Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kaydirigubbakcemile3 onuda deneriz süt maydanoz buharında oturuyorum da adetten snra olması gerekıyormus sanırım gecen ay denedım şimdi adet olmayı beklıyorum adacayı yagı koydum vıks koydum onuda koyarım eşim de onu bunu sokacagına benımkını sokda işe yarasın :eek: diyor :eek::eek::kedi:

ayy hiç güleceğimm yoktu yaaa :KK70: kızlar süpersinizz yaa ne güzel bi ortamımızz varr valla yaaakaydirigubbakcemile3zemuszemus

yasemınden haberi olan yokmu merak ediyorum

yaa inş kötü bi haber gelmez.gerçi iyi bir haber olsaydı çoktan nete girmişti bizede müjdeli habei vermişti ama çok endişeliyim ne yalan sölimm.
Sanırım burda yeni arkadaşlıklara yer yok. Yukarıda selam yazdım. Sorunumu yazdım. Bir Allahın Selamı bile verilmedi.

hooş geldiin. bende geç kaldım sırayla kaçırdığım sayfaları okuyodumm.

günaydın kızlar nabersiniz
bu sabah progesteron için kan verdim yarın alıcam sonucu hayırlısıyla inş. yine yüksek çıkar
gecen aydan tecrübe edindik artık biliyorum.
eğer hamilelik olusmazsa çatlatma iğnesinden 14 gün sonra adet olunuyormus.
allahım inşallah olmam bu ay

elifcim darılma lütfen bazen gözden kacabılıyor. biz burda kimse birbirini tanımadan biraraya geldik
tabikide senide aramıza alırız. düşüklerin içinde cok geçmiş olsun cnm allah bir daha yaşatmasın.
inşallah birdahaki sefere sağlıkla kucağına alırsın.

günaydın kızlar nabersiniz
bu sabah progesteron için kan verdim yarın alıcam sonucu hayırlısıyla inş. yine yüksek çıkar
gecen aydan tecrübe edindik artık biliyorum.
eğer hamilelik olusmazsa çatlatma iğnesinden 14 gün sonra adet olunuyormus.
allahım inşallah olmam bu ay

elifcim darılma lütfen bazen gözden kacabılıyor. biz burda kimse birbirini tanımadan biraraya geldik
tabikide senide aramıza alırız. düşüklerin içinde cok geçmiş olsun cnm allah bir daha yaşatmasın.
inşallah birdahaki sefere sağlıkla kucağına alırsın.
canım yarına kadar beklemee beee.... kan verdiğin hastahanenin sitesine gir. e.labrotuar var ordan tc ni yaz çıkarr ne bekliyon yarına kadardelikafadulden

