Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kızlar geldim elifim canım sen bana özelden yazarmısın bunları ben 1 saat kadar burada olmayacağım geldiğimde kaçırmayayım bana özel mesajla yaz ayçacığımın sana sölediklerini olurmu

Henüz özel mesaj atamıyorum canım budan yazıyorum. ekim 12 Ekimde en son adet oldum. Kullandığım kür yok. ilaç aspirin. dua ise 4444 salavatı tefrice okudum. Kan pıhtılaşmasından dolayı düşük yapıyorum. :çok üzgünüm:

canım asprini neden kullanıyosun?

canım kuzunazın resmının üstünde saga tıkla orada kuzunaza özel mesaj at yazıyor ordan atabılırsın

ayşe ciğim nerde bu arada ya dün gece eşiyle barışma sinyalleri vardı kesin yorucu bir geceydi kalkamadı heralde e tabi kolay değil özlem gidermek dimi :))

ayyy manyaksınız yaa:roflol::roflol::roflol:
fena bi gece değildi :)) ama geç uyanmamın sebebi o değil apartmandaki dallamalar sabahın köründe tamirata başladılar uyutmadılar tamda kocamın izinli olduğu günü bulmuşlar uyuzluğa bak ya

valla billaa uyutmadı herhalde kocası sabaha kadar..zavallım yorulmuşde likafadulden

yavrum abartmayın bee ne sabaha kadar yapması kendinizle karıştırmayın beni hele kuzu ooo adamı uyutmuyo o çok fena bide sürekli çerez merez yediriyo :roflol::roflol::roflol:

bu arada günaydınnnnn

bu arada ayçanisanın kocasının lafına çok güldüm yaaaaa süpersiniz valla billa:roflol:

alıoooo ordamısınız kuzu nereye gitti bugün baya kalabalık bir sürü yeni dertdaşlar gelmiş
hoşgeldinz

heee iyi barri yesin yarasınnn:)
evindarkece
sen nasılsın el işi yapıyomuşsun bende çok severim şu an elimde bi tülbent var
sende örneğini çek koyda bakalım belki yaparıs

tamam canım eve gittiğimde çekiyim yarın koyarım burayaa..akşam bi havlu kenarına başlıcam bakalımm. o süper ama yaa

evindarkece

benimde bir sürü oyalanacak çember var hiçte sevmem oya yapmasını benımkıleride yapıverin barı eliniz değmişken kaydirigubbakcemile5

