Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

burdayım canımda biraz işim var naber nasılsın canım özlüyoruz seni

ne olsun canım herzamanki gibi şükür iyiyim güzelim senin nasıl gidiyo çok özlüyorum sizi pazartesiye kadar da evde aşkım evde olmasını seviyorum ama buraya gelemiyorum bu seferde offf sen ne zaman gidecektin canım dr una

kuzucum slm nbr??
aşılaman ne zamndı cnm senin cok yakın diye hatırlıyorum doğrumu?
cnm listede benimde adet tarihimi 25 ocak olarak değiştirirmisin.
allahım inşallah olmayız yeni gelen ayda inşallah.
yaaa varya gazete okuyorum hep kısırlıkla hamilelikle ilgili haberler etrafım hamile dolu varya çıldırmamak elde değil.
allahım sabır ver yarabbim. bu bunaltıyı al içimden strese giriyorum ister istemez.

kızlar veda etmeden çıkarsam şimdiden özür dilerim ve şimdiden rabbime emanet olun canlarım

kuzucum slm nbr??
Aşılaman ne zamndı cnm senin cok yakın diye hatırlıyorum doğrumu?
Cnm listede benimde adet tarihimi 25 ocak olarak değiştirirmisin.
Allahım inşallah olmayız yeni gelen ayda inşallah.
Yaaa varya gazete okuyorum hep kısırlıkla hamilelikle ilgili haberler etrafım hamile dolu varya çıldırmamak elde değil.
Allahım sabır ver yarabbim. Bu bunaltıyı al içimden strese giriyorum ister istemez.

az kaldı canım benim ya sabır alalhım sen bize yardım et az kaldı merak etme olacak canım benim yarın belli oluur aşılama tarihim

az kaldı canım benim ya sabır alalhım sen bize yardım et az kaldı merak etme olacak canım benim yarın belli oluur aşılama tarihim

canım inşallah başarıyla sonuçlanır aşılaman rabbim yar ve yardımcın olsun ben inanıyorum inşallah geliyo bebişininz canım eşinde sende çekirdek aile olucaksınız inşallah canım benim:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

canım inşallah başarıyla sonuçlanır aşılaman rabbim yar ve yardımcın olsun ben inanıyorum inşallah geliyo bebişininz canım eşinde sende çekirdek aile olucaksınız inşallah canım benim:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

İNŞALLAH SİZİN DUALARINIZLA İNŞALLAH CANIMMMM :1hug:

slm arkadaşlar nasılsıunız?ya 2 gündür bi fenayımki.sol taraf kasığım ağrıyo akıntım oluyo göbek deliğimin orası açıyo başım dönüyo sadece kansızlık çıkıyo tahlillerdede....

slm arkadaşlar nasılsıunız?ya 2 gündür bi fenayımki.sol taraf kasığım ağrıyo akıntım oluyo göbek deliğimin orası açıyo başım dönüyo sadece kansızlık çıkıyo tahlillerdede....

canım göbeğin düşmüş olabilirmi güzelim usg de baktırdınmı

bende çıkıyorum iyi akşamlar.yarın grş inşallah...

canım biraz yanlış yazmışım bu göbek düşüklüğüne bilen kadınlar topuyo canım usg deyip yumurtalıklarına baktırdınmı demek istedim güzelim umarım yanlış anlatmamışımdır

bende çıkıyorum iyi akşamlar.yarın grş inşallah...

iki iş yapıp gelip okuyup cevap yazınca böyle eksik yazıyorum özürdilerim canım annene sor yakınındaysa bilen göbeğini toplayacak biri varsa yaptırabilirsin canım annene sor ama rabbime emanet ol bu arada canıma.s.

Ben geldim vee gidiyoruuuum
drdan geldim
Nihayet adam akıllı olduğunu düşündüğüm bi dr buldum
veeee
klomene başlıyoruz glokofenle birlikte
2*1 ile başlıyoruz
hemide 1 ocak itibari ileeeee
aslında şimdiye kadar 1*1 başlanabilirmiş
nasip işte
iyiki değişmişiz dru
benden bu kadar
öptüm siziiii

drdan geldim
veeee
2*1 ile başlıyoruz
nasip işte
iyiki değişmişiz dru
benden bu kadar
öptüm siziiii

canım hayırlısı olsun
allah gönlüne göre versin inşallah:Saruboceq:
umarım hamiş haberini en kısa zamanda.
bişeyi merak ettim tatlım glokofenle ne?
yumurta içinmi yoksa başka bişi içinmi?
bu arada hsg çekmedimi doktor yada gerek duymadımı?

drdan geldim
veeee
2*1 ile başlıyoruz
nasip işte
iyiki değişmişiz dru
benden bu kadar
öptüm siziiii

hayırlısı olsun ınsallah senın ıcın bende bır ıse yaramadı ama ınsallah senın ıcın hayırlı olur ıyı haberlerını verırsın yumurtaların nur topu gıbı olsunopuyorumnanaktan

X