:nazar:|....KK Nick....|YAŞ|SAT|infertilite sorunu .|Uyguladığı kürler|beklenen adet tarihi |kullandığı ilaçlar| ovülasyonla ilgili | Dualar
1|kuzunaz|25 | 26.09.2009 |polikistikover |hayıt kapsülü (agnucaston), polenbal, tarçınçörekotu, bal, böğürtlen kökü| belirsiz |glucophage-folic plus-carvital(b12-b6-folicasid bitkisel) | ovülasyon testine başlayacak| 4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler
2|yasemin-66 | 30|14.09.2009|sebepsiz-bebeklerin kalbi duruyor |ba tarçın çörekotu karışımı |09.10.2009 |zinco-s,folbiol,bebe aspirini ve b vitamini | yumurtlama düzenli|4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler
3|alpy| 28|17.09.2009|polikistikover|soğan kürü-eşine keçi boynuzu kürü|belirsiz|glucophage,folik asit |dr tarafından takip yapılacak |meryem süresi,41 yasin ve 4444 tefriciye başlayacak
4|aycanisa |21|23.09.2009|tüp tıkanıklığı|adaçayı yağı,süt ve maydonoz buharı,arslan pençesi çayı| belirsiz|ilaç kullanmıyor |ovülasyonu düzenli gerçeklerşiyor | 500 yasin, tesbih , 4444 tefriciye başlayacak
5| yavruceylan|29|28.09.2009 |polikistikover|böğürtlen kökü kullanıyor|26.10.2009|folbiol|şu an düzenli adetten dolayı düzenli kabul ediyoruz |41 yasin okudu ve tesbihe devam ediyor
6|prlanta|21|10.10.2009|sorun yok|baltarçınpolençörekotu karışımları ve böğürtlen kökü kullanacak|08.10.2009|klomen ve çatlama iğnesi kullandı şimdiye kadar |düzenli yumurtluyor|41 yasin ve 4444 tefriciyeye başlayacak
7|aymes|27 | 27.09.2009|erkek infertilitesi|şu an kür uygulamıyor| 25.10.2009|şu an ilaç kullanmıyor | düzenli yumurtluyor | 41 yasin,meryem suresi ve tasbihlere başladı
8|bulut83|27|26.09.2009|sebepsiz infertil|şu an kür kullanmıyor |25.10.2009 |şu an ilaç kullanmıyor |yumurtlama normal | 41 meryem suresi okundu-tilavet surelerine başlayacak
9|Eti_puf|27|06.10.2009|spermiyogram düşüklüğü (eşte)-yumurtlama bozukluğu|keçiboynuzu (eşe) -baltarçın ve süt buharı | 06.11.2009 |ilaç kullanmıyor|yumurtlama düzensiz|4444 tefriciye okundu
10|ayferrr|29| 24.09.2009|yumurtalık tembelliği(zaman zaman)|eşine keçiboynuzu |23.10.2009|ilaç yok)|yumurtlama düzensiz|tesbihe başlanacak
11|esengülüm|23| belirtilmedi|polikistikover ve eşte morfoloji ve hareket problemi|eşine keçiboynuzu kürü ce evicap vitamin |07.10.2009|glucophage|belirtilmedi|meryem suresini okuyor
12|Kelebekafyon|22| 22.09.2009|eşte varikosel(ameliyat)|eşine çakşırotu kürü uyguluyor kendi böğ. kök. başlayacak |19.10.2009|ilaç kullanmıyorlar|yumurtlama düzenli|41 meryem süresi okuyacak
13|zeyn77|32| 11.09.2009|yumurtlama bozukluğu ve eşte sperm azlığı|baltarçınçörekotu karışımına başlayacak eşi için panax ginsengi macunu kullanıyor |15.10.2009|klomene başlayacak|ovülasyon testi ile takip edecek|tesbihe başladı
14|ayse.20|20|25.09.2009|yumurtlama bozukluğu-tembelliği|balpolenarısütü karışımı+3 çeşit ot kullandı |25.10.2009|klomen+estrofem|ilaçsız ovülasyon gerçekleşmiyor|7 gün oruç+ya şafi tesbih
15|lonelines|26|29.09.2009|eşte sperm düşüklüğü |keçi boynuzu kürü (eşi kullanıyor) kendisi incir kürü btç karışımı adaçayı yağı ve maydonoz buharı kullandı daha önce |27.10.2009|evicap,çinko,klomen,ace plus selenyum(eşi kullanıyor)|ovülasyon düzenli(3 ay ovülasyon testi ile takip etti)|4444 tefriciye-41 meryem okudu-ramazanda 7 gün oruç açarken yabari-yahalik-ya musavvir okunmuş suyla oruç açtı namazlardan sonra ya evvelü tesbih ediyor:nazar::nazar:
16|bubus|belirtilmedi|belirtilmedi|yumurtlama sorunu|eşi keçi boynuzu pekemzi kendisi incir yiyor|25.10.2009|klomen+pregnly çatlama iğnesi|dr. tarafından takip ediliyor|4444 tefriciye ve ayetel kürsi okuyor
17|nurdannurdan|23|07.10.2009|eşte sperm hareket azlığı ve morfoloji sorunu |kür kullanmıyor|07.11.2009|belirtilmedi |yumurtlama düzensiz|meryem süresine başlayacak
1|kayra_esk|29|05.09.2009|pko |kür kullanmıyor|05.10.2009|glucophage|yumurtlama düzensiz|500 yasin okundu
19|amor_amor|28|18.09.2009|sebepsiz infertilite|kür kullanmıyor|12.10.2009|belirtilmedi |normal|dua belirtilmedi
20|cucu|23|30.06.2009|polikistikover|tedavi sırasında hayıt tohumu kullandı |belirsiz(test için 16 ekimi bekliyor) |glukofen,folikasit ve xarmethagon|dr. tarafından takip edildi|hergün yasin okuyor 4444 tefriciyeye başlayabilir
21|adalex|25|03.10.2009|polikistikover|tedavi sırasında böğütlen kökü kullanıyor |03.11.2009(test yapıcak)|pregon iğne|dr. tarafından takip ediliyor|mübin duasına başlayacak
22|semos427|33|belirtilmedi|erken yumurta yetmezliği|saraçoğlu özel kürü-organik beslenme-balık hariç et tüketmiyor |belirtilmesi|dhea balık hapı|yumurtlama düzensiz|41 fetih süresi okudu