|....KK Nick....|YAŞ|SAT|infertilite sorunu .|Uyguladığı kürler|beklenen adet tarihi |kullandığı ilaçlar| ovülasyonla ilgili | Dualar
1|kuzunaz|25 | 26.09.2009 |polikistikover |hayıt kapsülü (agnucaston), polenbal, tarçınçörekotu, bal, böğürtlen kökü| belirsiz |glucophage-folic plus-carvital(b12-b6-folicasid bitkisel) | ovülasyon testine başlayacak| 4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler
2|yasemin-66 | 30|14.09.2009|sebepsiz-bebeklerin kalbi duruyor |ba tarçın çörekotu karışımı |09.10.2009 |zinco-s,folbiol,bebe aspirini ve b vitamini | yumurtlama düzenli|4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler
3|alpy| 28|17.09.2009|polikistikover|soğan kürü-eşine keçi boynuzu kürü|belirsiz|glucophage,folik asit |dr tarafından takip yapılacak |meryem süresi,41 yasin ve 4444 tefriciye başlayacak
4|aycanisa |21|23.09.2009|tüp tıkanıklığı|adaçayı yağı,süt ve maydonoz buharı,arslan pençesi çayı| belirsiz|ilaç kullanmıyor |ovülasyonu düzenli gerçeklerşiyor | 500 yasin, tesbih , 4444 tefriciye başlayacak
5| yavruceylan|29|28.09.2009 |polikistikover|böğürtlen kökü kullanıyor|26.10.2009|folbiol|şu an düzenli adetten dolayı düzenli kabul ediyoruz |41 yasin okudu ve tesbihe devam ediyor
6|prlanta|21|10.10.2009|sorun yok|baltarçınpolençörekotu karışımları ve böğürtlen kökü kullanacak|08.10.2009|klomen ve çatlama iğnesi kullandı şimdiye kadar |düzenli yumurtluyor|41 yasin ve 4444 tefriciyeye başlayacak
7|aymes|27 | 27.09.2009|erkek infertilitesi|şu an kür uygulamıyor| 25.10.2009|şu an ilaç kullanmıyor | düzenli yumurtluyor | 41 yasin,meryem suresi ve tasbihlere başladı
8|bulut83|27|26.09.2009|sebepsiz infertil|şu an kür kullanmıyor |25.10.2009 |şu an ilaç kullanmıyor |yumurtlama normal | 41 meryem suresi okundu-tilavet surelerine başlayacak
9|Eti_puf|27|06.10.2009|spermiyogram düşüklüğü (eşte)-yumurtlama bozukluğu|keçiboynuzu (eşe) -baltarçın ve süt buharı | 06.11.2009 |ilaç kullanmıyor|yumurtlama düzensiz|4444 tefriciye okundu
10|ayferrr|29| 24.09.2009|yumurtalık tembelliği(zaman zaman)|eşine keçiboynuzu |23.10.2009|ilaç yok)|yumurtlama düzensiz|tesbihe başlanacak
11|esengülüm|23| belirtilmedi|polikistikover ve eşte morfoloji ve hareket problemi|eşine keçiboynuzu kürü ce evicap vitamin |07.10.2009|glucophage|belirtilmedi|meryem suresini okuyor
12|Kelebekafyon|22| 22.09.2009|eşte varikosel(ameliyat)|eşine çakşırotu kürü uyguluyor kendi böğ. kök. başlayacak |19.10.2009|ilaç kullanmıyorlar|yumurtlama düzenli|41 meryem süresi okuyacak
13|zeyn77|32| 11.09.2009|yumurtlama bozukluğu ve eşte sperm azlığı|baltarçınçörekotu karışımına başlayacak eşi için panax ginsengi macunu kullanıyor |15.10.2009|klomene başlayacak|ovülasyon testi ile takip edecek|tesbihe başladı
14|ayse.20|20|25.09.2009|yumurtlama bozukluğu-tembelliği|balpolenarısütü karışımı+3 çeşit ot kullandı |25.10.2009|klomen+estrofem|ilaçsız ovülasyon gerçekleşmiyor|7 gün oruç+ya şafi tesbih
15|lonelines|26|29.09.2009|eşte sperm düşüklüğü |keçi boynuzu kürü (eşi kullanıyor) kendisi incir kürü btç karışımı adaçayı yağı ve maydonoz buharı kullandı daha önce |27.10.2009|evicap,çinko,klomen,ace plus selenyum(eşi kullanıyor)|ovülasyon düzenli(3 ay ovülasyon testi ile takip etti)|4444 tefriciye-41 meryem okudu-ramazanda 7 gün oruç açarken yabari-yahalik-ya musavvir okunmuş suyla oruç açtı namazlardan sonra ya evvelü tesbih ediyor
16|bubus|belirtilmedi|belirtilmedi|yumurtlama sorunu|eşi keçi boynuzu pekemzi kendisi incir yiyor|25.10.2009|klomen+pregnly çatlama iğnesi|dr. tarafından takip ediliyor|4444 tefriciye ve ayetel kürsi okuyor
17|nurdannurdan|23|07.10.2009|eşte sperm hareket azlığı ve morfoloji sorunu |kür kullanmıyor|07.11.2009|belirtilmedi |yumurtlama düzensiz|meryem süresine başlayacak
1|kayra_esk|29|05.09.2009|pko |kür kullanmıyor|05.10.2009|glucophage|yumurtlama düzensiz|500 yasin okundu
19|amor_amor|28|18.09.2009|sebepsiz infertilite|kür kullanmıyor|12.10.2009|belirtilmedi |normal|dua belirtilmedi
20|cucu|23|30.06.2009|polikistikover|tedavi sırasında hayıt tohumu kullandı |belirsiz(test için 16 ekimi bekliyor) |glukofen,folikasit ve xarmethagon|dr. tarafından takip edildi|hergün yasin okuyor 4444 tefriciyeye başlayabilir
21|adalex|25|03.10.2009|polikistikover|tedavi sırasında böğütlen kökü kullanıyor |03.11.2009(test yapıcak)|pregon iğne|dr. tarafından takip ediliyor|mübin duasına başlayacak
22|semos427|33|belirtilmedi|erken yumurta yetmezliği|saraçoğlu özel kürü-organik beslenme-balık hariç et tüketmiyor |belirtilmesi|dhea balık hapı|yumurtlama düzensiz|41 fetih süresi okudu
23|ELİFİM65|belirtilmedi|12.10.2009|kan pıhtılaşması yüzünden 3 düşükl|kür yok|belirtilmesi|aspirin|belirtilmedi|4444 salatı tefriciye okudu

elifciğim ekledim seni belirtilemedi yazan yerlerle ilgili de bilgi verirsen yani yaşın beklenen adet tarihin yumurtlaman nasıl oluyor ilaçlamı dr mu takip ediyor sen ovülasyon testi yapıyormusun filan bunları bu arada hamile kaldığın zamanlarda internetten sürhubad duası diye araştırırsan bulursun canım bu duayı sık düşük yapanlar için okurlarmış bunu okuyabilirsin birde allahın isimlerimden koruyucu anlamında olan el muheymin adını tesbih çekmeni tavsiye edebilirim bol bol alalh yardımcın olsun bir daha yaşatmasın böyle acı düşük filan hayırlısıyla sağsalim berbeğini kucağına almayı nasip etsin inşallah

tamam canım eve gittiğimde çekiyim yarın koyarım burayaa..akşam bi havlu kenarına başlıcam bakalımm. o süper ama yaa

kız yanlız bu topik sürekli biçim değiştiriyo şimdide hobi topiğine döndü:)))
bendede güzel havlu kenarı örnekleri var çeyizimde

benimde bir sürü oyalanacak çember var hiçte sevmem oya yapmasını benımkıleride yapıverin barı eliniz değmişken

ayy ayça vallaha bir sürü kişi vermiş bana tüllbent yapın diye 3 tane sırada bekliyo
siz çembermi diyosunuz biz tülbent diyouz

slm kızlar...ankarada prof dr bülent tıraş hakkında bilgisi olan var mı....

kuzu hoşgeldin selam sabah yok ben yokken dedikodumu yapmışsınız okudum :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…