Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

sevgili arkadaşım aycanisa evet bizede dua et

ederim tabi Allahım tüm isteyenlere nasip etsin cok zor yasamayan bilemiyor acısını tüm isteyenlere nasip etsin rabbim inşallah en kısa zamanda mübarek cuma gününün hürmetine dualarımızı kabul etsin rabbim :Saruboceq:

Evet canım pregnyl vuruldum ben aralığın 22 sinde ama dün yani iğnenin 17. günü adet oldum ama adetim daha sökülmedi canım lekelenme şeklinde oluyor daha korkuyorum kist var diye çatlatma iğnesinden sonra kist olma ihtimali var mı canım biliyomusun
valla bilmiyorum canım yaaa
bende ne zaman vurulduysam tam 12.günü adet olurum
12.günüde bugün inşallah olmamda pazartesi daha yüzüm gülerek tahlil yaptırırım canım

neşeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmm
yazdığımı okudunmu?

edut yaaaaaa valla bizi güldürdün kaydirigubbakcemile3
allahta seni güldürsün inşallah

neşeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmm
yazdığımı okudunmu?

evet canım
sende bir annesin işte
ona bakmakla sevap işliyorsun ne güzel
eşin genç ama geçen resmini bırakmıştın
ilk hanımı niye öldü acaba
sanada soruyorum ama üzmek istemem bak
istemezsen anlatmayabilirsin canım

valla bilmiyorum canım yaaa
bende ne zaman vurulduysam tam 12.günü adet olurum
12.günüde bugün inşallah olmamda pazartesi daha yüzüm gülerek tahlil yaptırırım canım

İnşallah canım inşallahh
Dün doktoru aradım adet oldum geleyimmi diye gelme 1 ay ara verelim dedi bazen ara verince düzene giriyor yumurtlama dedi kist varmı bakmıcakmısıız dedim bakmıycam dedi bidahaki ay geldiğinde bakıcam dedi çok sinir oldum yaa ilgilenmedi gibi geldi. Ben de doktorumu değiştirmeye karar verdim bidaha ona gitmem zaten yarın başka bi doktora gidicem belki kist vardır sol yumurtalığım çok sancıyor ve orda şişlik var gibi çok korkuyorum neşecim yaa kist vardır diye

evet kayra eskişehirin ayazı çok sert olurmuş arkadaşım söylemişti.orada doğalgaz faturaları da yüksek geliyodur di mi?
ben soğuğa dayanamıyorumm yaa çok üşürümm.

evet canım baya sert geçen hediye almaya çıktım yakın dı ama sanki yüz felci olacakmışım gibi geldi canım geçen ay bize 125 geldi ama yalıtım yaptırdık geçen sene onun faydası çok güzelim genelde herkesin yüksek geliyomuş

İnşallah canım inşallahh
Dün doktoru aradım adet oldum geleyimmi diye gelme 1 ay ara verelim dedi bazen ara verince düzene giriyor yumurtlama dedi kist varmı bakmıcakmısıız dedim bakmıycam dedi bidahaki ay geldiğinde bakıcam dedi çok sinir oldum yaa ilgilenmedi gibi geldi. Ben de doktorumu değiştirmeye karar verdim bidaha ona gitmem zaten yarın başka bi doktora gidicem belki kist vardır sol yumurtalığım çok sancıyor ve orda şişlik var gibi çok korkuyorum neşecim yaa kist vardır diye

şimdi canım bende tedavi gördüm ve ne kadarda olsa biliyorum
tedavi gördügün ay olmazsa 1 ay ara verir doktor
bazen o şişlik yumurtalıklar büyüyüp çatlamadıgı zaman içine sıvı birikiyormuş ve 1 kere daha adet olursan rahatlarsın canım

İnşallah canım inşallahh

sen antalyadasın dimi?
benim teyzem orda ebe
eğer istersen bi doktor adı söyler sana
geçenlerde o gitmiş çok beğenmişti
içinde oturuyosan?

kayracım sana bişey soracagım kayranın anlamını biliyormusun eger oglum olursa adını akın kayra koymayı düşünüyoruz ama kayranın anlamını bulamadım allahın lütfu olarak bılıyorum ben dogrumu

kızlar ben çıkıyorum akşama girerim canlarım
kendinize iyi bakın hoşcakalınzemuszemus

Kuzucum sen biliyomusun çatlatma iğnesinden sonra kist olma ihtimali varmı ben dün adet oldum ama tam olarak gelmedi lekelenme şeklinde oluyor kist var diye korkuyorum canım

evet canım
sende bir annesin işte
ona bakmakla sevap işliyorsun ne güzel
eşin genç ama geçen resmini bırakmıştın
ilk hanımı niye öldü acaba
sanada soruyorum ama üzmek istemem bak
istemezsen anlatmayabilirsin canım

yok kuşum ne ölmesi
kötü şeyler yapmış anlamışsındır
melisa şimdi on yaşında
1yaşında gitmiş bidahada aramamış
ne biçim bi insan anlamıyorum
ben bile gece kaç kere kalkıp üstünü örtüyom
hiç mi düşünmüo çok merak ediyom
anneler günü oluyo doğum günü oluyo ......
üç senedirde ben bakıyom işte yazık yaaaaaaa

kayracım sana bişey soracagım kayranın anlamını biliyormusun eger oglum olursa adını akın kayra koymayı düşünüyoruz ama kayranın anlamını bulamadım allahın lütfu olarak bılıyorum ben dogrumu

evet canım bende öyle biliyorum ALLAH IN İNAYETİ ALLAH TAN GELEN İYİLİK LÜTUF CANIM ben de olursa eğer koymak istiyorum canım koy bencede çok güzel bir isimm

X