Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

merhaba herkese kuzunaz sayfaya gırınce once sana bakıyorum ınana senın kadar heyecanlıyım allah gonlune gore versın ınslalh ama benım gıbı olmak daha kotudur heralde benım bır kardesım oldu nur topu gıbı resmını koymaya calıstım ama beceremedım bu oyle kotu bıseykı ben bebegımı beklereken kardesım geldı ıcım cok farklı anlatamıyorum neyapalım bebegımden once kardesımınmıs yasam hakkı bu dunyada demekkı:sinifsinif:

Paylaşımlarınız çok güzel kızlar bu güzel ve faydalı bilgiler için hepinize teşekkürler opuyorumnanaktan
Divinity arkadaşımın tavsiyesiyle burdayım ilk fırsatta bende denicem süprizzzzz
inşallah hepimiz biran önce meleklerimize kavuşuruz :Saruboceq::Saruboceq:

hoşgeldin cnm opuyorumnanaktan

inşallah canım inşallah aramıza hoşgeldin hatta ailemize hoşgeldin canımmrabbim en kısa zamanda hepimize ANNELİK duygusunu nasip eder inşallaha.s.olumunekankayizsmile

inşallah canım inşallah aramıza hoşgeldin hatta ailemize hoşgeldin canımmrabbim en kısa zamanda hepimize ANNELİK duygusunu nasip eder inşallaha.s.olumunekankayizsmile
bu hoş karşılama içinde ayrıca teşekkür ederim :1hug:
Allah hepimiz için hayırlısını nasip eder inşallah :Saruboceq::Saruboceq:

yok canım ben aşılamam olacaktım 14. günümde yumurtalarım 16,5 ve 14 mm 2 tane olmuşlardı sonra 2 gün sonra bakıldı kendiliğinden çatlamış allahtan muhtemel çatlama anında fikfik yapmıştık 3 gün boyuncada fikfikle devame ttim o bal polenide eskiden yazmıştım öle kaldı bu ay yemedim

bu hoş karşılama içinde ayrıca teşekkür ederim :1hug:
Allah hepimiz için hayırlısını nasip eder inşallah :Saruboceq::Saruboceq:

amin cnm
ama sanki bu topik bana uğurlu gelecek gibi hissediyorum
uğurlu geldi bana 55 günden sonra adet oldum ve kürlerime başlıycam guclubacismile

:kedi: ayy ne güzel kendiliğinden çatlamışlar
hayırlısıyla inşallah kavuşursun cnm meleklerine yada meleğine
benim ilk hamileliğimde 2 yumurtam vardı biri tutmuştu
olsun buna şükür en azından sağlıklıydı

polenle balı geçen sene bende denedim ama işe yaramadı cnm
çörek otu-bal-tarçın daha çok işe yaramıştı adetlerimi düzene sokmuştu
polende faydalıdır ama faydasızdır demiyorum yanlış anlaşılmasınbilmiyorumkismile

canım çok sağol inşallah rabbim benimde sizlerinde heyecanını hayak kırıklığına döndürmez kardeşinmi oldu cnm maşallah annen kaç yaşındaki canım benim ama ben de kardeşimi büyüttüm o kadar tatlı oluyor ki şu an diyorum ancak evladım olsa onun kadar severdim bir bebeği heralde içine sokasın geliyor sevgiden çok güzel bir şey canım bu

amin cnm
ama sanki bu topik bana uğurlu gelecek gibi hissediyorum
uğurlu geldi bana 55 günden sonra adet oldum ve kürlerime başlıycam guclubacismile
Oldunmu canım çok şükür kurtuldun sonunda sıkıntıdan :lepi:
Şu halimize bak adet olmaya bile sevinir olduk bu düzensizliklerden -tatlicadiarzu-
İnşallah hepimize uğurlu gelir :Saruboceq:

Şu halimize bak adet olmaya bile sevinir olduk bu düzensizliklerden -tatlicadiarzu-

evet sabah oldum çok şükür kendimi normal bi insan gibi hissetmeye başladım kaydirigubbakcemile3

sen hamiş kaldınmı ki canım yoksa bebişin varmı

arkadaşım hoşgeldin sende bu arada nasılsın

canım bal tarçın çörek otu karışımını 1 ay yapınca mı iyi geliyor yoksa sürekli yapmak gerekiyor mu

bu arada divinty canım sen hayıtı denedinmi prolaktin sorunu olanlara dr dostineksle birlikte bazen agnucaston verebiliyor her dr önemsemiyor tabide bu agnucaston da hayıt tohumu ektresi he

1 tane kızım var cnm şubatta 9 yaşına girecek teyzesi ellerinden öper
2. bebek için 2 senedir çabalıyoruz

ayy öylemi canım ne güsel allah bağışlasın rabbim 2. evladınıda nasip etsin inşallah sana oda erkek olsun inşallah hayırlısı rabbimden allah uzun ömür versin kızınada bende böle olucam belkide bi bebiş gelecek o büyüyüncede 2. si içinmi uğraşıcaz bunlarıda düşünmüyor değilim kaydirigubbakcemile3

hoşgeldin canım aramıza topiğimiz uğurlu gelir inşşşş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…