahat çalışıyoruz anlaşılan süpermişşş yaaaa:))))))))))))))))

X