Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

TATLIKIS yetişemiyorum size demişsin kuşum hadi gel bekliyorum yaz kuşum hadi hilalciğim sen neden yazmıyorsun fikfiklerden ne haber anlat bakayım o konu ne oldu halloldu mu

oldum nihayet nilüşüm çok şükür :dance:
bayılırım sütlacada valla
adaçayını sallamamı alıyordun cnm yoksa bitki çayı olarakmı alıp demledin

sütlaçtada süt var yani oda tatlıların içinde en güzelii...e bide bala tarçını karıştır sabah akçam bir çay kaş.at ağzına...kolay yani...
adaçayını sallama almıştım ama iyi bir firmanın..bazısının iç ambalajı aralık oluyor çayda havayla temas ettiği için aromasını kaybediyor...<oyüzden doğa veya doğadan al.reklam olmasın ama engüzel ambalaj o çayların..doğa migroslarda var..doğadan heryerde var zaten

amin canım aminn ecmain

TATLIKIS yetişemiyorum size demişsin kuşum hadi gel bekliyorum yaz kuşum hadi hilalciğim sen neden yazmıyorsun fikfiklerden ne haber anlat bakayım o konu ne oldu halloldu mu

baktım yetişemiyorum bi meryem suresi okuyayım dedim canımcım

canımcım bildiğim bişeyse cevaplamaktan mutlu olurum.
benim gibi olan pkolularda adet düzensizliği olduğundan belli bir zamanımız yok 2 ay bazen 3 ay bile omadığı olabiliyor.ama senin gibi düzenli adet olan pkolularda ne şekilde oluyo tam emin değilim ama düzenli olduğu için de adet döngünü bozar düşüncesiyle pek kür tarifi vermekten de çekiniyorum açıkçası ama araştırdıktan sonra aşağıdaki şekilde kullanabilirsin canım

Hamile kalmak için Çörek otu Bal Tarçın Macunu

12 silme tatlı kaşığı taze öğütülmüş çörek otu (30 gr.)
10 çay kaşığı toz tarçın
10 yemek kaşığı saf bal

Bu karışımdan her gün 1 yemek kaşığı adetin 2. günü başlanıp 12. güne kadar sabah akşam yenir. Bu karışım yumurtaları büyütüp hormonları düzenler. Dolayısıyla hamile kalma ihtimalini yükseltir.
(ALINTIDIR)

sütlaçta pirinç var ama kıslar bakın hızlı karbonhidratları tüketmeyelim şeker pirinç ve unlu gıdalar bunlar zararlı şekeri aniden çıkarıp hızla düşürürler bu yüzden ii değildir sakızınıza tarçın koyup çiğneyebilirsiniz bu arada böğürtlen kökünü unuttukmu kıslar oda bir çok faydası var biliyorsunuz değilmi

beni yazmamışsın küstümmmmm((

bu cörek otu ılla ogutulmusmu olucak bıde bal marketten aldıklarımızla olmazmı ?

canlarım özür dilerim
eltimle konuşuyodum
şimdi yemek yapcam çıkmam lazım
inşallah geri gelebilirim
sizi seviyorum kendinize iyi bakın canlarımmmmmmmm

canım bak adet nasıl olunuyor biliyormusun yumurta çatlıyor veserbest kalan yumurta progesteron hormonu salgılıyor progesteronda adet olmayı sağlıyor hatat olası bir döllenme varsa rahmi bebek için hazırlıyor bu hormon canım senin adet siklusların nasıl

amin canım benim inşallah allah sanada versin tez zamanda inşallahhhhhhhhh

Canım valla fikfikten hep kaçardım eşim isterdi şimdi hep ben istiyorum onun da hoşuna gidiyo tabii delikafaduldendelikafaduldenhihoyyytopuyorumnanaktan

bu cörek otu ılla ogutulmusmu olucak bıde bal marketten aldıklarımızla olmazmı ?

evet canım öğütülmüş olacak ama çörekotunun içindeki uçucu bir madde var o zaten etki etmesini sağlayan dolayısıyla diyorlar ki çörekotu öğütülür üğütülmez hemen bala karıştırılması lazım ki o madde uçmadan bala karışmış olsun ben 2 gün önce aktardan öğütülmüş alıp öyle yaptım ama şimdi küçük bir öğütücü almak istiyorum kendim öğütüp hemen yapıcam.
balın hakiki kestane balı olsa çok iyi olur ben karadenizli olduğumdan kendi peteğimiz var ve hakiki baldan yapmıştım piyasada satılan ballar çok iyi sayılmaz eğer varsa bi tanıdığın ondan hakiki bal alabilirsin yoksa da tanınmış bir markanın al canım.

ben yinede otunu alıyım onun boshayallersmile

cnm şekerli şeyleri şerbetli tatlıları hamur işlerini ben çok severim
şimdi onları yemem bebek içinmi sakıncalı yani şekerin aniden çıkması veya düşmesi falan

kızlar demek fındık badem cevizde iyi geliyor yumoşlara..ben bayılırım kuruyemişe nerdeyse herakşam bir avuç yerim ceviz fındık badem..hadi hayırlsı bakaaaa

valal canım ben anlattım okumuşsundur yavaş büyüyen yumurtalarım 2 günde kendiliğinden çatlamış ben o 2 gğnde ceviz fındık badem ve incir yedim hala yiyorum kuruyemişi bizde çok tükeymeye başladık eşimle allahım olmayanlarada nasip etsin ama faydası var sanırım

baktım yetişemiyorum bi meryem suresi okuyayım dedim canımcım

iyi yapmışsın alalh kabul etsin canım benim

inşallahhh canım benim inşallahhhhh rabbim dualarını kabul etsin

sen çok yaşa kuzucum annem getirdi bana kendi bahçesinden iyicede yıkamış şimdi ne zaman kaç gün nasıl kullanılıyo dşye sorsam çok soru sormuş olurmuyum meleğim
canlarım özür dilerim
eltimle konuşuyodum
şimdi yemek yapcam çıkmam lazım
inşallah geri gelebilirim
sizi seviyorum kendinize iyi bakın canlarımmmmmmmm
rabbime emanet ol kolay gelsin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…