Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

vallla kıs 2 gündür bir enerjim varki sorma ancak halay paklar bizi şimdiden sen ben ve neşe için başlayalım kesin öğrenincede iyice coşarız :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

:teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:

hatta oooooh
hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

Canım ben de rahim kayması diye biliyooom
eskiler söyler hep
Hatta burda bi kadın var
arkadaşımın arkadaşları
ikisine de bakmış
sabun bağlatmış
Üç gün tuvalet dışında hiç kalkmayın demiş
İkiside şu anda hamileymiş[/QU
bende bu ay denedim bakalım ne olucak
ama ben normal haldeyim ağır kaldırmamam gerekiyor
çok da tezcanlıyım

Kıslaaar
ben de kaçiiiim artık
sabah kalkamayacağım walaaa

Çooook öptüüüüm
akşama hayırlı haberleer alırım inşşşşaaallaaaaahh

opuyorumnanaktan

bir tür rahim sarkması gibi
sen bu ay aşılamamı oldun kuzunaz?

aşılama olacaktım yumurta takibim yapılıyordu en son 14. günümde baktı dr biri 16,5 biri 14 mm olmuş yumoşların 3 gün sonra ya çağırdı yani 17. günümde çağırdı ama b gittim baktım yumoşlar yok yerinde uçmuş gitmişşş yani çatlamış 16. günümde allahtan ilişki olmuştu ve o gün de oldu ertesi günde yani 16. 17.18. günümde fikfik yaptık bugün ise 21. günüm ama fikfik yokk yapsakmı acepp

Canım ben de rahim kayması diye biliyooom
eskiler söyler hep
Hatta burda bi kadın var
arkadaşımın arkadaşları
ikisine de bakmış
sabun bağlatmış
Üç gün tuvalet dışında hiç kalkmayın demiş
İkiside şu anda hamileymiş[/QU
bende bu ay denedim bakalım ne olucak
ama ben normal haldeyim ağır kaldırmamam gerekiyor
çok da tezcanlıyım

sabun mu bağladı canım sana da???
Ben de olmazsa 15 tatilde deniyim diyoom bu kocakarıyı olamzsa

aşılama olacaktım yumurta takibim yapılıyordu en son 14. günümde baktı dr biri 16,5 biri 14 mm olmuş yumoşların 3 gün sonra ya çağırdı yani 17. günümde çağırdı ama b gittim baktım yumoşlar yok yerinde uçmuş gitmişşş yani çatlamış 16. günümde allahtan ilişki olmuştu ve o gün de oldu ertesi günde yani 16. 17.18. günümde fikfik yaptık bugün ise 21. günüm ama fikfik yokk yapsakmı acepp

Kız kuzuuu
O kadar minik yumurtacık arasında nasıl gördüki onları yaaa
Çok belli oluyo mu canımü

Bende inşaaalllah görürüm cumartesiii
Ye yoksaaa eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile
ya çatlamış olursa
o yüzden dr yumurtan olmamış derseee eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile

aşılama olacaktım yumurta takibim yapılıyordu en son 14. Günümde baktı dr biri 16,5 biri 14 mm olmuş yumoşların 3 gün sonra ya çağırdı yani 17. Günümde çağırdı ama b gittim baktım yumoşlar yok yerinde uçmuş gitmişşş yani çatlamış 16. Günümde allahtan ilişki olmuştu ve o gün de oldu ertesi günde yani 16. 17.18. Günümde fikfik yaptık bugün ise 21. Günüm ama fikfik yokk yapsakmı acepp

kuzunaz biz kaldık herhalde herkes gitti

bende birazdan çıkarım

Kız kuzuuu
O kadar minik yumurtacık arasında nasıl gördüki onları yaaa
Çok belli oluyo mu canımü

Bende inşaaalllah görürüm cumartesiii
Ye yoksaaa eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile
ya çatlamış olursa
o yüzden dr yumurtan olmamış derseee eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile

olurmu canım görüyor tabiki ölçüyor onları usg de işaretliyor filan senin çatlamaz hemen korkma bak benimki neden kendiliğinden çatladı bana göre bende fsh düşük lh yüksek zaten yani fsh uyarır lh çatlatır ya yumurtayı ilk puregon kullanmıştım sadece fsh var sonra menagon kullandım ya onda ikiside var fsh ve lh var yani birde benim 14. günde tam büyümemişti 16. günde de çatladı senin yeterli büyüklüğe gelir inşallah hemen iğneni yaparlar ve sonra fik fik fik fik

olurmu canım görüyor tabiki ölçüyor onları usg de işaretliyor filan senin çatlamaz hemen korkma bak benimki neden kendiliğinden çatladı bana göre bende fsh düşük lh yüksek zaten yani fsh uyarır lh çatlatır ya yumurtayı ilk puregon kullanmıştım sadece fsh var sonra menagon kullandım ya onda ikiside var fsh ve lh var yani birde benim 14. günde tam büyümemişti 16. günde de çatladı senin yeterli büyüklüğe gelir inşallah hemen iğneni yaparlar ve sonra fik fik fik fik

İnnnşaaalllaaah canım
hıııım dmek ilaçlar bile değiştiriyor
keşke değişmeseymişsin ilacını be kuzuuum
ama hayırlısı
Mutlaka bunda da bi hayır vardır canım
Belki kayra haklı çıkacak

X