Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

slmlar kızlar ben geldim nasılsınız valla ben 1 saat önce uyandım desem çalışan arkadaşlara hakaret olmaz inşallah a.s

arkadaşlar tam fuuul devam ediyorsunuz
hepiniz buradasınız
bende geldim

kızlar kanal7 nurertürk debir kadına tüpbebek yapılmış 43 yaşında onlar ağladı ben ağladım bülent karANdiya bir dr. ama merkezi söylemdiler biliyormusunuz nerenin dr?

kızlar ben yemeğe çıkıyorum gelince görüşürüz inşş.

erkencisin canım bende daha yeni söledim yemekleri
slmlar kızlar ben geldim nasılsınız valla ben 1 saat önce uyandım desem çalışan arkadaşlara hakaret olmaz inşallah a.s
valla bana hakaret gibi geldi bende onu düşünüyordum burda ev hanımı arkadaşlar var kayra tatlıkıs neşe hilal bunlar varya ben daha işe gelmeden önce uyanmış yazmış oluyorlar ben evde olsam diyordum akşama kadar yatardım gece yatmazdım sabah kalkmazdım misali yani şaka bir yana hoşgeldin canım
arkadaşlar tam fuuul devam ediyorsunuz
hepiniz buradasınız
bende geldim

evet canım ee neler hissediyorsun belirtilerin varmı daha anlat bakalım memelerin nasıl acı dolgunluk hissi filan var mı

memelerde dolgunluk var ama agrı yok canım
çok hafif midem ulanıyo
ama bilemiyorum
yaa eşim çok sabırsız kuzu ya

canım ya gece uyuyamadım tabi sabahda kalkamadım dr. gitcem bugün ne yapacağımı düşün düşün hala karar vermedim tüp b olayına burda mı olsa istanbulumu düşünsek bilmiyorum

bugün aşılamanın 10.günü kuzucum
ama hiç böyle mide bulantım olmazdı
kendimi farklı hissediyorum

neşecim sen hamilemisin sonuç mu bekliyorsun

canım aşılama oldum
pazartesi kanda bakılacak
ama dünden beri mide bulantım var
dün başım dönüyodu tansiyonum 8 e 6 ya düşmüş
bilemiyorum hayırlısı dua edin canım

sen yumurtluyorsun muhtemelen sana kim pko teşhisini koydu acaba adet kanaman normalmi canım birde eşine balkıldımı spermi sayı hareket ve morfolojik açıdamnn değerlendirildimi tüplerine baktırdınmı sende pko görünümü olsada belirtileri yok hem pko ile karıştıryor bazen dr lar yumurtalıklardaki görünümü hormonların nasıl pko lu olman için düşük fsh yüksek lh olması lazım bence bi yanlışlık var her bebek sahibi olmayana hemen pko teşhisi koyuyorlar bu drlarda ya boşa kürek sallama canım dediklerime dikkat et[/QUOTE]

canım benim ne tüylenmem nede adet düzensizliğim var. ama hormon testimde fsh ım normal ama ld değerim yüksek çok fark yok atıyorum biri 6 ise diğeri 8 felan, öte yandan bir yumurtamda 18 diğerinde 21 yumurtam var yani ben test ve ultrasonla teşhis konulmuş bir hastayım, tek belirginliğim kilo... veremiyorum ve basen ve göbek çevresinde

kızlar geçen burada başka bir topikte okudum biri korunuyormuş çocuk istemiyorlarmış bir gün sadece bir gün korunmamışlar ve hamile kalmış ya şaka gibi inanamıyorum

memelerde dolgunluk var ama agrı yok canım
çok hafif midem ulanıyo
ama bilemiyorum
yaa eşim çok sabırsız kuzu ya

olmazmı canım benim olmazmı ya rabbim inşallah kalbine göre verir rabbim muradını evrir inşallah allahım yardımcınız olsun hepimizin

canım ya gece uyuyamadım tabi sabahda kalkamadım dr. gitcem bugün ne yapacağımı düşün düşün hala karar vermedim tüp b olayına burda mı olsa istanbulumu düşünsek bilmiyorum

sen sebepsiz mi diyordun sen şu morfoloji olayına baktınmı canım sen buna bak o kötüyse mikroenjeksiyon dışında embriyo bile oluşmaz istanbulda düşünürsen kesinlikle umut tüp bebek başarı oranlarını bile söleyen nadir yerlerden

inşalllah canım ya bu farklılıklar hayra olsun kahramanmaraşta mı yaptırdın
yok canım maraşın elbistan ilçesinde oturuyoruz
elbistanda iyi bi doktor sadece yumurtalık tedavisini bu doktor yapıyo
2 ay öncede aşılama olmuştum ama düşük yaptım
kanamam durmadı bundada düşük olmasın diye progesteron verdi

bizde fikfik yaparken deney gibi bütün uygun koşulları sağlıyoruz hesaplıyoruz bütün akrobatik hareketleri yapıyoruz ya tık yokmafoldumben

olmaz da özeniyor insan ama yafu...biz öğlen yemeğinden döndük şimdibilmiyorumkismile

inşallah kuzucum allahım hayra çıkarsın
hepimizin yüzünü güldürsün inşallah

X