Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

canım ben eylül 26 sından beri burdayım kızlar benim ailem oldu onlarsız yapamam artık sende katıl aramıza zaten bağımlılık yapar çıkamaz ayrılamassın bizden güzelimm:asigim:

neyse canım çok geç değil ben sıcak kanlı bir insanım aradaki farkı kapatırım

hişştt sigara yok olmasss nooo noo nooo bu arada bende gümüşhaneliyim şeker eşimde karslı erzurumla yakın sayılırız dimi benim eşim selim li azeri kökenli oluyorlarmış birazcık heralde

benim anne dedemde Karslı ve selimli
ama anneciiim çok küçükken dedem memur olmuş
buralara gelmiş yerleşmişler
Kız belki tanış çıkardık
akraba olurduk
Neyse oğlun değil kızın olsaydı labilirdim oğluşuma
ama pardon
ben kayranın kıza beişk kertiydim paşamı

yani durum karışık
babam erzurumlu ama o da memur olunca buraya gelmiş
annemle tanışmış evlenmişlerrr
Şimdi 40 yıldan fazla erzincandalar
Benim memleket karışık
Bi de kocadan dolayı tokat girdi işin içine
Çık çıkabilirsen
Sorana göre cevap veriyom
Eşimin tarafı sorunca
artık tokatlıyım diyooom
köye gidince Erzurumlu oluyoooz
burada zati doğduğum şehir diyooom

valla maşallahınız var sayfalardan takibe yetişemiyorum memnuniyetle katılırım muhabbetinize pozitif enerjiye ihtiyaç fazlasıyla var malum

canım sen sorun yok demiştin sana sölediime baktınmı eşinin morfolojisine baktınmı testlerinde sebepsiz olmasının iki sebebi var dr ların önemsemediği ama aslında çok önemli olan morfoloji yada duyduğum kadarı ile doku uyuşmazlığı oluyormuş hiç duydunmu canım

nasılsın kzunaz umarım bu ay hamile kalırsın
KUZUNAZ BENİ LİSTEYE EKLEMEMİŞSİN YA
yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ALLLAAAAAAAAHHHHHH hemşehri sayılırız canımın içi artvinliyim çayıda kıtlama içerim ben çaysız asla duramam başıma ağrılar girer hadi gel kızlar sizde gelin

var diyom işte ucundan bucağında bişeee
Bak topraaam çıktı millet

olur bende severim kıtlamaaa

amaaan sabah sabah bi demlik demler bi bardak içmeden çıkmam walaaa

kız neşeee
ses vermiyooon yavriiiiiiim
damla123
e anacım ses ver canım
hoşgeldiiin

olsun karışıkta olsa hemşehrimsin artık ayrıcada dünürümsün ceylanımmŞeniz

ondan eminim zaten canım tekrar hoşgeldin aramıza doğacak bebğimin teyzesiiiolumunekankayizsmile

Kız kayraaaa
Ne güzel diyon doğacak bebeğimin teyzesi diyeee
Ben hiç diyemiyooom :çok üzgünüm:
Yani hiç hayal bile edemiyooom :çok üzgünüm:
sanırım hormonlara taktım ya ondan
acaba ilaç işe yarıyo mudurki???
Hiç akıntı felan yok bende yaaa

var diyom işte ucundan bucağında bişeee
Bak topraaam çıktı millet

olur bende severim kıtlamaaa

amaaan sabah sabah bi demlik demler bi bardak içmeden çıkmam walaaa

aynen canım aynen çaysız hayat düşünemiyorum çalışırkende sabahları ne olursa olsun içmeden çıkamazdan evden dünürüm

canım bak senin mesajı düzelttiim kaydirigubbakcemile3 altalta olunca çok uzun oluyor be kuşum ama buda senin ayrıcalığın bu topikte böle yazan bir sen vardın şimdi neşede sana katıldı senin gibi yaıyor oda kaydirigubbakcemile3 neyse sadete geleyim baya karışıkmış evet bunu dicektim kaydirigubbakcemile3

Iyi akşamlar...
Bazılarınızın resimlerinde bebek var.. çcuklarınızın resmimi değilmi?

wallaaa mı kız kuzuzcuuuum
Hiç farkında değildim yaff
Dikkat ederim canım

Bi de bak dedim ya kız mız doğurma
alamam oğluşuma
kayranın kızına beşik kerttim
Sen tosun paşamı getiriyon yaaa
abilik yapsın benimkinee

bende diyemiyordum ama ne bileyim içimden geliyo bide benim ablam kızkardeşim filanda yok bebişim olunca teyzesi yok ama sizler varsınız birsürü teyzesi olacak rabbimin izniyle sen yakında hamiş kalacaksın ve bu mesajlarını sana hatırlatıcam hep birlikte gülücez inşallahhh hormonlara takma taktıkça sapıtıp yoldan çıkıyo o dengesizler

morfoloji biliyorum kuzucum ama doku uyuşmazlığını duymadım şu an ki dr. prf. iyi ve tecrübeli bir dr. yarın randevum var sorarım inşlh.

neşecim merhaba
DİLERİM ALLAHTAN HAYIRLI BİR EVLAT VERİR SANA
VE BİZE bize güzel haberleri verirsiniz

sen tüp bebek yaptırdın mı kaç yıldır istiyorsunuz ,

merhabalar canım hogeldin aramıza
ben 6 yıllık evliyim 3 yıllık evliyken ilk aşılamayla bir kızım oldu ama zatüreden dolayı öldü
sonra yeniden aşılama denedik olmadı sonra yeniden denedik oldu ama 2 ay önce düşük yaptım canım 29 aralıktada 3.aşılamamı oldum 11 ocakta tahlil günüm ama olmazsa
yaza tüp bebege gidecez canım

nasılsın kzunaz umarım bu ay hamile kalırsın
KUZUNAZ BENİ LİSTEYE EKLEMEMİŞSİN YA
yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

evet canım tam ben çıkarken yazmıştın hemen o mesahını bulup ekliyorum canım kıslar bana biraz müsade listeye eklemem gereken 2 kişi var :lepi:

Iyi akşamlar...
Bazılarınızın resimlerinde bebek var.. çcuklarınızın resmimi değilmi?

Neşeciğimin kaybettiği kızının resmi
benim ki benim bebiiş diiiiiil
ama çok isterdim böööle güleç bi oğlum olsun

Kuzuznun ve kayranın da değiiiil
tiryakın kendi çocuklukm resmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…