listemizi güncelliyorum

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Bende dualarınızda bulunmak istiyorum. 3 tane düşük yaptım. 3 gebelikte kan pıhtılaşması olduğu anlaşıldı.Ancak bütün önlemlere rağmen gene düşük yaptım. Kendimi yanlız hissediyorum kimse beni anlamıyor. Sizlerle umaram güzel duygular paylaşırım

Sanırım burda yeni arkadaşlıklara yer yok. Yukarıda selam yazdım. Sorunumu yazdım. Bir Allahın Selamı bile verilmedi.

Arkadaşım tam selam yazıcaktım altaki yazını gördüm
dur ya o kadar hızlı değiliz biz tabiki yeni arkadaşlara yer var her zaman
ama bizlerde çalışıyoruz yada işimiz gücümüz var hemen cevap veremeyebiliriz
yoksa kimseden Allahın selamını esirgemeyiz emin olki hoşgeldin

arkadaşım hoşgeldin yeni arkadaşlıklara yer olmaz olurnu bu topiğe her gün yeni birileri katılıyor yani muhakkak herkesin işi vardır o an yazamamıştır bu kadar aceleci ve sabırsız olmamalıyız her anlamda özellikle bebek için rabbim seni sınıyor biliyorum çok zor sabırlı ol demek dile kolay ama sabırlı olursak mükafatıda güzel olur diye düşünüyorum allah hayırlısını versin hakkımızda geçmiş olsun listeyi az önce güncelledim orada üst satırdaki bilgileri görürsün listeye eklenmek istersen o bilgileri vermen yeterli tekrar geçmiş olsun

oyaa yapıyom abla iki günde bitti valla... bugünn bide havlu kenarına başlıcamm o çok güzell yaa olmazzsaa onun örneğinin resmini çeker koyarım. süper valla.delikafadulden

kolay gelsin şekerim ben bebek hırkası örerim yani örgü örerim de dantel işinden hiç anlamam ama çalışırken öremem tabi maşallah sana çalışırken iyi yapıyorsun

ayşe ciğim nerde bu arada ya dün gece eşiyle barışma sinyalleri vardı kesin yorucu bir geceydi kalkamadı heralde e tabi kolay değil özlem gidermek dimi :))

kolay gelsin şekerim ben bebek hırkası örerim yani örgü örerim de dantel işinden hiç anlamam ama çalışırken öremem tabi maşallah sana çalışırken iyi yapıyorsun

yok kız abla çalışırken tabi yapamıyom akşam eve gidince yapıomdaa.yav şimdi bilee bi ton işim varr çizimm yapıomm. programdaa..:gitme:
ayşe ciğim nerde bu arada ya dün gece eşiyle barışma sinyalleri vardı kesin yorucu bir geceydi kalkamadı heralde e tabi kolay değil özlem gidermek dimi :))

valla billaa uyutmadı herhalde kocası sabaha kadar..zavallım yorulmuşkaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile3delikafadulden

Arkadaşlar kusura bakmayın. Ben kendimi çok yanlız hissettim. Benimle aynı sorunları yaşayanlarla konuşmak istedim. Çünkü etrafındakiler seni anlamıyorlar. O yüz den acelem oldu belkide

kızlar geldim elifim canım sen bana özelden yazarmısın bunları ben 1 saat kadar burada olmayacağım geldiğimde kaçırmayayım bana özel mesajla yaz ayçacığımın sana sölediklerini olurmu

X