Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

bak o idrara çıkma olayı bende çok var ama son zamanlarda hep yumurtladıktan sonra bende başlıyor bu galiba gerçi önceki aylarda yumurtluyormuydum bilmiyorumda kafamçokkarıştı

yaa bilemiyorum kuzucum kafam karmakarışık
varmı yokmu bilmiyorum ama adet agrısı yok canım
ayşe gelse konuşurduk

ayy hamile olsam bütün kadınlar kulubündeki anne olmak isteyenleri yazarım nede olsa şimdiden 6 aylık hamiş karnına sahibim nerdeyse :CüvCüv:

ya kızlaaaar bu kayra nerede???
Kocişimi geldi acep???

Kaaaaayraaaaaa
Kaaaayraaaaaaa

Nerdesiiiiin???

Çık dışarıya oynayalım kaydirigubbakcemile2

kızlar iyi akşamlar herkese aranızdaki muhabbete bayıldım siz çoktandır mı konuşuyorsunuz

yaa bilemiyorum kuzucum kafam karmakarışık
varmı yokmu bilmiyorum ama adet agrısı yok canım
ayşe gelse konuşurduk

neşeciğim ayşeden neyi öğrenmek istiyorsun o aralar msn de sürekli konuşuyorduk midesinde yanma gibi hissediyordu hatta ondan önce hatırlıyormusunuz ben msn de konuşurken kayraya demiştim ayşe patates kızartması yemiş kendini kötü hissediyor midesi filan kötü demiştim kayrada demiştiki yağı bi kaç kere kullanmış olabilir yani testten baya bi önce bu belirtlileri yaşıyordu midesinde

ayy hamile olsam bütün kadınlar kulubündeki anne olmak isteyenleri yazarım nede olsa şimdiden 6 aylık hamiş karnına sahibim nerdeyse :CüvCüv:

Sorma kuzu yaaaaa

benim de şiş
Sanki üç aylık

ki benim hiiiç göbüşüm yoktur

sadece adete yakın şişer böööleee

Hadi senin ilçlar var sebeb
Bi de hamiş olabilirsin
Gerçi o hemen bu kadar şişmez ama
Ne güzel olur şöyleee vakti gelince kocaman olsaa

eeee de benim niye şiş
Drun hesaba göre daha var yımırtlamayaa
10. gün bugün

kuzucum bak o şişlik bende olmadı
ama ilk aşılamamda olmuştu tutmadı
ikinci düşük yaptıgım aşılamadada karnım şiş degildi oldu ama düştü
bundada şiş degil allahım hayırlara çıkarsın inşallah
tabi kişiden kişiye degişir
ama ben zayıfım onuda söyliyimde
belkide ondan karnım şiş olmuyor

evet canım o mevzuyu biliyorum evet
yani mide bulanması oluyormu
idrara çıkıyormusun diye yani

kızlar iyi akşamlar herkese aranızdaki muhabbete bayıldım siz çoktandır mı konuşuyorsunuz

canım ben eylül 26 sından beri burdayım kızlar benim ailem oldu onlarsız yapamam artık sende katıl aramıza zaten bağımlılık yapar çıkamaz ayrılamassın bizden güzelimm:asigim:

Ben de istiyom
ben de istiyom
bana ne bana ne
ben de istiyooom :umursamaz: :umursamaz: :umursamaz:
yaaa
Ben de bebiş istiyoooom

Yak bi sigara geliyoooom
Aslen Erzurumluyum
ve çaya asla hayır diyemem
Bir Erzurumlu çay bardağı olrak

hişştt sigara yok olmasss nooo noo nooo bu arada bende gümüşhaneliyim şeker eşimde karslı erzurumla yakın sayılırız dimi benim eşim selim li azeri kökenli oluyorlarmış birazcık heralde

evet canım maşalalh sende katıl bize işte bizden bu enerjiyle hamişler çıkıyor işte

valla maşallahınız var sayfalardan takibe yetişemiyorum memnuniyetle katılırım muhabbetinize pozitif enerjiye ihtiyaç fazlasıyla var malum

Yak bi sigara geliyoooom
Aslen Erzurumluyum
ve çaya asla hayır diyemem
Bir Erzurumlu çay bardağı olrak

ALLLAAAAAAAAHHHHHH hemşehri sayılırız canımın içi artvinliyim çayıda kıtlama içerim ben çaysız asla duramam başıma ağrılar girer hadi gel kızlar sizde gelin

evet kuzucum haklı valla
güzel paylaşımlı bir topik
tabi oda konu sahibinden kaynaklanıyor
yani kuzudan

bak ben buna katılmıyorum işte kendinizi unutuyormusunuz aşk olsun ben çoğu zaman olmadığımda bi geliyorum bakıyorum muhabbet o biçim yeni arkadaşlar gelmiş kayracım ceylanım neşeciğim nasılda güzel ağırlamışlar yeni gelen arakdaşlarımızı o yüzden konu sahibi diye bişi yok bu topiğin sahibi hepimiziz vereliniortak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…